Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

O´Neill

Velice slušný film, který uteče jako voda, a člověk se téměř nikdy nenudí. V hlavní roli vidíme perfektního Cage spolu s o nic horším Ronem Perlmanem. K tomu máme dobrou hudbu, a povedený (leč velice klišovitý) námět. Já byl naprosto spokojený, dostal jsem slušnou odreágovačku se skvělými herci. Nic víc jsem nežádal. ()

Skleena

Že z toho miliony přímo nečiší by nevadilo, kdyby to nebylo tak strašně blbý. Celé to svým způsobem road movie (je potřeba dostat se z bodu A do bodu B, po cestě o někoho přijít, někoho zabít a taky si samozřejmě čas od času vylít srdíčko) by mělo mít něco navíc, aby se na to dalo dokoukat a říct si: "jo, byl to docela fajn snímek". Ale takhle bezprostředně po zhlédnutí vlastně ani nevím, proč jsem s tím ztrácel čas. Přitom fantasy filmy s tématikou exorcismu, čarodějnictví a rytířství se přeci snad nemohou okoukat, mají-li co nabídnout po scénáristické stránce... ()

bukowski83

Tak zase ty tři hvězdy, víc dát prostě nejde - Cage se sice snaží, ale já mu toho středověkýho rytíře stejně moc nevěřil.Čekal jsem o dost víc akce a o dost víc kouzel, který teda přišly, ale až na konci a v to prapodivné podobě zaříkání.Démon se taky nijak zvlášť nepovedl a tím pádem se nezdařil, ani rádoby překvapivý konec.Nechci si stěžovat, ale mohlo to být lepší. ()

cubajz

démon na konci se moc nepovedl, film jako celek taky nijak extra ne, ale hrůza hrůzoucí to není a koukat se na to dá. ()

Wladi.mir

Pohodový filmek na jedno shlédnutí. Na můj vkus moc krátké a řekl bych, že konec je takový nudný. Čekal jsem velkou bitvu a nějaký ten emoční moment. Bohužel nic z toho. Jinak klasika Cage, který hraje jako když nehraje, nadruhou stranu mě překvapil Ron Perlman. Pro jedno shlédnutí za tři. Po dalším bych šel asi ještě dolů. ()

humanbeing

Jako horror je to těžce vedle a docela se divím, co tu na Studně dělá. Kdopak ho sem asi dal? Horror od tohoto opravdu nikdo nečekejte nebo se silně spálíte. Jako zábavný popcorn do kina ho ale hodnotím pozitivně. Pobavil mě, sem tam i něčím zaujal, třeba scénou na mostě, a velké plátno mu vůbec celkem slušelo. Slušná sedmička s tím, že ho nehodnotím v rámci horroru. ()

JohnRambo

Pre mňa to bola vizuálna lahôdka. Na moje oči to pôsobilo viac než príjemne. Cage sa mi páčil, Ron Perlman tiež potešil a film celkovo hodnotím veľmi kladne . ()

DruidKarel

1052. hodnocený film: Ani jsem od tohohle filmu moc nečekal, ale musím říct, že mě hodně překvapil. Hodně mile překvapil... Jasně, známe to. Tam, a většinou už to i platí, kde se objeví Nicolas Cage, je jistotou spousta akce, pitomý řečičky, hraní si na super chlápka a moralizování nad všemi tématy světa. Z 90% se s tím tady setkáváme taky, ale film má skvělou atmosféru a působí hodně temně. Navíc mě hodně mile překvapil výkon Rona Perlamana, který byl skvělým parťákem pro Nicolase Cage. Jedinou kaňkou na celém tom filmu je závěrečná podoba satana a nevzhledné vizuální efekty, které působí dost dětsky, až komicky. Jinak skvělý příběh, skvělé kostýmy a přiměřená porce akce i "cageovského" humoru. 4* jsou tedy jasně dané, akorát mě zamrzela téměř nepřítomnost hudby nebo jí bylo tak málo, že se zcela z filmu vytrtila. 4* ()

Kwaichi

Aj keď film nerozprával históriu presne tak ako ju opisujú moje vedomosti, toto prevedenie sa mi celkom páčilo. Zo začiatku sa príbeh rozbiehal pomaly, miestami až zamŕzal, no väčšinu nedostatkov zatienil výborný koniec, ktorý ma nadchol natoľko, že film môžem s čistým svedomím ohodnotiť 3*. ()

C0r0ner

Byl to takový ten film, který se natočil, protože si někdo řekl, že už to dlouho nebyla fantasy sračka ze středověku. Pokud k tomu divák přistupuje s tímhle, tak logicky nemůže být zklamaný. Je to samozřejmě scenáristicky a režijně bídné, ale člověk se ani chvilku nenudí a celou dobu si užívá ten jednoduchoučký výplach. 55% ()

Dannysek4U

Becko. Laciny. S priblizujicim se koncem navic nehorazne pitomy. Ale jinak docela atmosfericky, dobre pracujici s krajinou, Perlmanem a s maskama a s nekolika vyraznejma momentama - !!! spoiler - Felsonova smrt je proste cool - konec spoleru!!!. A kupodivu ano, drobotina ve vedlejsich rolich neni k zahozeni, trebaze Sheehan je pro me porad hlavne klacek z Misfits. Jak to shrnout - nablblej, ale prijemnej a chvilema mirne vtipnej buddy-road movie-skorohoror vyplach v super exterierech. Minus jedna az dve hvezdicky pro ty, kdoz neholdujou medieval fantasy. ()

gabin(a)

Tož nebylo to špatný, myslím, že hodnocení je zbytečně nízké. Tak nějak jsem to všechno, co se tam dělo, čekala. A ještě trochu víc. To tam nebylo. Ale neurazilo mě to. ()

campix

V dnešní době není žádným problémem, aby čistá fantasy středověká béčková podívaná vypadal k světu. A to se přesně u Honu na čarodějnice povedlo. Po trikové a vizuální stránce je film, na svůj čistokrevný béčkový původ velmi zdařilý. Dalším kladem je pro mě příjemný hudební doprovod. Bohužel mohlo být daleko více akce a možná bych i více překousl stokrát omletý příběh o záchraně světa, která opět spočívá v rukou statečného reka Nicolase Cage a jeho družiny. Prostě vezměte holku, převezte ji z bodu A do bodu B a ona vás mezi tím bude strašit. Samozřejmě finále budě rádoby hodně drsné. Nezní to moc zajímavě, ale místy je to i docela velká zábava a nemohu se zbavit pocitu, že mi Hon na čarodějnice připadal občas velmi epicky. A to se počítá. ()

Martrix

Další film, který by byl bez účasti známého herce rovnou vylaserován na DVD, aby se ušetřilo za papír na plakáty a lístky do kina. Díky nesoudnosti N. Cage, je takových dobře prodaných béček hromada. I když byl Cage snesitelný a Perlman standardně zábavný, tak absence atmosféry a hlavně aspoň trochu zajímavé zápletky, dělají z Honu na čarodějnice neduživého mladšího bratříčka Solomona Kanea. Ten film je úplně placatý. Žádné zajímavé zvraty, nic vás nenutí přemýšlet, bát se, nebo být aspoň zvědavý co bude dál. A není to z toho důvodu, že by byl děj snadno předvídatelný, ale spíš proto, že je nezajímavý. Jaképak okecávání. Většinou je to dobře uplácaná nuda, která sice nepostrádá potenciál, ale ve finále stojí za prd. ()

Flynn

Docela koukatelné, závěr trochu přepískli, ale jinak docela vpoho. Filmy takovéhoto ražení mám docela rád (Van Helsing a podobně) takže mě to docela bavilo. Mohlo to být samozřejmě o dost lepší, kdyby si dali záležet, ale i tak koukatelné. ()

Andre3000

Tenhle film je těžké zařadit. Má z každého trochu, ale není ničím konkrétním a podle toho to taky vypadá. Jako historický pohled na křižáky a hledání čarodejnic rozhodně zklamal. Akční scény, no nadarmo mluvit. Prostě na tomhle filmu se mi nějak extra nelíbilo nic. Nicolas Cage se snaží být opět nad věcí a ukazovat jakým je hrdinou. A rozuzlení...jedno velké zinscenované fiasko, které nemá nádech ani fantasy, ani reálna. Neříkám že je tenhle film ztrátou času, ale u mě převažovaly spíše ty negativní věci co jsem viděl. ()

necisty

Možná to 5 hvězdami nadhodnocuji, ale mě se to moc líbilo. V úvodu hned rozproudí krev několik bitev, pak nějaké ty kecy okolo, musíte toto a tam to, jinak bude celý svět zatracen, bla bla. To jsem k tomu nepotřeboval, mě se hodně líbilo to napětí, akce a bubáci. Vlastně jsem téměř do konce nevěděl na čí straně jsem a kdo další umře:). Závěr ne že by překvapil, ale rozhodně si to nepokazil a nechal si vážnou tvář, což se nestává často. Cage se nezapře a navrch fakt dobrý soundtrack. ... Měl jsi vidět knězovu tvář, vypadal jak kdyby mu někdo nachc*l do svěcené vody. ... Souhlas Enšpígl a POMO ()

Wormboy

Uz pri uvodnej marnej snahe o velkolepe sceny, ktore vzbudzovali skor uskrn na tvari, som zacal sipit, ze toto nebude obycajny film. Co sa dialo dalej nema zmysel komentovat, jedine, co ma na tomto filme potesilo, bola pritomnost Roberta Sheehana z britskeho serialu Misfits. Otaznik nad zdravym rozumum nielen ludi, ktori su ochotni podielat sa na takejto hovadsky vazne tvariacej sa debiline, ale aj slovenskych kinodistributorov, ktori vsak opominaju "ine" filmy, uz asi rovnako nema cenu riesit. A Nicolas Cage? Skoda reci ;) ()

Juto

Akcia je to, čo na tejto produkcii najviac sklame. Špeciálne efekty všetkých beštii a úlety fantázie sú zlé prevedené. Napriek tomu záblesky hrôzy a nepokoja vo filme obsahujú a čiastočne aj fungujú. 5/10 ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor