Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Meteorista

Ze začátku se to tvářilo jako megabitevní megafilm. Potom se objevily známý tváře a já byl potěšen. Potom známý tváře umíraly a já jsem truchlil. Konec předvídatelný a klišovitý, ale ne zase tak. Nicolas na mě udělal dojem tím, jak skončil. Nu a hvězdičku navíc dávám proto, že se mi povedlo uhádnout jednu Cageovu odpověď naprosto doslovně. ()

TaanStari

Tohle že byl další "nejhorší film roku"? :) Zdaleka ne. V podstatě až na konečný souboj je to průměrná až lehce nadprůměrná podívaná. ()

KOZEL84

Nikča to je starý čenokněžník.Čáry máry,at' mi zase rostou husté háry!Že by si přičaroval lepší role,to ne.Co ti furt je ty vole?!Kde sou ty časy kdy Opustil Las Vegas,tvrdý jako Skála a Tváří v Tvář jakékoli Adaptaci stihl v Con Airu prodávat zubatou po cestě do Města Andělů...To co poslední dobou předvádí je už na vrácení Oscara a když ho vidím nevím jestli se mám smát nebo brečet.Celkem by mě zajímalo kolik bere za ''roli''.Perlman to je další starý pekelník.Toho,ale potěší vidět kdykoli už jenom proto,že to není tak často.Na tomhle bych pochválil tak akorát výpravu,která mi občas přpomněla Gilliama (ale nejhorší středověké bitvy co sem kdy viděl) a Claire Foy,které sem..no jak píše Enšpígl.A kdyby se tu dala udělat topka nejotravnějších scén,tak scéna s mostem tam okamžitě putuje.At' tratím kucí čerchmancký,tak slaboučké 3 (za Claire). ()

Grizzly

Je to hloupý, divný, levný a neuvěřitelně zbastlený, ale přesto mi nějak nejde dát míň než ***. Něco se mi na tom docela líbilo. Asi ta tématika a prostředí (taky neuvěřitelně zbastlený mimochodem). Mám prostě rád filmy s rytířema, ale i tak jen 50%. ()

R4kosn1k

Dobrý film..., sice to není můj styl, ale nenudil jsem se, 3* bych tomu dal i kdyby tam nehral Cage, Nicolas Cage je pro tento film jedině plus, jenže na 4* tomu něco chybí. ()

Kjuk

Jste se na to vy jednohvězdičkáři a odpaďáci dívali v ruským Kinoripu, že se vám to nelíbí nebo jak? Moc to nechápu. Neberu to nějak vážně, není to film, ze kterýho nebudu moct 2 měsíce spát a plakáty s Cagem a Perlmanem si nebudu lepit po pokoji, ale bylo to faajn! Vždyť tam nechyběla ani supr akční scéna se starým chatrným dřevěným mostem přes kaňon, tak co chcete víc. Mě osobně hlavně zajímal výkon Roberta Sheehana, kterej perlí v anglickým seriálu Mistfits a ve svý podstatě vlastně ani nezklamal, jen jsem si musel chvilku zvykat na to, že nehraje nesmrtelnýho grázlíka vykonávajícího veřejně prospěšný práce. Film nějak výrazně nenadchl, ale v žádným případě ani neurazil. 4 slabší hvězdičky, hlavně kvůli tomu špatnýmu hodnocení tady, který si podle mě nezaslouží. AMEN! ()

Gerrard8

Dosť som sa sklamal poviem otvorene. Ukážky boli spravené na jednotku máte pocit, že to bude úplná šupa, ale pravda je iná .... Ešte začiatok sa mi páčil ako tak, ale koniec trošku pojeb**i. Slabé tri ***. Veľká škoda film s obrovským potenciálom vyžariť divákovy úsmev na tvári. ()

infected

Jeden se nestačí divit jak někteří berou tuto naprosto neškodnou pohádku vážně. Jistě je tady nahrávka na smeč kritiky částečně oprávněná,ale nad podobnými tituly nemá cenu moc dlouho hloubat a filozofovat. Účel zabavit mě a zapomenout na běžné starosti v délce hodinu a půl byl splněn. Tej holce co hrála čarodejnici bych dal zfleku oskara. Její půvab,nevinnost a křehkost v kontrastu skrytého a nevyzpytatelného zla byl ztělesněn skvěle. Cage je kvalitní herec co umí zahrát snad vše a Perlman je dokonalý středověký hromotluk s dobráckou povahou. Působivé exteriéry taky potěšily. ()

Mallinali

Tohle mohl být takřka dokonalý film. Příběh mě strhnul, dekadentní hororová atmosféra skvělá, prostředí nádherné, Cage s Perlmanem a francouzskou čarodějnicí do svých rolí padli skvěle. Jenže to strašně rychle a nedomrle skončilo, chtělo to přidat ještě tak dvě další eskapády na cestě. A to finále bylo sice docela dobře vymyšlené, mniši lezoucí po stěnách plnili děsící účel, jenže to bylo tak blbě sestříhané, že jsem z toho měl stroboskopovou pohádku pro starší a roztěkané. Akce a celkové vyznění v závěru...bylo prostě zazděný. V každém případě je to ale hodně slušný film, který jsem si mimochodem vychutnal s doprovodem v úplně prázdném nočním kině na Flóře. ()

frolish

Hodinu aj kusok ma to bavilo - malo to fajn atmosferu, herci mi sadli, slusne natocene. Ale ten koniec bol nazaj az prilis uleteny... no aj tak sa nad tym s odstupom casu skor pousmejem, akoby som bol vyslovene nastvany, takze s odretymi usami (asi najma kvoli Cageovi a Perlmanovi) tych 50% udelim. ()

pirko7

Možná někoho svým hodnocením urazím, ale nenašel jsem ve filmu žádný zážitek. Celý příběh je podaný děsně stroze, působí na mě jako jeden díl ze serialu. Škoda Nicolase, hodí se na mnohem lepší filmy. Dle mého názoru je to urážka dobrodružství. ()

pend

Hned na začátku mi zatrnulo - popis křížových výprav ve 14. století, když poslední křižácká pevnost padla 1291. Hm. Pak se ale hrdinové ocitli ve Štýrsku a z cesty do kláštera s údajnou čarodějnicí se stala temná fantasy na konci včetně horrorových prvků. Film je festivalem digitálních triků, někdy bohužel hodně viditelných. Zajímavé herecké obsazení. ()

Jeremiah

Pravdou je, že ve jménu Boha bylo uskutečněno spoustu špatností, ale možná ještě více dobrých skutků. Především víra v něj dodávala lidem sílu žít a překonávat i ta největší utrpení, která jim osud nachystal. Film má v tomto silný podtext, takže občas trochu vadí místy až naivní plytkost děje. Herecky / C.Foy / to taky nevyznělo tak zle, takže ode mě 3 * . ()

Wolvie

Poslední dobou to vypadalo,že s Cageovými filmy se to dost zlepšuje.Výtečný výkon ve Špatným poldovi,dokonale sednoucí role v nářezovém Kick-Ass a v pohodě snesitelná blbůstka Čarodějův učeň věštili lepší zítřky.Ovšem Hon na čarodějnice je kruté vystřízlivění a návrat k "peckám" typu Nebezpečný cíl.Katastrofálně stavěný příběh,příšerní herci a nechutně rozplizlé a digitální finále.Všechno špatně,Sena by si měl dát pohov a Cage se nad sebou zamyslet... ()

F.Sucre

Takhle. Film se mi líbil. Ta doba byla zachycená vážně skvěle. Parádní vychytávky i co se nejmenších prkotin týče. Ale proč tam k čertu strkáte ty lítající démony, který jsou v každém druhém béčku. Naprosto to zohavilo celou pointu filmu. Do 3/4 filmu **** takhle jen *** :( Perlman parádní. ()

M.Myers

Vážně jsem dlouho uvažoval, že dám nadprůměrné hodnocení, Cage a Perlman jsou docela fajn, lokality ve kterých se děj odehrává jsou taky fajn, příběh není nic objevného ale nechá se v klidu přežít i ten závěrečný zvrat je fajn, ALE co to proboha jako mělo znamenat, v dnešní době, když jsou efekty už na vysoké úrovni nám Sena vypustí na plátno naprostou ohavnost, která byla neskutečně k smíchu, počítačové efekty mě vážně v hodně filmech nevadí, ale tohle byla teda síla.... aneb nechť žije mistr Carpenter a jeho příšery ve filmech jako The Thing, In the mouth of madness, či Lord of darknes, bez počítačů předvedl vážně děsivé potvory... Tady však závěr sráží celkový dojem z filmu o pořádnou porci procent dolů, škoda! ()

FilmWave

Čekal jsem to horší. V pohodě koukatelné b-éčko. Cageovi a Perlmanovi sice už dochází dech, ale nikoliv hlášky a charisma. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor