Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Ell.ie

Tento film mě velice zaujal, protože miluji, když se děj odehrává v době, v jaké byl.Nicolas Cage je skvělý herec a tímhle filmem si u mě ještě více šplhnul..!Napínavé, občas vtipné a na závěr smutné, což je skvělá kombinace!!Sice mi od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale někdy není špatné se ve svém tvrzení usvědčit :) Dávám tedy proto 4 hvězdičky a prst hore :) ()

MR.Lolofon

Historické fantasy v podaní Cagea a Perlmana. Mňa zaujalo, určite neurazilo, dokonalé ale nebolo, chýbala mi dlhšia stopáž. Historické a uveriteľné to možno až do takej miery nebolo ale ďalšiu polhodinku by som určite zniesol. ()

xvasek

Hrůza, nedodíváno, radši jsem šel v polovině něco udělat do práce (!). Bohužel to není tak strašné, aby se tomu mohl člověk aspoň smát - v což jsem tajně doufal, když se na to žena chtěla dívat a já jsem viděl hodnocení tady... Jednu hvězdičku dávám čistě proto, kdyby na konci, který jsem neviděl, bylo něco zajímavého. ()

luukaas

Film nepůsobí úplně nejhorším dojmem....úvodní historické bitvy působí celkem kýčovitě, ale budiž......Nicolas Cage a Ron Perlman působí příjemným dojmem jako Křižáci ve službách církve a dokonce i hýří vtipem......Viděl jsi kardinála jak se tvářil? Jako, by jsi mu nachcal do svěcené vody.......Nebýt bohužel hollywoodsky přehnaně zvráceného konce....mohlo to být docela slušné kladivo na digitální čarodějnice v novém......Takhle hodnotím 6,5/10. ()

SJS

Teda je to už déle, co jsem tenhle film viděl, ale vím, že mě dosytosti bavil a duo Cage - Perlman zasazené do tohoto příběhu bylo naprosto cool. Nechápu negativní hodnocení a komentáře. Přijde mi, že někdo chce být zřejmě důležitý, aby nesplynul s hodnocení ostatních, protože objektivně dát tomuhle snímku jednu nebo dvě hvězdy - to když srovnám s kousky, kterým bych já dal hvězdy dvě - tak to snad ne, to je dost podseknuté. ()

Negrus

Pokud chcete zabít hodinu a půl života, a při závěrečných titulkách si vlastně nepamatovat děj, tak je ten film ok. Cageovi jsem rytíře nevěřil ani trochu, a poslední půlhodina, možná 40 minut jsou zoufalé (což k celkovému času 95 minut není zrovna málo :) .. A jak si tady někdo stěžuje na digitální bitvy, vlky a čertíka, upřímně to je to poslední, co mi vadilo.. Tři hvězdy dávám vlastně jen za žánr, film samotný je tak na dvě a půl. Jak říkám, na zabití času dobrý.. ()

kurioko

Zde si mohli tvůrci rozmyslet, co budou vlastně točit. S trochou humoru a zveličenými nadsázkami se jim mohla podařit slušná parodie. Laciný děj, patos, teatralnost. Nicolas Cage už asi také bere všechno. ()

audinka

Pro mě velké zklamání.Začátek dobrý, pokračuje to zajímavě i ty scény v lese strašidelně dobré. Vzrůšo na mostě, ale ten konec. Co to jako mělo být? Když psali scénář museli asi na něčem jet. Jinak si to nedovedu odůvodnit.Ten konec naprosto hroznej.Monstrum v co se proměnila dívka, to byl naprostý nesmysl.Divým se Cageovi, že takovéhle filmy bere. Do kina bych na to nešla,ale doma jsme to shlédli až do konce. ()

aerokh

Těšila jsem se na mysteriozní děsivou atmosféru a lekačky...Za celý film jsem se nedočkala ani jedné takové chvilky.. Veškeré efekty na mně působily spíš jak z období za krále klacka..zejména démon na konci a realizace vlků mně pobavila. Příběh o ničem a finále fraška. Nicméně dokoukala jsem do konce a alespoň náznak příběhu se konal, takže za mně 15% (kdybych na to šla do kina hodnotila bych jako ODPAD, jelikož by se na hodnocení odrazila i má naštvanost za vyhozené peníze) ()

QuietRioT

Je to tak na 3 a pol *. Asi prvý film v ktorom vidím Rona Relmana v klaďaskej úlohe. A celkom mu to ide. Ináč v pohode bečko až na pár WTF momentov ako sneh v Sýrii a ružica meča nemeckých rytierov, ktorý vznikol až behom 3. krížovej výpravi aj keď dej sa odohráva počas prvej. Proste ak sa vám nechce veľmi rozmýšľať tak Nicolas Cage je tu vždy pre vás :). ()

rhodos

Tak tento snímek je typický béčkový film s áčkovým rozpočtem. Nejlepší na tomto filmu je úvod této akční fantasy a také herecké spojení Nicolas Cage a Ron Perlman, ale také mne do této doby neznámá charismatická Claire Foy, díky níž si tento snímek vždy vybavím. Tento film se bude dobře vyjímat jako hlavní program na televizních obrazovkách, pro návštěvu kina a pořízení DVD jsou to zbytečně vyhozené peníze. ()

HardL

Priznám sa, že historické fantasy nie je práve moja šálka kávy,no pri danom hereckom obsadení som bol na tento film zvedavý. Aj keď úvodná bitka pôsobí dosť kostrbato, Cageovi a Prlmanovi som role križiakov "zožral". Zo začiatku ma tiež zaujali naozaj pekné kostými. Prostredná časť filmu ma dosť nudila. Scéna so starým visiacim mostom je uz také klišé, že keď vidím ďalšiu, spúsťa sa u mňa dávivý reflex. Aj keď koniec filmu je prekvapivý, celkový dojem to bohužial nevylepší a u mňa ostáva podpriemerný ()

killerko13

Tešil som sa na to a zbytočne. Jediné čo to ako tak zachránilo bola prítomnosť Nicolasa Caga a Rona Perlmana. Ale bola to dobrá myšlienka, len by ju asi bolo treba spraviť inak ()

KristKrist

Téma filmu určitě zaujme,ale film už zas tak moc nezapůsobí. Neodnesla jsem si z filmu nějaký moc velký zážitek,ale rozhodně mě to nenudilo. Místy byl děj opravdu naplněný a zajímavý. Nicolas Gage předvedl dobrý herecký výkon,Ron Perlman taktéž. ()

Epikuro

Jak nazvat tento film jedním slovem? Americký! Laciná a hloupá křesťanská propaganda šířící prostřednictvím postmoderního relativizování obhajobu zcela zřejmých mocenských zvrhlostí, kterých se církev pod vedením Svaté říše římské dopouštěla v období křižáckých válek. Klasické heslo "něco málo přiznej, aby jsi o hodně více zamotal a zapřel". Bůh je čistý, to církev a hlavně někteří lidé v ní jsou špatní. Ale zase tak špatní ne, když nás chrání proti démonům, kteří jsou viníci toho, že na světě jsou takové věci jako mor. Postavy jsou vyhraněné, ale když tak nad tím přemýšlím, tak já prostě fandil spíše čarodějnici, která byla docela sexy. Tmářství a hloupost ve filmu pak podtrhávají hlouposti jako je rozbíjení helem hlavou, odrážení šípů mečem, a nebo procházení morovými oblastmi, sahání na mrtvé, opláchnutí se rozteklých ostatích morem nakažených v masovém hrobě, aniž by se někdo nakazil. Kdyby tam proběhla Xena, nikdo by se asi ani moc nedivil. Je to béčko, a je to škoda, jelikož z tématu šlo vytěžit víc. ()

HectorHagman

jedna hvězda za mého oblíbence Perlmana v hrnci moji babičky......zblitek je neuvěřitelná chujovina a to sem nasolil plnej pocet hvězd kronice mutantu!!!!!!! ()

Job29

Film byl napínavý, občas trochu hororový. Nicolas Cage a Ron Perlman tomu dodali šťávu. Nechyběl i humor. Souboj dobra se zlem skočil dobře. Co více si přát. Podle mě byl film hodnocen docela špatně na to jak ho vidím já. Rozhodně bych nedával hvězdy podle toho co dal někdo předemnou. U filmu palec nahoru :) ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor