Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Tak co Milane, řekneš nám kolik ti je? Nevím, co je na tom těžkýho? Mě je třeba 24 let (áno stává se z toho seznamka pro dementy, ale někdo musí odkrýt první kartu). Takže, když se nalejeeš umíš řídit traktůrek, nevíš, co je to za skupinu a tvrdíš, že jsme nostalgici...tak přiznej, že sám seš nostalgik, at můžem domů ;-)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Topkou to fakt není. Tvuj vkus neznam. A je mi totálně ukradenej. Stále jsi ještě neodpověděl :D

 (hodnocení, recenze)

když chci povyražení tak jedině se dvěma najednou, sex s jednou babou je moc fádní..takže pokud nemá kamarádky,tak ta holčina nemá šanci.

 (hodnocení, recenze)

nebalím,já holky odháním,prostě musím jím říct že s nima nemůžu být,no a je to.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

mám to v genech,narodil jsem se jako silný jedinec který nepotřebuje ostatní,kdybych byl slaboch tak mám 100 přátel a na fb 1000. nedokážu to změnit,sice se semnou chce každej kamarádit ale prostě to nejde..já to nedokážu. :(

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Já nemám kamarády,ano je to tak,příznam se,prostě je nemám,ani tady ani nikdy jinde..sice mám težší život ale co tě nezabije to tě posílí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

protože nikdo není tak silný jako já, nebudu za sebou vléct nějakou mrtvolu co mě potáhne ke dnu. Tým je silný tak jako jeho nejslabší článek.

na příspěvěk reagoval Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

to je moudro..to je moudro..možná jsem tě podcenil Milane Antoši z vesnice Kysuc. ale já jsem solokapr. já se tu s nikým nekamárádím. to by ses musel hodně snažit .

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

nenene,ty nevíš že já tu jsem pan dokonalost, a nikdo semnou nevyjebe,mám to tu pod palcem a tebe mám přečtenýho už do posledního detailu. takže tak..a nezkoušej na mě nějaký fígle, to na mě neplatí.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Mike- Vypadá to že ten těžko odpoví rozumně na cokoliv. To by ten rozum musel napřed dostat.

Troll- Ty seš docela zářnej příklad že mentální vyspělost se nedá měřit věkem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Žralok

teraz na chvíľu naše veci stranou.... ty fakt dúfaš, že ti na to nejak rozumne odpovie ? Ja sa snažím prísť na to či ide o trolla alebo je to retard alebo ešte chodí na základku....

na příspěvěk reagoval Žralok

 (hodnocení, recenze)

to je sice možný že jsem srandista ale taky to jsou pravá a ověřená tvrzení podložená mojí geniální předtuchou. kterou nikdo neoblafne jen tak.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Opět se ptam- Jak můžu mít z dětství vzpomínky na Stalloneho když jsem jeho filmy viděl poprvé v pubertě ? Hochu nějak nejsi schopnej odpovědět. Když mluvíš o nostalgii. Jak mi vysvětlíš že jsem jako malej rád koukal na Batmany od Schumachera a Burtona. Nejlepší Batman je pro mě od Nolana a ty Schumacherovo jsou sračky ? Nějak nostalgie moc nefunguje a tvoje teorie se tu hroutí jak domeček z karet.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

jsi vesničan , 11-17.let  postava hubená,s dlouhým kudrnatým copem, máš rád arašídové máslo a betmena,jenže na avataru je superman..a proto je tvůj nick Milan(vesničan) z oceli (troll).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

takže ses narodil na vesnici ? a kde přesně ?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

pokud tvrdíš že máš řidičák na traktory a nevíš jaký to je písmeno = jsi lhář co nemá víc jak 18.let

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama