Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Je to možno že to trochu skombinoval.Ale to my je jedno podstatne je že niečo po tomto filme ešte bude.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Sa trochu vratim k teme ... teraz, ako bolo ohlasene zrusenie piateho Ramba, tak ma napadla taka vec ... pisalo sa tu na csfd.cz, ze to bolo zrusene kvoli Expendables 2, a ja si myslim, ze preto, aby E2 boli co najskor (moj tip 2012) ... scenar Ramba V. mal byt totiz o tom, ze Rambo bude clenom nejakeho komanda, co mi velmi pripomina Expendables, takze si myslim, ze Sly s mensimi upravami pouzil scenar z piateho Ramba pre druhych Expendables ... co vy nato? Je to pravdepodobne?

krumpy

krumpy (hodnocení, recenze)

No kluci, nečastujte se tady takovými výrazy...vždyť je to jedno...všichni jsme slovani, tak k sobě máme logicky velmi blízko...a nemyslím si že máme nejblíž třeba ke slovákům, možná tím že si s nimi rozumíme a nepotřeba tudíž znát jejich řeč, ale jinak máme k sobě všichni(slovani) stejně blízko podle mě. :))

termi

termi (hodnocení, recenze)

me zase urazi kdyz me nekdo prirovna k zidum vy madarsky slovaci, takze ted sme si kvit.. a ty drz hubu ty podemnou

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Tak to slyším prvně, že máme nejblíže k Židům a k Němcům, k Židům možná, ale k tý německý pakáži nacistický, to mě uráží.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Češi sou češi. Žádnej asiat nikdy nebude čech ale jenom přistěhovalec... Češi jsou prostě národ kterej doplácí na svojí vládu. Protože k nám pustí kohokoliv, pak senemůžem divit že čistokrevný češi jsou skoro na vymření...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

My jsme si bližší s Němcema a Židama víc než Slovákama a Polákama ? To je pro mně novinka...

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Toto je Česko-Slovenská fd takže vidím to tak že momentálne sme tzv. bratia a sestry.

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

No v skutočnosti majú Slováci viac spoločných génov s Poliakmi alebo Srbmi ako s Čechmi, a Česi zase majú viac spoločné s Nemcami a Židmi, takže až taký bratia nie sme... To je názor, ktorý pestovali radi komunisti.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Slovensko už na tom není jako v roce 1920, kde tu nebyly infrastruktury, školy a nemocnice. Ted už tu jsou i kina a letiště a nerobte si s toho srandu, kurna, tohle je rasizmus, hnemám rád když si někdo ze Slováků dělá srandu i když je to třeba Slovák.

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

ježiši, čo tu stresuješ. samozrejme, že tu bude v kinách... Tento pesimizmus neznášam!!

genetique

genetique (hodnocení, recenze)

ak toto nebude na slovensku v kinách, tak v auguste cestujem do čiech, kurva!!!

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Žralok - ja som na tom uplne rovnako, tiez by mi mohli iba hlavu snimat :)))
oLi - skoda, dufal som, ze Trejo by sa mohol objavit v sequeli, takto z toho asi nic nebude...

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Kdo by to byl řekl? Malý velký „MexiCAN“ Danny Trejo se ostře pustil do Sylvestera Stallonea a jeho Expendables. Byl totiž mezi prvními jmény, které Stallone pro svůj akční flák oznámil a najednou není nikde. Trejo na toto odpovídá notně nakvašeně. Podle něj byl Stalloneův záměr jasný. Trejo byl uveden v castingu, aby se zvýšil komerční potenciál pro případné producenty tím, že přitáhne latinoamerické publikum, které nehraje v příjmech zrovna malou roli. Stejný osud podle něj potkal i ohlašovaného Forresta Whitakera a 50 Centa, kteří zase „útočili“ na jiné cílovky. Na otázku, zda se Trejo cítí být Stallonem zneužit, s klidem odpovídá, že ano. Že chápe, proč se to stalo, ale rozhodně s tímto přístupem nesouhlasí. Zdroj: filmweb

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.- Taky mam podobnej účes, ale musely by mi snímat jenom hlavu. S tou postavou mam ke Stathamovi docela ještě daleko :D

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Foxhound#1 - "já dělám h***o a mám pupek" - looool :)))))
Inak ja mam uces ako Statham, takze by som mu mohol aspon dablera robit :D

P.J.2

P.J.2 (hodnocení, recenze)

ahoj chlapi.vim že se to sem nehodí ale když na to kliknete tak mi strašně moc pomužete...není to vir bo něco takoveho. http://litejvtomsemnou.cz/?referal=2738&msgid=6 a ted k tematu..Expendlabes budou pecka tak jako tak,protože si myslím že Sly to nedělá kvuli honorářům bo něco takového ale myslím si že jde práve o poctu žánru,čistě pro nás fanoušky a že jich taky je,proto odstoupil od ramba,protože rambo byl sice skvělej a geniálně ukončenej ale už byse na to nedalo napojit tak aby to bude nebyl kýč a nebo trapas...proto se zaměřil na expendables 2, tenhle film bude čiste o zábavě a adrenalinu a vsadim se že toho tady poteče proudem :-D takže se možná potkáme v kině :-D

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Seagal nemá problémy se štítnou žlázou, jenom jí nárazově, vždycky to do sebe nahází a jinak celej den jezdí v policejním autu, spí málo, volnýho času má ještě mín tak se nedivte tomu, že je z něj pěkné prasátko, ale bojovat stále umí.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

No ať už to je jakkoliv, stejně by nás ještě dokázal seřezat na jednu hromadu :D

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

A tco takhle zdravotní problémy. Hm? Štitná žláza nebo něco podobného? Na to si nepomyslel? Pochybuju, že zrovna on má tolik času se pořádně napapat :) Ale já se nebudu hádat.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Neni jeho vina ? A čí teda ? Drog ? Chlastu ? Jo to by možná mohlo bejt ono.

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama