Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

No tak tie bitky si ani nemusím pozrieť, poznám ich naspamäť, ale podľa to je skôr taký mix. Ale aj celkovo, čo som počul, tak Statham neovláda žiadne bojové umenie, ale je fyzicky dostatočne schopný na to, aby zvládol aj náročnejšiu choreografiu, takže podľa mňa on neovláda žiadne bojové umenie, v ktorom by bol skutočne dobrý, ale viacero druhov chvatov z viacerých umení.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

V prvom Kurierovi to vyzeralo ako kung-fu, ale neidem sa hadat, lebo ci je to kung-fu, alebo nejake ine cinske bojove umenie ja rozoznat neviem. Ale kto moze nech si pozrie tu bitku v dome, hned potom ako mu vybuchlo auto, alebo bitku v autobusovom depe...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.: Statham používa kung-fu? Síce existuje mnoho typov kung-fu, ale podľa mňa ho Statham nepoužíva. A od belocha ma kung-fu napadá jedine Seagal vo filme Beštia, síce tam to už bolo dosť nereálne, ale použil viacero kung-fu chvatov. A čo sa týka toho Lundgrena, tak jeho štýl mi vyhovuje, ale mohol natočiť aj viac podobných filmov ako Zúčtovanie v malom Tokyu, tam bol pomer súboje/prestrelky asi najlepší.

kitano

kitano (hodnocení, recenze)

Pre mňa je Lundgren predovšetkým stelesnením takého typickécho macho-bijca. Kus chlapa čo rozdáva poriadne rany. Sniper18 dobre povedal, že ide skor v šlapajách Stalloneho, tj filmy kde stvárňuje klasických akčných hrdinov, nieje to o bojových umeniach, ale o umení štýlovo rozbiť držku, či už za pomoci pästí, zbraní, alebo čohokoľvek iného. Jemu táto poloha prenáramne pristane, inak by som si ho už ani nevedel (ani nechcel) predstaviť.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Co by ste chceli od Van Dammea, sak on je baletka :))) ... btw okrem Stathama pouziva este nejaky "nesikomooky" herec kung-fu?

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Lundgren je trojitým mistrem Evropy, když natáčel Rockyho 4, tak z něj byl Sly neštastnej, pak mu nakonec řekl at mu napálí do obličeje největší ránu jakou umí a Sly se probudil až po 14 dnech v nemocnici.Jo on je pravej zápasník narozdíl od Van Damma a Stathama, ale ve filmech to moc neukazuje.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Len škoda, že ho moc často nepoužíva, ved´ to je majster v karate v ťažkej váhe a vo filmoch iba občas niekomu vrazí alebo kopne. Čo sa bojov týka, tak miesto toho, aby šiel v šľapajach Van Damma, tak skôr napodobuje Schwarzeneggra a Stallona.

Salem

Salem (hodnocení, recenze)

když se kouknete do galerie tak tam vidíte jak Dolph Lundgren má nad hlavou Jet Liho

IronFan

IronFan (hodnocení, recenze)

Odpadlíkem podle mě bude hlavně Eric Roberts, bo v traileru je tam s nima v tom baretu.

Paxxx.cz

Paxxx.cz (hodnocení, recenze)

Taková sestava bouchačů a největších bitkařů Hollywoodu to tu snad ještě nebylo. Dost si od toho filmu slibuju...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

IronFan - jjj, tiez som to cital, aj sme to tu v diskusii preberali, ale myslim, ze Expendable spominal, ze Dolph bude "odpadlik" z timu a pojde proti ostatnym Expendables ... sam neviem, vyckajme do augusta a uvidime :)

IronFan

IronFan (hodnocení, recenze)

Někde jsem zase četl, že Lundgren a Li se budou látat jen tak ze srandy skoro pořád. Nebo jsem si to možná spletl. Teď nevím.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Lundgren se určitě objeví až v tom finál souboji mezi ním a JeT Liem, jinak myslím, že ve filmu bude tak 6 minut, dýl né.A Micky Rourke tam bude hrát jenom tatéra, kterej jezdí na motorce,takže tam asi taky nebude dlouho. Stallone a Statham a Jet Li budu na očích si pořád.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.: No podľa mňa ani neuvidíme, ako je Lundgren v ich týme. Očakávam, že to tam iba spomenú.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Akosi mi na tej fotecke chyba Lundgren ... to uz ho asi vylucili z teamu, ked ju fotili :)))

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Je mi ľúto toho Ramba 5 ale takýto akčný film nabitý akčnými hviezdami ako sú Stallone, Statham, Rourke, Li, Lungren... bude Bomba:) Navyše Stallone je môj naj predstaviteľ akčných filmov takže u mňa je návšteva kina povinnosťou. Bude to super film, verím tomu.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

sniper18: Hardboiled je pouze akční film se skvělou choreografií a bez hluchých míst, proto se to líbilo tolika lidem, takhle by snad mohli dopadnout i Expenables.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Podľa mňa The Expendables v TOP 200 nebude, ale aj tak mi to je celkom jedno, hlavne, že u mňa bude dúfam v prvej tridsiatke, potom budem spokojný. Možno, že zo začiatku v tej Top aj bude, ale podľa mňa sa to ustáli niekde tak 73-78%. Expendable: Čo si myslel tým, že Hard Boiled je iba akčný? Podľa mňa je jeho hodnotenie celkom pravdivé, aj ked´ u mňa má nad 90%. A čo sa týka tých českých a slovenských filmov, tak zo slovenských mám rád hlavne tie staršie vojnové a z nových sa mi páčilo iba Bathory a z českých mám veľmi rád tú úžasnú dvojku Škola, základ života a Cesta do hlubin študákovi duše, to je pre mňa vrchol komédie a môžem ich pozerať stále, ale za posledných 20 rokov ma nezaujal žiadny film.

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama