Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

kitano

kitano (hodnocení, recenze)

Prečo by sa Expendables nemohol dostať do top 200. Napr taký Ip Man v top 200 je, čo je za jedno kung-fu film, zadruhé film ázijský a ze tretie relatívne nový film (a to ani nebol v kine). Ak Expendaables bude kvalitný akčňák, do top 200 sa dostane tak najneskor týždeň po premiére. Napr aj taký Rambo 4 má po 10 000 hodnoteniach 80%. Ĺuďom proste klasické akčňáky chýbajú a Expendables pre mnohých bude ako dar z nebies. Ja hovorím Expandables sa (ak splní očakávania - čomu verím) do top 200 dostane.

!TOx!C!

!TOx!C! (hodnocení, recenze)

já zase nemám rád český filmy celkově.. nelíbijou se mi ani nový, ani starý :)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Jasne, ked uz Taken ma 86 %, tak nevidim dovod, preco by Expendables na tom mali byt zle!

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Český filmy mám velmi rád akorát ty staré jako Krakatit, Pošlušně hlásím, Vesničko má středisková, Zitra vstanu a opařím se čajem, Návštěvníci, Dědictví aneb kurbva hoši gutten tag, takže bych řekl, že do roku 1990 se točily docela solidní nebo nadprůměrné filmy a fakt po roce 1990 se mi nelíbil jedinej českej film abych muu dal více než 3* a ted Expendables. Když se podívám na trailer je to akční nářez, s vysokým rozpočtem a hereckým osazenstvem, choreografie vypadá slušně a doufám, že zde nebude roztřesená kamera. Třeba takový film Hard bolied má na csfd 85% a je to jenom akční, Sly by to na těch 80% mohl dotáhnout.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Když se na tu dvoustovku podíváš, tak tam nenajdeš mezi českými filmy jedinej, kterej by si to nezasloužil... Nechápu jak se Čech nemůže koukat na český filmy... A co se týče slovenský kinematografie, tak s tou se bohužel na našich obrazovkách člověk málokdy setká, ale takovej Obchod na korze, Jánošík (z šedesátých let) nebo Sedím na konári a je mi dobre, to jsou taky krásný filmy... Rozhodně je česká a slovenská kinematografie podhodnocená od roku 1989 do dneška. Já vím, že vzniklo neuvěřitelný množství naprosto nekoukatelnejch filmů, ale v Americe jich ročně vyprodukujou taky mraky a nikdo se nad tím nepozastavuje. U nás to zašlo až tak daleko, že právě občas na CSFD vidím někoho, kdo říká, že se nekouká na český filmy, to za 1. a za 2. že se podhodnocujou i dobrý filmy... Naštěstí ale jenom některý. Díky bohu že ne všichni jsou ignoranti, takže má třeba Protektor krásný (a odpovídající) hodnocení, stejně tak Karamazovi, ale jak už jsem zmiňoval, některý filmy jsou úplně nesmyslně podhodnocovaný.... A teď předávám slovo někomu kdo začně mluvit zase o Expandables.... :D

wraith

wraith (hodnocení, recenze)

Forsberg: ceskoslovensky podhodnoceny? vzdyt pomalu pulka top200 jsou cesky filmy... pro cloveka, kterej na cz filmy skoro nekouka (ja) tam pomalu neni co vybirat :)

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Na ČSFD sú najviac podhodnotené horrory, české/slovenské filmy a prasárny, typu HK Cat III.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Já bych se zase nebál. Akční filmy jsou tu většinou hodnocený v rámci žánru, takže pokud to nebude volovina, tak bych s nebál mizernýho hodnocení. Na CSFD jsou nejpodhodnocovanější český filmy (viz. Tobruk, Normal, Bobule, Venkovský učitel atd...), ale akčňáky, když jde o pořádnej nářez, tak dostávaj docela dost... Nicméně je fakt, že víc než takovejch 75 to asi mít nemůže.....

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Do top 200 sa Expendables urcite nedostanu (aj ked by som bol rad keby som sa mylil), ale v cervenom urcite budu!!! Moj tip 71-80 %

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

To je dobrej nápad počkat si na kritiku, pokud vím kritiku schrábne každej film a když bude mít Expendables 85 % nebo 90% a dostanou se do TOP 200, tak tam tý kritiky moc nebude :))))

krumpy

krumpy (hodnocení, recenze)

Přesně tak, s každym máme něco společnýho a ne že ne, to by bylo divné abysme s němcema neměli něco společného když jsou to naši příhraniční sousedé...jo a mimochodem - nesnášim koment, že všichni jsme lidi jo!...protože SSáci byli taky lidi....jo a mimochodem já osobně bych si počkal na kritiku na E1 a pak bych se dal klidně do natáčení E2 pokud by to nebyl nějakej těžkej propadák, s čimž asi nikdo nepočítá, ale stejnak bych si počkal na kritiku..., Sly uvidí co udělal špatně a může se poučit do dalšího dílu...

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

No, ty cikáni co jsou dneska u nás, ty sem natahali komanči aby se rozproztřeli po republice a adaptovali se.... Já nevim, ale na Slovensku žili a poměrně normálně fungovali už poměrně dávno... Kdyby nebylo komunismu a zabrání všech možnejch pozemků pro účely JZD, tak mohli takhle fungovat dodnes (jako sezónní pomocníci na statcích). Já bych řek, že nějaký ty společný geny tam budou. Ovšem je fakt, že tím nahrávám i tý myšlence, která se mi dost příčí, tedy že toho máme dost společnýho i se skopčákama, páč ty se vedle nás rozkládali sakra dlouho.....

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Tak zase viatnamcov, arabov alebo černochov by som tam zrovna nemiešal... Tí sem prišli pomerne nedávno.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Češi mají hodně různých genů, ale spíš jsme míchanicí všech možných slovanských kmenů, cikánů a vietnamců a židů a arabů a černochů, jenom né těch zasraných nácků.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Forsberg11- Ty geny uznávam. A ještě i s Rusama jich máme dost díky okupaci v ´68 :)

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

m.a.t.o. : Podle mě by Sly musel totálně celýho Ramba scénář přeorat na Expendables 2, protože v Rambovi jde vždycky sám nanejvýš s jedním člověkem proto celé armádě, tady má pomocníky. Možná použije makety, auta, letadla atd to co chtěl dát do Ramba a hodí to E2, s tím, že v Rambovi měl zachránit nějakou ženskou, třeba to bude i ve scénáři E2 ZÁCHRANA NĚJAKÉ HOLKY KTEROU UNESLY MEXICKÉ GANGY.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

S takou zostavou ani neocakvam zly vysledok...a Stallone zrejme tiez :) ... a myslim, ze keby ohlasy na film boli zle, tak urcite sa do sequelu nepusti ... on to ma uz predpripravane, aby bol v pohotovosti, ak budu ohlasy kladne :)))

ViktorEl

ViktorEl (hodnocení, recenze)

Choďte si tieto kraviny rozoberať na Facebook, alebo na iné debilné stránky a CSFD nechajte, tu by sa malo rozprávať o filmoch. Na Stalloneho mieste by som radšej z natáčaním Expendables 2 počkal, veď zatiaľ ani nevie ako dopadne prvý diel a aká bude kritika.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Forsberg: "Silný argument. Takto som to robil aj ja, keď som nevedel, čo odpísať. :)" Taková upřímnost:-))

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Bývam na severe Slovenska, takmer pri moravských hraniciach. Ale máš pravdu, určite som čistý Maďar. :DDDD

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

termi: ty skurvené nacistické prasa, ťahaj do Osvienčimu!! A ja som nepísal že máte bližšie k Nemcom a Židom ale, že máte s nimi viac spoločných génov, čo je dokázané, môžte si to prečítať hocikde na nete...

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama