Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Gumi.30

Svěží, vtipné, místy šílené. Co by člověk pro popularitu na škole neudělal, klidně podpalil rezidentní ulici i s domy sousedů a jako bonus "si koupit" letenku do lapaku. Takovouhle party bych teda zažít nechtěl :D! ()

Motinski

Jeden z mála filmov kde Found Footage naozaj pasuje a konanie postáv vyzerá prirodzene. (v rámci možností) Nejde samozrejme o nič výnimočné, má to svoje chyby (a že ich je teda dosť), no ako celok Projekt X pôsobí fajn a pred víkendom dobre nabudí. Tupá zábava najhrubšieho zrna ktorú abstinenti asi vidieť nepotrebujú, no čo sa týka zábavnosti, fakt svieži kúsok. ()

Lachtaan

Pro mě holt nepochopená teenagerská sonda do té nejbrutálnější párty v dějinách USA, na které by se ale samozřejmě, omámen filmovou verzí, chtěl ocitnout úplně každý z nás. Za mě je tohle ale jenom další prachobyčejná opilecká hodina a půl zábavy, na jejíž konto se ty nejlepší nápady již dávno vyčerpaly v Prcičkách a jejích okamžitých následovnících. Dnes se již tohle téma zatracuje do příšerných slátanin a žádné Našrot ani Přizdisrá*i už nedosáhnou úspěchu. Rozhodně ne u mě. ()

ivan_drago

Tři neoblíbenci si chtějí zvýšit reputaci a hlavně klasicky někoho vomrdat... To už jsem někde viděl, zde je to jen s drsnějším koncem... No, trošku to přepísknou s reklamou a přijde o pár lidí víc... Jako klip by to bylo za pět, jako celo večerák mi to neuspokojilo... Film je i docela vtipný, žel kazí si to tím závěrem... Jak že špatné romantické komedie... ()

kinghome

Takovouhle pařbu zažít, tak bych moch klidně druhej den umřít a nic by mě nemrzelo!!!! Nejepičtější pařba všech dob.. kéž bych nějakou takovouhle párty někdy v životě zažil. Na to že to je natočený na nějaký levný kamery, tak není obraz skoro nikdy rozmazanej a herci to zahráli luxusně. Plus hodně kundiček a zfetovanej magor s plamenometem. Co víc chcete? úžasná komedie pro lidi co se rádi baví a mají rádi ujetý komedie. 95% ()

Gothar

Skvelá oddychovka, ubehlo mi to ako voda, vtipov nebolo až tak veľa, ale ako celok sa mi Project X páčil. Celkom mi sadol aj soundtrack (a to sa mi súčasné pop-disco hity väčšinou vôbec nepáčia). Hlavný rozdiel oproti iným teenage komédiám z poslednej doby je v minimálnom množstve fekálneho humoru, všetky neslušné vtipy sú neslušné a šialené tak akurát. Čo sa týka technického spracovania, tak sa mi páčil strih a kamera celkovo, super to do seba zapadalo a film ako taký funguje výborne. A naplno ho možno docením po druhom pozretí, tak ako aj Hangover. ()

DaUr

Já mám normálně chuť, tu čtvrtou tomu napálit. Jistě, z filmařského hlediska je to brak, ale ne zas takový jak se očekávalo - jakýsi takýsi příběh v něm najít lze, dokonce i nějakou tu gradaci, a na rozdíl od jiných found footage je tady relativně logická účast kameramana. No a hlavně - jelikož také čas od času organizuju "domácí akce" podobného typu, jen lehce komornější :), bylo mi tohle téma blízké. Po chvilkovém zvážení ale zůstanu u silnějších třech, protože další shlédnutí mě zas tolik neláká a dojmu z filmu by asi moc nepřidalo. ()

LiborGondek

Naprosto klasický případ americké demence, kdy po zničení celého sousedství otec ještě synovu párty obdivuje... Teenagerovská chujovina, která se může líbit jen takovým individuím, které v tom filmu vystupují. Nedělám si naděje, že je jich málo, což je vidět už podle toho naprosto přehnaného hodnocení. Dávám 15% a to jen kvůli tomu, že některé momenty filmu byly až tak zoufalé, že se prostě nedalo nesmát. ()

viperDavid

slusna parba, slusny holky, takovej narozeninovej mejdan jsem jeste nemel. K mim 18tinam prisli asi 4 kluci a jedli jsme babovku od mami, ktera byla citit rybinou .... asi jsem se spatne narodil ()

Bobik9

Když to nebudu brát vůbec vážně, tak musím říct, že se mi to líbilo. Přehnaná americká party, která jde naprosto mimo hranice. Jako filmový projekt je to rozhodně unikát! Film, který vás dokáže naladit na víkendovou párty, nicméně po příběhové a herecké stránce vám nedá vůbec nic. ()

karlik4801

Co se stane když tenhle pozve toho a ten tamtoho. Vznikne z toho 2 tisíce lidí na párty a my sledujeme každý krok kameramana, který sleduje snad každý krok pořadatele párty. Čtyři kamarádi se chtějí stát legendami a chtějí aby všichni věděli o jejich kalbě, ale ono se to hodně zvrtne. Pomalu takový dokument. ()

Ryuuhei

Narozeninová párty, která roste, až přeroste skoro v apokalyptické rozměry. Musím říct, že jsem se po většinu sledování bavil o nic méně, než účastníci večírku. Ale nebýt toho, že byl celý film brán s velkou nadsázkou, leč do zhruba tříčtvrtiny realisticky, asi bych nerozdýchal to těžce stupidní zakončení (kdy hrdinovi pomalu taťka poděkuje, všichni jsou obviněni, ale přece jde o popularitu na škole a samozřejmě i idealistické rozuzlení menší romantické zápletky). Práce s kamerou přehledná i v tom všem chaosu, střihy zajímavě prokombinované se záběry z policejních vozů, helikoptér, či mobilů některých jednotlivců. Jo, byla to jízda, ale musím uznat, že na vlastní kůži bych to nakonec zažít přece jen nechtěl. Raději zůstat u fikce, která ale díky ruční kameře člověka dokázala provést všemi strastmi i z pohodlí gauče. 60% ()

mickyreed

Chcete sbalit nejvíce sexy holku na střední a mít spoustu "přátel"? Pozvěte tisíc lidí na vaši zahradu, společně zapalte svůj dům, a zdemolujte půl sousedství. Lidi vás budou milovat :) ... naprostá demence ... ale jako film to ušlo ()

Luk80

Myslím, že Jonah Hill se svou Superbad partou mají co dělat, neboť tenhle Costa to rozjíždí ve velkém. Costa (Oliver Cooper) mně překvapil, i když je to typický středoškolský výraz co by jen chlastal a hulil a dělal večírky, ale přece jen je více akční než podobní v tomto stylu ( viz Jonah Hill) . Tak takovou párty nikdo nečekal, zvlášt né s cool ochrankou a borcem s plamenometem. Nápad to natočit jako narozeninový dárek vyšlo mnohem lépe, než by se jednalo o standart. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz