Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

drankeryth

Film by som ani nebral ako komediu, aj ked sem tam sa tam nieco vyskytlo, co by malo nejake naznaky ku komedialnym prvkom. To bola fakt ina kalba ta narodeninova party. Dosiahlo to fakt nevidanych rozmerov. Nechcel by som byt v kozi toho oslavenca po prichode jeho rodicov, ked sa vratia z dovolenky. Film je skor taky pohlad, ako sa to asi deje na party v Amerike, inac je to podla mna americka blbost, aj ked reziser neni American:) ()

owwidius

That was one fuckin' hell of a night :) Uplne priamociara zabava, malinko podobne s Human Traffic, o jednej partii ludi a jednej velkej birthday party, z ktorej nakoniec vznikla zurka vsetkych zurok (jeden by povedal ze epic! hehe). Je to sikovne natocene, slusne mnozstvo genialnych joke-ov (midget in the owen za vsetko) a perfektne prepisknute (skveli security boys hehe). Par krat som si pocas filmu uvedomil, ze sa stale neskutocne uskieram a bavim, no a mrte som im fandil. Jo a uplne najlepsie bolo pozriet si to po prezurovanej noci :) Davam plny pocet, uz dlho som sa takto nebavil. Pursuit of happiness, hell yeah:) [#12/2013] ()

marshaall

To ze bude film o obrovskej houseparty pritiahnuty za vlasy som sice vedel, ale aj tak mi to pri sledovani dost vadilo. Humor zalozeny iba na absurdnych situaciach, prameniacich z toho, ze mate doma kvantum spitych ludi, je pre mna prilis malo. Cele zle. Na zratanie vtipnych momentiek by mi bohate stacila jedna ruka. A k jednej zo scen - zo skusenosti viem, ze neni mozne uplne utisit 15 ludi, nie to 1500. ()

BOURQUE

Film o tom, čo sa stane, keď domáca party nie je riadená. Dá sa povedať, že je to v podstate „príbeh“, venovaný dnešnej mladej generácii. Tým pádom sa jedná o viac-menej aktuálnu tematiku. (Mimochodom, celý dej je založený na skutočnom príbehu.). Minimálnu pochvalu za svoj herecký výkon (keď sa to dá takto nazvať) si zaslúži O. Cooper (Costra). Snažil sa zahrať na „Stiflera“, ale priznajme si, Stifler je len jeden. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Rokle

Nekoukejme se na to, jestli se nám líbí ty zhovadilosti, co mladí prováděj. Koukejme se na to, jakým způsobem nás internet a média ovlivňují v samotném životě. A o tom tahle teenagerovská výpověď je. Je bezprostřední, ničivá, zábavná, ztřeštěná, sexy. Není o tom náš současný život? ()

jirkis

Tak takovou pařbu bych si na triko nechtěl vzít :) Totální destrukce všeho...1500 lidí...Dobře jsem se pobavil /70%/ ()

M.Myers

Za ten závěr dávám průměrné hodnocení, ale jinak v tom nic úchvatnýho nevidim. Parta smradů dělá bordel jako kráva, nic objevného tam skutečně není, americké house párty byly k vidění už dávno v prcičkách a podobných starších peckách. Ke konci se to zvrhne v naprosto nereálnou šílenost a to mě dosti zaujalo, ale jinak, nic extra... ()

helloween93

Parta tří neoblíbených nerdů uspořádá obrovskou párty, která skončí totální demolicí celé ulice...:D Nicméně myslím si, že těm třem nepíchačům by ke ztrátě panictví nepomohla ani svěcená voda..Nejlepčí byl samozřejmě meďák v bazénu:D Ideální návod na to, jak se stát nejoblíbenější osobu školy a že jste zdemolovali celou ulici? To máte v kundě..:D 4* ()

Lyžař

Tak tohle by šlo. Nejšílenější nápady maj většinou to kouzlo, že jsou nejlepší a vzpomíná se na ně dlouho. A takováhle párty je přesně ideální příklad. Vzpomínky až do smrti. Druhá stránka je styl natočení. Jako standardní kamera by to asi nemělo takovej úspěch. Ale takhle? Jako bychom se procházeli na té párty v jistých chvílích sami. No a když k tomu přičtu silnou hudbu, za kterou se tvůrci nebáli zaplatit, sečteno a podtrženo jsem se bavil. Smál i přemýšlel nad tím, že tohle nikdo "normální" nemůže uspořádat :-) Režie: ****; Scénář: *****; Hudba: *****; Herci: **** ()

MikeeTheory

Bezmozci slaví narozeniny a jediná zápletka, která za celých 84 minut přijde, je žárlivá scéna jedné kamarádky. Zbytek filmu pak sledujete sestříhané video, které bude zábavné maximálně pro samotné herce. Korunu tomu nasazuje závěr s plamenometem a taťkou, který tiše svému synovi závidí, jakou skvělou a cool párty zažil. ()

Shredo

Rozmaznaní spratkovia robia party svojho života, aby konečne zasunuli a mali po zbytok života na čo spomínať. Je pravda, že film nám po scenáristickej stránke ponúka absolútne nič, no to bolo jasné od začiatku. Vybrali ozaj pekné babenky z kastingu a netvrdím, že som si tam neprial byť, lebo viem, že také party fungujú, len musí človek trocha pocestovať. ()

studo

Toto ani nebol film, len akýsi videoklip k zhluku zopár songov kde ako podmaz (ne)slúžila jedna párty. Ale bol to kurevsky dobrý videoklip. ()

bararich8

Všechno, co jsem od toho čekal, jsem dostal - tedy jedná velká, epická, kulervoucí párty, na kterou nikdo nezapomene. Nic víc v tom nehledejte. Možná snad rozjezd mohl být trochu rychlejší. 4* ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz