Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Kusic

Holy mother of god... největší pařba všech dob plná polonahých koček. Nejednou jsem si zasteskl a chtěl tam být. Thomas je sice loser (jak ho nazval i jeho otec) ale jeho kamarád Costa dostal parádní nápad, jak ho "proslavit". Po tom, co Tomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč, uspořádá se v domě epická párty, kam se narve snad pětset lidí. Ale i taková super kalba si vybere svou daň. Ráno čeká hlavní hrdiny tvrdý vystřízlivění... ale co... srát na to, vždyt tohle byla ta největší pařba za celej život :))) ()

Abalzo

Tenhle film je těžký hodnotit. Není to film jako film, je to spíš dokument o neskutečný pařbě. Každopádně každý, kdo tu hledá nějaký děj, charaktery postav, scénář a já nevím co všechno dalšího patřícího k filmu, nemusí si to pouštět, bude si tu jen stěžovat jako spoustu jiných. Chcete film, nepouštějte si to!!! Chcete se podívat, jak by mohla vypadat ta nejepičtější pařba všech dob, na který by jen málokterý teenager chtěl chybět? (no co si budeme povídat, i těch dospělých by se našlo počertu hodně) Pak je to přímo pro vás a dokážete si to užít. Já od toho film nečekal nic a proto jsem se bavil. A natruc všem těm, co tu kritizují jak stupidní film to je, tomu dám 5*. ()

collinduff

Chlast, drogy, baby, chlast, cecky, chlast... Best party ever, alebo sen všetkých teenegerov. Pekne spracované/ručná kamera to istí/, postavy uveriteľné, fajn muzička, pes Milo, hlášky, mrňaví securitáci a všetko Out of control. Tento film si splnil to, čo mal. Bavil ma, a o to tu išlo. ()

nubeek

Extremely addictive, f*cking wild and awesome! Zazil som podobne party, ale toto je extrem! Moc som si to uzil + soundtrack. Trosku som bol pissed off z tej kamery, ale inak moc velka pohoda! ()

Deus3x

Film o epický pařbě. Děj to samozřejmě nemá žádnej vyjma typickýho klišé lůzr vs krásná holka, která nemá zájem vs krásná kamarádka, která má zájem. Čtyři hvězdy tomu dávám, protože jde o osvěžující a příjemnou změnu. ()

oSiSko

Ani neviem začo dávam tú hviezdičku, tento film nebol absolútne ničím zaujímavý, celá tá party bola normálna party ako v každom inom vymyslenom americkom stredoškolskom seriále bez akéhokoľvek zaujímavého nápadu, tento portál asi klesá na úrovni ak takýto film, resp. takéto hodinu a pol trvajúce video má 70 %. katastrofa, nuda, koniec som si musel pretočiť už, lebo som to nevydržal ()

Paranoir

to vazne ? zniceny dom, vypalene susedstvo, uzit si len jednu noc a nakoniec este aj zbalit dievca..toto je snom dnesnych teenagerov ? tak to zijeme potom v pekne zvratenom svete...nic COOL okrem soundtrackov som v tomto filme nevidela. ()

Ondrew

Priemer. Nic viac, nic menej. Lez, od filmu tohto typu divak v podstate ani viac chciet nemoze. Kym sa dej riadne rozbehne (teda... ak sa to da nazvat dejom), je to cele skor nuda. Avsak v druhej casti, kedy party nabera skutocne obludne rozmery, uz clovek len cumi jak kraaaava, coho vsetkeho su vsetci zucastneni schopni. A zaver, ktory pripomina skor bojovu zonu, nez cokolvek ine, je monumentalny. Teenageri budu touto snimkou zrejme viac nez nadseni, ja ostavam pri zemi a od toho sa odvija i moje hodnotenie. 50%. ()

Mtytjouda

Mě se film líbil ... hodinu a půl jsem se bavil při pohldu jak se pomalu ale jistě ,dům a zárověň a párty chýlí k rozpadu ... absolutní vrchol pařeb ! ... Jak jsem slyšel, pokud se tohle stalo, klobouk dolů ... ;-) ()

Cako_SK

Film viac ako výborný, hlavne keď sa to všetko rozbehne... Film, ktorý som videl dvakrát, chystám sa tretí. Krásna Alexis Knapp... Nečakajte neuveriteľný príbeh, zabávajte sa a užívajte si ho! O tom tento film je. Pre mňa 5, pretože filmy tohoto typu sa mi veľmi páčia. Čím ďalej, tým viac. ()

benqsiemens

To byla děsivá nuda, ale poněvadž jsem čekal jestli se z toho vyklube, tak jsem vydržel do konce. A nespletl jsem se, skutečně něco přišlo - šel jsem spát nasranej. ()

Georgeton

Čo k tomu dodať. Ak by som sníval o nejakej párty tak určite by to bola nejaká takáto. Myslím, že aj tí skôrej narodení by sa mohli vcítiť do obdobia kedy oni sami boli takí mladí, aj keď takúto párty zaźiť nie je asi ani možné. Čo bolo na tom tak fantastické? Človek by ani nepovedal, že 88 minútový film o nejakej párty, môže mať tak veľa zaujímavých, pre mladých ľudí inšpiratívnych záberov, kde každú minútu sa pomocou Daxa zobrazuje niečo úplne iné, iné kúsky, iný prúser, iná zábava. Som veľký odporca drog, ktoré mi však vo filme nevadia, pretože ide o to, aby som sa ja zabavil na iných a tú to platilo dvojnásobne. Celé to vyvrcholilo požiarom a nakonci som len krútil hlavou a hovoril si "Jak niečo takéto mohol niekto vystrojiť". Fakt super zábava. ()

Ajka2

V podstatě celý film soustředěný na to, jak se třem klukům, o kterých nikdo neví podaří uspořádat tu největší akci, jakou si vůbec dovedli představit. A že se z nich stanou největší borci na škole? Celkem předvídatelný konec, ovšem vynášet ty odpadky by se mi nechtělo :D (kdo shlédne film, pochopí). Jelikož komedie nejsou můj oblíbený žánr, hodnocení třemi hvězdičkami značí, že se u tohohle filmu člověk dobře pobaví, alespoň u mě to tak bylo. ()

Oxik49

Tak já si ten film pouštěl s tím, že tam bude řádnej bordel... Ze začátku mejdan, jaký známe z desítake teenagerovských komedií. Ale když pak vypukne ten chaos, stojí to za to. Takové běsnění v ulicích už ve filmech není tak časté. Na Rampage to sice nemá, ale i tak slušný nepokoje :) ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz