Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Bird_house

Po první čtvrt hodině jsem chtěl film vypnout, naštěstí jsem tak neučinil.. Je to naprosto zvrhlej film (především pro mladší obecenstvo).. Taky pro lidi, kteří ví, jak se řádně bavit a umí si užít života.. Jasně, že to je dost přehnaný, ale představte si takovou party.. Všechno podkresluje skvělá hudba.. ()

Kingjiri

Člověk ani nemusí vůbec přemejšlet, aby mu došlo, že bude Project X hrozná blbost. Ale kolik je "inteligentních" komedií pro teenagery o teenagerech? Já jsem dostal, co jsem očekával. Bezmyšlenkovitou zábavu, ve který se nakonec z party loserů, hledajících způsob jak si vrznout a získat popularitu, stanou těžký frajeři. Ze začátku trochu nuda, jakmile se ale začne pařit, je to slušná zábava. Navíc mě docela zaujal soundtrack a v neposlední řadě monstrozní počet mladejch buchet, který se ukázaly polonahý. Takže z "jistýho" důvodu přidávám neobjektivní čtvrtou hvězdu a vůbec bych se nezlobil, kdybych moh někdy takovouhle mega kalbu zažít :D ()

Castielo

Nečekejte žádnej děj, žádný moudra a podobný věci. Prostě jen velká párty natočená na kameru jednoho týpka. Ale proč ne? Funguje to! Příjemný oddychovka za solidní 3* ()

darkreider

Takto to dopadá keď má nikto napozerané tisíce hodín MTV a softporna, zapáli brko, možno niečo šnupne a absenciu prirodzených potrieb sa snaží nahradiť filmom. Jedna hviezda za plamenitú scénu. Ja tie kúl deti aktuálnej doby mám tak strašne rád. ()

phoenixer

Tady platí jen slova jako "Let´s get this party started!!!". Kdyby to takhle opravdu fungovalo, bylo by to více než šílený. Každopádně má to bezkonkurenční soundtrack, kterej mě dost chytl. ()

Dimo

Jak se stát hvězdou Emerické střední školy? Vypalte barák rodičů a baráky sousedů za zvuků řízné jou jou hej hou hudby, madafaka! ()

bif

Party hard dotažená do absurdna? To je Project X. Over the Top scény střídají neskutečně vtipné. Humor si zde nebere absolutně žádné servítky (Mercedes-Benz CLS v bazénu, trpaslík v troubě...) a režie se nezastaví před ničím. Kulometný střih sekvencí paření je na úrovni hudebních videoklipů a tak to funguje nejlépe. Člověk má skoro chuť vyrazit do Ameriky a zaživat tam alespoň poloviční party jako je tato každý víkend. Takže ve filmu je rasismus, krutost, absurdita a spoooousta nádherných holek. Project X je prostě cocktail, který má takový drajv, že když ho jednou ochutnáte, už ho nejde přestat pít...až do dna! 85%. ()

Yancl

Boooom!! Těžkej úlet na druhou, který ale šlape přesně tak, jak má .. Neuvěřitelné je uvěřitelným = PROJECT X. Tahle našlapaná komedie má opravdu ty správný grády - přesně ten styl, který mě dokáže naplno rozesmát. Dějově sice podobné velkému houfu komedií stejného ražení, ale 'Project X' má něco navíc, co z něj dělá neobvyklou podívanou. Člověk si při sledování vzpomene na své první řádění v mladých letech ... Téměř 3/4 filmu se pohybuje na vlnách reálnosti, konečná porce úchylnosti kapánek utíká od rozjeté linie. Ale i tak je to konečně pořádná komedie, která to chytla z jiné strany a díky pohledu z první osoby zas vypadá o něco osobitěji. [83%] ()

Luisis

Epická párty, kterou pocítíme na vlastní "koule". Pro mě jako pořadatele pártošek je Thomas skoroBůh. Prej udělame párty pro 20, 30 max. 50 lidí. Hrozně vtipná scéna se skrčkem. Nikdy nepodceňuj sádrovy trpaslíky!!!! - 85% ()

Joppo88

Takýchto "mejdanových" komédií máme plné csfd, nie? Ale i napriek tomu, že scenár je viac ako len čitateľný sa človek dokáže dobre zabaviť. Možno i chytiť nejakú tú inšpiráciu v týchto letných mesiacoch :-) Paŕba to bola riadna - ale radšej by som to druhýkrát prežil, ako znova pozeral... :-) ()

Ondr@932

Sice film není jaksi chytrý, ale za to pořádně zábavná pařba! Která se trochu zvrhne :-D Ze začátku prvních 15 - 20 minut je slabších, ale to usoudím po druhém shlednutí. Zatím jsem se rozhodl takto a proto dávám 10/10 EDIT: po druhém zhlednutí dávám o hvězdu více! ()

actor-SP

Partia troch núl z vysokej školy sa rozhodne usporiadať legendárny večierok, ten sa však zvrtne a dopadne horšie ako zle. Žeby priblbý námet na film, ktorý má zaujať bez toho, aby nepripomínal typické americké pubertálne žvásty? V tomto prípade nie. Už úvod filmu naznačuje, že nepôjde len o párty samotnú, aj keď to tak na prvý pohľad vyzerá. Kamerový štýl, kde sa cítite ako účastník párty pomáha dodávať na vierohodnosti filmu. Vierohodnosti filmu napomáha v značnej miere aj obsadenie prakticky neznámych hercov. N. Nourizadeh nasnímal párty, ktorá mala na svedomí anarchiu tej noci. Má na svedomí, že tento film nevnímame len ako "the biggest party of all time" , ale ako fakt, že generácia dneška je na tom po psychickej stránke veľmi zle. ()

S.Robie

Tak tohle je přesně ten typ párty, kterej by měl naprosto každej v životě, aspoň jednou zažít... Odvaz, kterej končí až druhej den ráno, kdy se člověk probudí v posteli s úplně cizí holkou, nebo ve vaně ve s půllitrem v ruce. Párty, po které si ráno pořád dokola přehráváš zážitky, který fakt stály za to... Párty, na kterou se vzpomíná při klidných večech s partou kámošů.... ()

TheMraca

Chtěl jsem si pustit nějakou oddechovku, kterou můžu po pár minutách vypnout a jít spát. ProjektX ale překvapil, vtáhnul mě do děje a měl spád, a co bych zastíral bavil jsem se. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz