ranp

Mně se zdá tenhle film stejně dobrý jako první díl, a proto mě průměr 66% celkem nemile překvapuje. I za velkou louží dokázal Cruchot všechny dobře srovnat a poradil si i se zlobivou dceruškou. ()

Cejny

Francouzská policie jede na sraz do New Yorku. Opět komické a zajímavé, ale už ne tolik jako první díl. ()

hudryhudry

Slaboučký odvar z vynikajícího prvního dílu. Snímek dokazuje, že ani Pan herec Louis de Funes nemůže utáhnout celý film, když není chytrý scénář. A to v tomto filmu opravdu není, jedná se spíše o soubor nepovedených gagů na téma četníci v USA, ale nějakou hlubší myšlenku nebyli Francouzi schopni vymyslet. New York je prostě pro četníky ze Saint Tropez moc velké město, které svými vtipy neutáhli. Líbil se mi však dobový pohled na New York i na tehdejší auta či módu, na což se autoři kupodivu dost zaměřili. Ale protože mam pro četníky slabost, tak i přes tu stupiditu celého snímku dávám za 3* ()

klúčik

Žandár z New Yorku je pokračovaním filmov o policajtoch z prímorského francúzskeho mesta. Vycestujú na kongres do New Yorku , už táto skutočnosť nás zavedie na loď Francia , kde začína neuveriteľný príbeh. 80%. ()

KoRner

Na rozdiel od väčšiny podľa môjho skromného názoru táto časť si môže s originálom podať ruky. Jasne, že dejovo to už nie je prezentácia Saint Tropez, ale aj NY má svoje čaro. Dokonca sa mi zdala aj vtipnejšia. ()

Han22

Všemi zatracovaný druhý díl se mi líbil o fous víc jak jednička. Četníci se vydávají do New Yorku na sjezd a tajně s nimi cestuji i Cruchotova dcera. Ta způsobí zmatky, když získá slávu jako osiřelá francouzská dívka a zamiluje se do ní italský četník. Příběh ještě řídší než v prvním díle, ale jednotlivé scénky jsou vypilované k dokonalosti. U psychoanalýzy, lekce angličtiny nebo scén s černošským taxikářem jsem řval smíchy, navíc jsem si prvně všiml že taneční scéna je vlastně parodie na West Side Story. A ještě postřeh - málokterý americký film tak krásně ukazuje New York jako tenhle francouzský kousek. ()

Billie777

Můj oblíbený díl. Velký prostor tu dostala Cruchotova dcera Nicole a to je dobře. Cruchot u psychiatra, Cruchot jako fotograf, zápalka, žebírko Ber si, kapající sprcha, výuka angličtiny, rozbitá sluchátka, taxikář, to vše je prostě bomba! "Vystřihli vás!" ()

Zagros

Druhý ze série četníků není překvapivě slabší než jednička. Jen už mu nedávám tu bonusovou hvězdu za start jedné filmové epochy. Přesto jde pořád o výbornou komedii, která mě spolehlivě pobaví. Různé kontrasty mezi americkou společností a francouzským "myšlením" jsou zfilmovány dobře a v celém snímku je mnohem více povedených vtipných scén, než těch trapných a to si pěkné tři hvězdy rozhodně zaslouží. ()

DocBrown

Narozdil od jednicky tenhle dil nema prakticky zadnou zapletku (proste jen vylet do Ameriky), takze vse lezi na kreacich Cruchota a jeho kolegu, zejmena pri uceni anglictiny. 60% ()

Paity

Bylo tam pár míst, která bylo skutečně vtipná, ale většinou šlo o bezbřehé sekýrování Cruchota, který trochu šlapal v tomto filmu vodu. Co naplat, takovou práci odvedli především scénáristé. ()

ThomasCrown

Prvému žandárovi som dal plný počet, no teraz musím hodnotenie znížiť. Nie je to však markantný rozdiel, aj Žandár v New Yorku má dostatok vtipných momentov, aby si zachoval status najlepších komédií všetkých čias. A preto, my flowers are beautiful and your flowers are hnúj. ()

Marrty3

Taková ta klasika, která mě vždy rozesměje. Funes je pro mě naprosto originální komik, který mě baví. Jeho grimasy jsou tak legendární, že už je zná snad každý. Ovšem jednu z těch největších zásluh tu má František Filipovský, byl i samotným Funesem prohlášen za nejlepšího dabéra a dokonce řekl, že jeho hlas se němu více hodí. A to je pocta. Já si tenhle díl užil jako skoro každý. Spousta scén k popukání a ostatní herci válí taky excelentně. ()