Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Terš tam nepasoval pravda, ale v Mahdalově pojetí působí Dolph tak nějak arogantně. Mě se to prostě nelíbí. Nejlíp ho vždycky daboval Hruška. Např v původním dabingu. Univerzal soldiera.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Martin741

Diky, bez teba by som bol uplne strateny. Skoda, ze takto neinformujes o percentach aj pri ostatnych filmoch. Je to nenahraditelna pomoc.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

To nebyl novej dabing. Byl někdy z roku 1998 z novy nebo tak nějak. Nevím kde si vzal tu verzi z Mantákem Mahdalem. To musí bejt nějaká úplně nová. Na tu jsem nikdy nikde nenarazil a asi si jí nechám nadále unikat.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

JackBurda

Podhůrský se s tím Banderasem vypořádal až nečekaně slušně. akorát jsem trochu nepochopil, proč bylo nadabovaný i to jak tancuje Slyovi kolem letadla a zpívá španělsky. To mohli klidně nechat v originále.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Hele, fakt nechapem, ze ti az tak strasne vadi Mahdal na Lundgrenovi. Ved ho nadaboval vo vhs dabingu v jednom z tvojich oblubenych filmov Zúčtování v Malém Tokiu s ktorym si ten film musel vidiet aspon milionkrat.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

JackBurda

JackBurda (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak Cigánek se na Jasona asi fakt extra nehodí, ale skoro v každym filmu ho dabuje, tak zrovna tenhle hlas bych tak černě asi neviděl. Ale ten úvod Ikspendibls 3, tos trefil, opravdu sem se ještě názvu nezasmál, ale toto je vyjímka. Ono asi na tom, že na filmy co jsi viděl bez dabingu by ses neměl koukat s dabingem, něco bude.

PS: Omlouvám se za poznámku, že Banderasův dabing je fail, když sem kouk na celej film, přišel mi mnohem lepší než napoprvé  a hlavně. přirozenějsí než takovej Mahdal, kterej se na Lundgrena opravdu nehodí.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ywo666

Ja som tiez vyrastol na dabovaných filmoch. Ale problem dnesneho dabingu je podla mna v tom, ze uz skoro nema kto dabovat. Stale sa tam tocia tie iste hlasy. Vela hercov co robili dabingy v 90. rokoch uz bud zomreli alebo dabing nerobia a najnovsie si aj televizie zacali delit daberov na "mojich" a "tvojich" a podla toho potom vyzeraju aj dabingy. Aj ked nevravim, ze aj dnes sa nenajde kvalitny dabing, ale v minulosti ten vyskyt dobrych dabingov nebol taky nizky ako dnes.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak aj ja som na tom vyrástol. Ak nerátam zriedkavé kino, prvé titulkové film som začal pozerať okolo 18 rokov. A cez víkend keď rodičia pozerali Hobita a počul dabing som musel doslova vziať nohy na ramená a utiecť z obývačky.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Deryll

Tak víš co já na dabingu vyrostl, ale holt 90 léta už jsou mrtvý. Dneska na to většinou kouknu jenom ze zvědavosti a abych se ujistil, že jsem třeba o něco nepřišel...

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jsem nakonec neodolal a pustil si to dneska z dabingem. A tohle si Bonton fakt za rámeček nedá. Ještě větší Fail než jsem čekal. Takže vezmu to popořadě. Cigánek se na Stathama absolutně nehodí. Mahdal mi opět zkurvil Lundgrena. a tradičně unavenej Soukup (už by se měl na dabování fakt vysrat) mi zkurvil Arnolda. Pavel Vondra si rovnou střihnul dvojroli až na to, že se nehodí ani na Crewse ani na Daviho. Tůma na Snipese pasuje, ale některý ty zkurvený hlášky... No to jsem žasnul. óóó pomóc ten muž mě napadl nožem. A vůbec on už ten úvod stojí za to. Prej Bonton film uvádí... Ikspendibls 3 :-DDD No ty vole. Takhle teda pozitiva se najdou Županič je naprosto fantastickej o level výš než zbytek sestavy. Štěpnička na Forda je taky celkem držák a překvapivě Podhůrský se z Banderasem a jeho rychlomluvou vypořádal víc než obstojně, ale jinak? Darmo mluvit. Vidět to poprvé z tímhle sráčským dabingem, tak jde 1* automaticky dolů i když to není chyba filmu. Dabingová režisérka Veronika Veselá už by měla dostat konečně přes píču a s ní i celá tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ze studia Bubákov. Tohle totiž není poprvé co mi totálně zkurvili zážitek z mýho oblíbenýho filmu. To jsou do prdele všichni hluší a neslyší, že se někteří ti dabéři na dané herce vůbec nehodí??? Já vím jeden odborný dabingový poradce by mi napsal, že tyhle dabéry má bonton pod smlouvou a proto to právě oni musí dabovat... FUCK OFF!

na příspěvěk reagoval Deryll, JackBurda, Lacike

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Tato diskusia je uz kvalitne zadristovana ...... no ale dufam, ze Expendables 4 uz nebude

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama