Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak slyšel jsem i horší. Já u každýho filmu co mám ze zvědavosti zkouším dabing. A tenhle mi přišel normální.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Neřek jsem že je dobrej, jen že není extrémně špatnej:)) Hele, na fotkách ten steelbook vypadá hnusně, ale v reálu je hezkej. Já mám už první dva díly ve steelu, tak jsem nechtěl trhat partu:)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ty kokso. vegetak pochvalil nejaky novy dabing. Mna klepne pepka. :))))

A co plech? Paci sa ti? Podla mna vyzera na hovno. Spredu debilna lebka a zo zadu iba Sly.

Snad amaray bude vyzerat lepsie.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, vegetol.mp

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Martin741

Nech uz je Exp3 akakolvek velka konina, tak nejaky film o kracajucich stromoch je este väcsie filmove dno. ;-)

Zdravim vsetkych priaznivcov kracajucich stromov. :))))

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak jsem si to koupil na bluray a zkoušel jsem ten dabing a upřímně mi tak zlej nepřijde. Když odhlídnu od toho, že je to dabing a ten už je z principu zlej:) Prostě originál milionkrát lepší, ale v rámci dabingovejch matlaninin nic extrémně zlýho.

na příspěvěk reagoval Lacike, Wacoslav1

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ekspendables 3  = akcna Konina roku. Interstellar je ovela lepsi a zajtra mastim na Hobbyta 3. Ale predpokladam, ze aj Bitva 5 Armad bude lepsia nez tento priemer.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

od teba to nechcem... ty zvyknes prehanat a niesi objektivny (mas az moc rad trash)... ja si pockam na percenta od povolaneho cloveka, ktory ma cisla v oku....

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Já jsem Mahdala za Lundgrena nikdy neslyšel a když si ho k němu představím, vůbec mi to nepasuje. Má moc vysoko posazený hlas.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Nechcete sa vy dvaja uz na to vysrat ? to je ako bavit sa ci je lepsi Wartburg alebo Trabant... Mercedes to nikdy nebude kurva chlapi...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama