Dvojice vyšetřovatelů hledají ztraceného studenta a vejdou do jeho domu, kde naleznou sbírku videokazet. Na kazetách jsou děsivé záběry a vyšetřovatelé si spojují souvislost mezi kazetami a jeho zmizením. (Nivenx)

Nominant

FU! Po dlhej dobe dobrý horor, pri ktorom som v určitých okamihoch takmer prestal dýchať. Síce viac krvi, než ľakačky, ale nevadí. Keď mám ohodnotiť celkový dojem, tak jednotlivé časti - Tape 49, Phase I Clinical Trials ,A Ride in the Park , Safe heaven ,Slumber Party Alien Abduction - stáli za to, len tá KAMERA!! To už aj cestár pri rozbíjaní ciest so zbíjačkou na ktorej je pripevnená kamera, dokáže spraviť menej trasľavé video než je toto TU! Úplne to ruší celkový dojem z filmu, takže u mňa 3*. ()

wick

Průměr...Kvalitativní posun oproti jedničce, ale pokud povídky, raději si pustím staromódní Creepshow s neroztřeseným obrazem. ()

watari

Dobrá práce, každý z 5ti příběhů má něco do sebe, každopádně děsivý příběh s kamerou v oku u mě vede. Zbavování se duchů se posunulo na nový level. Lekací scény mě dost nadchly. V dalších příbězích jde spíš o dobrý nápad než strašení. Já osobně zombie tématiku ve filmech nemusím (oživlý zpomalený mrtvoly mě zrovna neděsí) avšak v tomhle snímku mi vůbec nevadili. Jediný poslední příběh ( ufo či co) mě nijak neoslovil, a to jak dějem, tak kamerou. Ale celkově je to velmi milý film. Určitě doporučuji na romantický večer, paranoia jak vyšitá :) ()

Rodriguess

Dve pribehy zo styroch velmi slusne, skoda mohli byt vsetky fajn, jednotka viac ohromila, tak som uz poriadne zvedavy na VHS VIRAL. ()

spawnxp

Oproti jedničce nic moc posun. Spojovák o dvojce čmuchalů naprosto zbytnej, ruční kamera občas až moc (zvlášť u "alienovský" párty) - nicméně povidka Safe Haven (ta o sebevražedný sektě) to je špička... až na finální "vtípek", to bych teda upad. Standard. ()

exlax

Jednička byla svými příběhy aspoň zajímavá. Tady až na první kazetu totální nuda. Zombíci v lese špatně zahraná katastrofa (kvůli tomu působící spíš vtipně), Safe Haven vykrádačka Jonestownu a poslední věc o ufounech taky ničím kromě efektů nezajímavá. Doprovodný příběh oproti jedničce taky bez ničeho. Nepobírám nadhodnocenost tohohle dílu. ()

ProchY01

Nemůžu si pomoct, ale já mám tohle prostě rád. U podobných projektů, kde z každého milimetru filmu nekouká obří rozpočet, aspoň vynikne nápaditost autorů a divák (tedy aspoň já) má pocit, že to dělali tvůrci skoro z lásky (a to ne k penězům, ale k filmu). Na rozdíl od pana verbala ani nevolám po stabilizátoru obrazu, protože konkrétně těmto filmům (VHS+VHS2) tento koncept sedí jak prdel na hrnec - spíš mám strach, že s tím stabilizátorem obrazu by to přišlo o polovinu kouzla. FIlm samotný je opět hororovou antologií - jednotlivé segmenty pak kolísají v kvalitě - rozhodně nejlepší je ta část se sektou (aspoň první 2/3 segmentu). Čili jako u prvního dílu fanouškům se bude určitě líbit, odpůrci žánru nechť vynechají... ()

fabregas1

4 díly = 4x zábava. Nebudu to nějak rozebírat, ne každému sedne „found-footage". Pokud ale ano, tak vřele doporučuju, co díl to originalita. ()

pájap

DĚSIVÉ.....VIDĚL JSEM NAPŘED DVOJKU...SUPER------JÁ SE FAKT BÁL A TO UŽ SE MI DLOUHO NESTALO.....................NO I KDYŽ ..KLUK SE VRÁTÍ NAJDE HOLKU MRTVOU A KLIDNĚ SI PUSTÍ DALŠÍ KAZETU...ALE JINAK PARÁDNÍ HOROR...ROZTŘESENÁ KAMERA PATŘÍ K VĚCI....... ()

musolini

Takže na Horor / Thriller od USA / Kanady / Indonésie to nestálo za nic.Béčkové a céčkové výkony,místy i déčkové,jak herců a kameramanů,tak i triků a všeho kolem.Tohle museli natočit za 2 dny i se scénářem a sehnáním herců,jinak si to nedovedu vysvětlit.Náklady na film celkově tak 1000$(v ceně i benzín pro všechny) / zisk tak 100$. ()

Richie4422

Podľa mňa o kúsok slabšie ako jednotka. Background filmík je tentoraz o dosť nechutnejši, ako minule. Phase I Clinical trials je fajn ducharina, škoda plytkosti v rozvíjaní deja (dievča, voda). Je to síce kraťas, ale v tomto si mohli dať viac záležať. A ride in the park je zombie filmík z pohľadu uhryznutého. Nápad fajn, gore slušný, ale nejak extra to na mňa nezapôsobilo. Komediálnosť niektorých scén mi proste nesadla, neštartujúce auto a plačúce dievča boli skutočne nutnosťou? Nemyslím. Safe Haven je geniálna záležitosť s nekonkurenčnou atmosférou a zábermi. Záver až parodický, načo? Úplne to ním dovrzali. Alien Abduction mi pripomenulo skôr Scary Movie, čo je v tomto pripade nechcený efekt filmú. Ale pár scén to malo dobrých. Vyložene zlý obsah tu nie je, ale rozhodne je slabší ako v jednotke. ()

lusst

Kým jednotka bola originálna, dvojka už ničím nezaujme. Snáď len absurditou niektorých masiek (kozohlav a ufóni). ()