Brano

Pohodová rodina komédia s príjemným hereckým obsadením a typickým Sandlerovským humorom. Nič veľkolepé, ale nato, že ide o americkú komédiu to hodnotím veľmi dobré. Typ filmu, ktorý neurazí, ale tiež ani nenadchne. Dej jednoduchý a dosť predvídateľný, s pár veľmi vydarenými vtipnými momentmi. ()

64B

Nenásilná, hezky ubíhající, příjemná rodinná komedie, se kterou se dá strávit příjemný nedělní podvečer. Adam s Drew tvoří hezký pár a Afrika je opravdu úžasná. Terry Crews je fakt zjev, ale vždycky dostane ve filmu takovou roli, která mu dokonale padne. Prostě hezká romantická dovolená. ()

pekas

Zase jedna povedená "Sandlerovka". I když děj působí chvílemi strojeně, v celku se to dá prominout, protože to vyvažují dobré momenty, kterých tam je taky dost. Obával jsem se, zda může Adam ještě něco nového nabídnout. Závěrečné natahování, zklamání, zdánlivý neúspěch, aby mohl nastat Happy End, bylo hodně průhledné a otravné a viděli jsme ho už milionkrát. I přes všechny negativa to ale byl příjemný film a klidně si ho někdy zopáknu. 77% ()

MillaJ

Adam Sandler=Komedie, opět mě nezklamal. Vtipná, rodinná a příjemná komedie kde si zase zahral duo s krásnou Drew Barrymore a ještě v kouzelné Africe. :-) A k tomu náš český dabing, který se povedl. ()

Lucius55

Velmi dlouho jsem se rozhodoval mezi dvěma a třemi hvězdičkami. V poslední době mi sandlerovský humor nějak moc nesedí. Možná je to tím, že s ničím novým už vlastně nepřichází, jako by recykloval sám sebe. Láska, rodinné hodnoty, občas nějaká ta trapnost... Snad kvůli Drew Barrymoore nakonec jednu hvězdu přidávám, vzpomenuv 50x a stále poprvé, kde se mi (i se Sandlerem) moc líbila; a přílišnou délku filmu zase vykompenzuje Terry Crews, který si svou (byť dost vedlejší) roli určitě docela užil. ()

Vocoun

Takhle. V rámci posledních Sandlerových filmů je to opravdu výborné. Je to dost vtipné, romantické, místy roztomilé a toho úchylného humoru tam není tolik, takže to jako romantická komedie opravdu funguje. Navíc spojední Adam a Drew skutečně funguje, což šlo vidět už předtím. Ale je tady to ale. Za prvé si pořád myslím, že příjemný Sandler má prostě trochu na víc, než točit jen totální úchylnosti nebo dokola se opakující romantické komedie. Za druhé si myslím, že i v rámci samotného filmu se dalo vytěžit víc, možná ubrat trochu dětí a přidat víc dospěláckého humoru? Velkou vadu bych viděl v tom, že je to až moc nápadně podobné Zkus mě rozesmát, což mi zážitek filmu trochu kazilo. Celkově to mohlo mít víc vyhrocenějších momentů a čistějšího humoru. ALe abych pořád nehanil, jak říkám, chemie tam byla, postavám jste přáli, momentů tam bylo vtipných dost, takže jako komedie to fungovalo a v rámci Sandlera je to opravdu těžký nadprůměr. Kdyby pokračoval touhle cestou, možná bude zase populární, když do toho přidá ještě trochu kouzla. Takže snímek docela ubíhal i když mohl být o malinko kratší a slušně jsem se pobavil, tak tedy solidní 3 *, 64% ()

angel.CZ

Cekal jsem ue se zasmeju, ze se se Sandlerem zasmeju aspon jednou. Bohuzel nejvtipnejsi byl Terry Crews ktery se tam ukazal celkove asi na 10minut. Co na to rict, jako kulisa je to dobry napad, jako film na pobaveni vam akorad zvedne depku. 30% ()

Joiner

Dovolená za trest = film za trest. Drew mám rád a i pár filmů se Sandlerem, ale tohle byl chabý pokus vytěžit podruhé na podobném principu "Zkus mě rozesmát". Když dva dělají totéž není to totéž, nebo opakovaný vtip není vtipem. ()

dzberry

Rodinná „taškařice“, která od začátku s každou další scénou a s každým dalším poyebaným xichtěním nebo vřeštěním s buldočí urputností předpokládá, že je fakt cool a fakt veselá a vtipná, ale ono to tak kuwa není!!! Komického tam není vůbec, ale vůbec nic!!! Každá scéna CHCE být funny – což mimochodem smrdí na míle daleko – ale vůbec nikomu to ne a ne a nejde! Každej džouk znáte dřív, než jej ti vtipálkové vůbec začnou rozehrávat... S láskou jsem začal vzpomínat na Trošku, ach, OMG, Zdeněčku, promiň, že jsem tě před kamarády tolik pomlouval... Tragédie, ztráta času, palba slepýma, chtěl jsem to vypnout už po příjezdu do Afriky, statečně jsem se ale držel a doufal v jeden jediný malinkatý fóreček, na který by se dalo vzpomenout druhý den ráno při cestě do práce... A prd. Zas jsem do rachoty klusal s tragicky srolovanou držkou, kterou měl večer dorazit ještě i Pečený sněhulák... ()

kslaww

Zklamání..mám rád Sandlera ale ve filmu z něj nic nebylo...žádný vtip...děj tuctový...asi nejhorší film co jsem s ním viděl ()

Bifftekk

Každá pí***** od Sandlera mě vážně baví. Je to tak dementní, ale zároveň odpočinkové, že i zpívající Old space man mě nemůže rozhodit. ()

Matte27

Jeden dobrej vtip z deseti a všichni víme jak to skončí už po první čtvrt hodině, ale tak když nejste zrovna pánem ovladače, tak se na to koukat dá. ()

Guran

Ubohý herec Sandler s nezajímavou Drew Barrymore. Tento film jsem ani moc nepochopil, natož abych se ještě smál těm trapným klišovitým vtipům. Film není v doprovodu hudby, na každou scénu koukáte nezaujatě a odpočítáváte čas, aby už byl konec. Se Sandlerem to jde z kopce a Drew jestli bude točit tyhle blbosti, tak na hvězdné role může zapomenout. ()

Rapaport

Další nic moc komedie,které poslední dobou Snadler dává. Čekal jsem,že tu se to zlomí,ale prd. Nebylo to sice tak trapnéjako Jack a Jill,ale že bych to musel vidět znova to taky ne. ()

vipeerr

Sandler toto prostě umí. Komedie, drama, trošku i slaďák..a do toho mu nahrává Drew se kterou to uměli už před 10 lety v 50x a stále poprvé. Pecka :) ()

Tominni

Celkem pohodový film s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore, kterým sice nevyjde rande naslepo, ale pak se i s rodinami setkají na dovolené v Africe. Těch vtipů tam není zase tak málo a ani moc neurazí. Příjemná odpolední romantická komedie. ()