TonoM

Sandler pro mě není herec zvládne totiž jen žánr Komedie a to je vše, nicméně komedie umí bravurně to se musí nechat další dobrý výkon a plno vtipných scén zaručuje zábavu Jim Carrey a Sandler v komedii =sázka na jistotu. ()

Kozlowski8

Ona rozvedená se dvěma syny, on vdovec se třemi dcerami. Jejich zchůzka přes seznamku dopadá katastrofálně a již se nechtějí nikdy potkat. Náhoda a okolnosti však jejich cesty opět spojí na exotické dovolené v daleké Africe...Osvědčený pár Drew Barrymore - Adam Sandler opět boduje. Hlavní zásluhu na tom, že se na film velice hezky kouká, však mají spíše režisér a scénáristi, kteří vytvořili dílko plné vtipných nápadů a situací, doprovázených stejně vtipnými dialogy. Komedie, která v mém případě dokonale splnila svůj účel. Bavil jsem se velmi dobře. 70%. ()

moriero

Drew a Adam jsou už sehraná dvojka, takže hravě utáhnou i tenhle mainstreamový brak. Za neviditelnou matku a černého Old Spice animátora jsem tvůrce začal skoro nenávidět. ()

LencaN

Klasická oddechovka. Sice nejde o nic, co by si vysloužilo oskara, ale mě tenhle styl baví. Je to milé, příběh je pozitivně postavený, sympatičtí herci, legrační vtípky, plus jako bonus krásné prostředí. Navíc to tady Drew Barrymore děsně seklo a moc se mi líbil její "kosmetický" zásah. Jednak se mi ve scénáři líbilo, že ani jeden z těch rodičů vlastně neví, co se svými dětmi a taky, že si k sobě hezky dokázali najít cestu. ()

Igy007

Opět docela slibný námět a fujfuj zpracování. Vlastně jediné, co tam bylo při hodně vypocené dávce dobré vůle vtipné, byl ten zpívající kulturní referent - ten ohava ohavný z reklamy na oldšpajz (bavil mě i jako prezident světa v Idiokracii) ()

chochi18

Ti , ktorym sa paci styl komedii ako Scary movie a podobne, samozrejme, ze im sa tento film pacit nebude alebo daju odpad.... Mne sa tento film pacil, taky relax v pohode prijemna romaticka komedia, krasne africke prostredie, a ako bonbonik Terry Crews stoji za to :) ()

chytri

Nevěděl jsem co od toho mám čekat. Pravdou je, že jsem se po dlouhé době u filmu opravdu bavil. Ano klasicky americky happyend, ale tohoto filmu jsem to čekat. Jedná se o skvělou zábavu pro celou rodinu ()

sashator

Nečekal jsem nic, bavil jsem se hodně. Fakt jsem se zasmál a to se mi poslední dobou u Adamových filmů příliš nestávalo. Nějak to ve mně evokovalo Cestu do Ameriky v opačným podání, a tu já měl vždycky rád....a "pan Old Spice" je prostě vocas (v tom nejlepší slova smyslu) :-) ()

HMTD

V poslední době mi komedie se Sandlerem přišli spíš trapné než vtipné, jsem rád že tohle byla vyjímka, dalo by se říci že když hraje ve filmu s Barrymore a nebo kupou dětí, tak natočí dobrý film. Za mne slabších 70 procent. ()

Mark1983

Když jsem měl za sebou půli filmu,říkal jsem si,že dám jasné tři hvězdičky,ale jakmile se děj přesunul do Afriky,bylo to pro mě zábavnější a o něco i srandovnější,což jsem se nakonec rozhodl pro jasné čtyři hvězdičky.A Terry Crews mě tady taky dostal s tím africkým zpěvem. :-D, ...Zasmál jsem se. ()

Allein4

Po nějaké době konečně opravdu zdařilá komedie. Zápletka? Nic moc, ohraná... Ale zpracování? Super! I když existovaly celkem obavy z jeho hereckého umu a možná i z hereckého úpadku (vzhledem k posledním rolím), Adam Sandler předvedl zběsilou jízdu (a nejen na tom pštrosu) a vážně to byla sranda. ()

steve31

Klasická Sandlerovka. Tudíž nemůžu hodnotit méně než 4*. S Drew mi Adam sedí asi nejvíc ze všech hereček. Ve filmu krásná Afrika a spousta humoru. Kupodivu, když jde o komedii z USA. Jo a abych nezapomněl, ve filmu skvělý Terry Crews!!! :)))) ()

Dobstaf10

Příjemná rodinná komedie...který Adam Sandler rozhodně zahrát umí. Škoda že filmy jako tento mají za následek sebevraždy naivních diváků, který si myslí, že to mužou zažit taky. Wake up ..život vám akorát nakope maximálně prdel. ()

keepsmile odpad!

komedie vhodná tak pro děti do 12ti let. Strašně ohrané, plné za uši tahajících klišé. Navíc doslova nesnáším komedie v kterých se nemluví, ale křičí. Abych byl objektivní, zvládnul jsem cca hodinu, víc to nešlo. ()

xenon96

Průměrná rodinná komedie, kterých už je tak velká spousta že už snad ani moc nepobaví. Vetšina vtipných scén je obsažená v traileru. Některé pasáže jsou bohužel, docela trapné a děj v polovině filmu začnete odhadovat. (Trefíte se vždycky) /45-50%/ ()