Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Venum

No zdovolenim ,ale lidi co tomu daj 1-3 hvezdicky tak jsou uplne dementni nebo prozivaj cerny obdobi nebo nevim. Uz jen objektivni clovek by mel dat tomuhle 3+ , sceny udelane tak jak maji byt , niceho nebylo malo ani moc , poprave tenhle film mel takovej nastup ze jsem myslel ze vynecham posilovani abs na vecer protoze jsem se v jednom kole smal , a ne jen ja, ale cele kino. Tahle trojka chlapiku me bavi , jsou starsi ale takovou show co umi udelat to se v dnesnich kinech vidi malo , hodnoceni filmu takoveho jako je bych dal klidne a bez problemu 100% Fakt to za to stalo , a jo je to asi troufale ale proste me to bavilo a uz se tesim az se na to podivam ,zas a zas. Ale abych byl objektivni tak tech 85% by odpovidalo , kvuli slabsimu finale doplnene OMG scenama! , z tohodle filmu mam velmi peknej pocit a byl bych rad kdyby byla 3jka! doufam ze tenhle film bude v cervenych cislech , protoze si to zaslouzi a zaslouzi si prekonat i svoji jednicku , protoze tenhle film je B.O.M.B.A , doporucuji moc! ()

Gagin

Podle mě si až příliš chce hrát na Pařbu ve Vegas, ale ve skutečnosti je to jedna velká ukecaná nuda. Dvě hvězdičky za pár dobrých scén, ale koukat znovu na tenhle film už bych asi nepřežil. Pařba je v tomhle případě mnohem lepší volbou. ()

BR23

o ždibec lepšie než predchádzajúca časť, predtým som mal dojem že z vraždy na ,,iba obyčajný,, únos je degradácia a odrazí sa to i v kvalite, ale nie. dosť mi vadil ten opĺzly humor ala Jeniffer Aniston ale bez tohto to bola veľmi dobrá podívaná. ()

CitySP

Tak tahle komedie obsahuje snad všechno. Kvalitní obsazení herců, vtipné situace, hlášky. Po dlouhý době komedie, co mě opravdu zaujala :) ()

hujerita

Tou svojou debilitou my liezli na nervy celý čas. Absolútne nechápem ako som to mohol vôbec dopozerať. Už si presne nepamätám aký boli v jednotke ale myslím, že až takýto debilný trtkovia to asi neboli. Jediné plus bol Kevin Spacey a ten tam bol dva, či trikrát. Humor žiadny, asi tak dvakrát som sa pousmial. Totálna chujovina. ()

tomi456

Náhodou pořád sranda, ústřední trojka je super, teda až na zbytečně přehrávajícího Charlieho Daye. Waltz tu bohužel vlastně ani moc nehraje a Pine je prostě frajer, to se ale ví od dob Star Treku. Jamie Foxx je už moc přehnanej, ale to je v rámci dvojek asi samozřejmost. No a Kevin Spacey přišel asi na hodinu na plac, zanadával si a občas to i vypadalo vtipně, dostal peníze a nazdar, vlastně ho ani nemuseli brát zpátky. Celkově byl ale film příjemný a trojce bych se klidně nebránil, ale o čem by byla, to si netroufám hádat. ()

ferda12

No, mně to přišlo až trapný v některých záběrech. || „JENOM PROTOŽE TVŮJ FOTR NA TEBE ZAVOLAL POLICAJTY NEZNAMENÁ, ŽE TĚ NEMÁ RÁD.” ()

Lazy87

I přes kvalitu obsazení nesahá po paty prvnímu filmu. Pár vtipných momentů by se tam našlo, ale moc originality v tom raději nehledej. ()

jzhk

Co chcete čekat od amerického tupého, sprostého a vyčichlého humoru. Už dlouho jsem neviděl a vlastně ani nedokoukal něco tak ubohýho. Škoda jen že se někteří dobří herci propůjčují k něčenu takovému. Asi jim teče do bot a taky živěj rodiny. Hahahaha. Kdyby se sem daly taky dát smajlíky, tak ten můj bude mít hubu pěkně nataženou dolu!!! ()

krkman odpad!

Po jednotke ma táto dvojka dosť prekvapila. Stále som hľadal niečo vtipné, niečo inteligentné, ale márne. Dostal som len dementného zakrslíka s ešte dementnejšími nápadmi. Vďaka Charlie Dayovi som tento film ani nedopozeral, lebo tak iritujúcu postavu som vo filme dlho nevidel, ak vôbec niekedy. Neviem ako tohto dementa mohol niekto obsadiť. ()

SaintMichael

Americká komedie plná keců v rychlém spádu, že to ani nestíháte poslouchat, zvlášť když mluví jeden přes druhého, ale občas se objeví nějaký povedený joke nebo scéna. Příběh to má ale nečekaně docela povedený a tak to celkem rychle ubíhá a dá se na to koukat, takže opravdu zasloužené 3 hvězdy možná i 3,5. ()

MrAldridge

108 minut přeřvávání se jednoho průměrně inteligentního američana a dvou naprostých tupců s IQ kandované švestky je pro mně absolutní odpad. Za co jedině můžu oko přimhouřit a udělit hvězdičku je závěrečná honička s policajtama a ještě jednu živočišně nadržené Jennifer, protože můžu doufat, že taková je i ve skutečnosti. ()

aDancer

Film Šéfové na zabití 2 mě pobavil stejně dobře jako jednička a možná dokonce i o kapánek víc, protože hlavní hrdiny jsem už znala právě z prvního filmu a mohla jsem se hned od začátku vžít do jejich rolích, (které byly mimochodem ztvárněny skvěle, díky sympatickým a poměrně dobrým hercům.) Rozhodně tady tedy neplatí, že druhé díly bývají horší, než první. Nemůžu si pomoct, ale tenhle typ humoru mám prostě ráda, proto filmy jako Šéfové na zabití, Našrot nebo Pařba ve Vegas vyhledávám. Kladně také hodnotím opětné zapojení postavy Matkychtivého :D. ()

tomcas

"I smell dog shit." "Might be your acting." ze závěrečných titulků docela slušně vystihuje film. Jennifer a Kevin jsou jako vždycky úžasní a zbytek filmu je naprosto zbytečnej. ()

SONNY07

První díl se mi líbil, ale tak jak jsem psal v komentáři, hlavně díky výborně napsaným a super zahraným "šéfům". Hlavní hrdinové mi připadali spíš jako "spojovák". Ve dvojce dostali "naši" šéfové už výrazně míň prostoru a i když sice byli opět ůžasní, pár minut jejich rolí to nezachránilo. "Spojováci" utonuli v hloupé konvezaci a ani nový protivník tomu moc nepřidal ! ()

Oxytocin odpad!

Bože můj... Kouknu se na zadní obal filmu u DVD, kde se píše v rámci propagace "komedie roku". V mých očích naprosto nudné a trapné s ústřední trojicí, která mi nepřijde vůbec vtipná. Vydržel jsem do 32.minuty, kdy se magoři baví do vysílačky o tom, jaký během krádeže budou používat přezdívky. Mám rád určité americké komedie. Tahle však mezi ně patřit nebude... ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze