Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

kishi_SO

asi nemam rad komiksy :) rozsirenie Spidey Universum. Pre fanusikov povinnost pre ostatnych doborovolne obetovanie volneho casu. ()

PanPyzamo

Spider-Man: Paralelní světy je dle mého názoru tak trochu přechválený, ovšem i tak skvělý. Má nádhernou animaci. Opravdu ten vizuál mě v kině totálně odrovnal. Příběh je fajn, ale hlavně mě do děje vtáhla hudba, která je zde skvělá. Celkově pro Marvel fandy neskutečná lahoda. Skvělý film, který můžu doporučit. 8/10 ()

Izmo123

Sony se konečně ponaučilo nebo je to z toho důvodu že mu sťím pomohl Marvel možná ale jestli jo tak doufám že takhle bude Sony pokračovat protože ten film je tak úžasný že se stal největším klenotem který jsem kdy já viděl, postavy vypadají zajímavě k tomu ještě dokonce jsou tak dokonale napsané že je o něco překonal film Toy Story, Shrek, Zootropolis, příběh je taky zajímavý v tom jak je taky originální a to né jen u postav ale taky aji v humoru ale taky hlavně u nejvíce dojemních momentů které jsem za dlouhou dobu neviděl ale co je ještě na tom to nejlepší je animace která vypadá kresleně ale když se na to pořádně zakoukáte tak je to kombinace 3D až 2D animaci která je tak úžasně zkombinovaná, která je trochu podobná hře jménem The Walking Dead ale tady je to ještě o něco lepší protože tady to vypadá jako kdyby ste se koukali na živý komiks, pokud jste velký fanoušek animovaných filmů tak i akčních filmů tak tohle je něco pro vás a tohle je důvod proč se koukám na animované filmy, až tenhle film uvidíte tak pochopíte proč je tak mám rád jako ostatní kteří mají rádi animované filmy, jinak hodnotím: Animace 10/10 Postavy 10/10 Příběh 10/10 Akce 10/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐⭐⭐ 10/10 ()

Stan Borowitz

Viděno 53 minut. Příště místo rádoby-humoru mystiku, nudné a trapné dialogy nahradit anime scénami, ve kterých se "nic neděje", a bude to dobrý. Jo a ještě nesympatické hrdiny nahradit sympatickými a nezajímavý příběh zajímavým. ()

Tomko87

No po Raimiho druhom spíďovy je toto topka u Spidermanov. Za šialenou animáciou sa skrýva dosť temný a dospelý príbeh. Plus, Nicholas Cage ako Spider noir, nahaj tak! ()

Scaevola

Tamtamy nelhaly a bezdomovec opravdu nebyl první... Samozřejmě se zde zbytečně drnká na rodinné struny a humor působí, jako by byl postavený z lega, ale jinak snímek vyznívá soudržněji nežli jeho hraný bratranec, a ke všemu je vlastně scénář jednoznačně zábavnější, zvyknete-li si na přehnanou animaci a její komiksově papírovou stylizaci. Jenomže jsem si již jist, že se ve Spider-versu ztrácím a bohužel si připadám jen jako dojený dobytek. ()

ReactLotus

Nečakal som, že to bude až tak dobré. Nádherná animácia, emotívny príbeh, hudba. Takto vyzerá správny SM film. Toto je vlastne prvý film s multiversom v MCU. Perfektný dabing, vtipný, temný, napínavý príbeh. Je to vlastne spracovanie viacerých príbehov a vďaka veľkému počtu postáv je film výnimočnejší. Grafika vytvára dokonalú komiksový atmosféru. Najlepší Spidey film. Uvidíme, či Across The Spider-verse ho predčí...8,3/10 ()

Predator77

90 Procent, Kdyby se tímhle stylem dělali i jiné marvel filmy tak bych byl spokojený, protože ta animace je dokonalá stejně jak celí tenhle snímek. ()

Mangano

Na mě tahle kombinace laciné komiksové překombenosti, trhaného snímkování a divné animace nepůsobila dobře, sorry. Jen klidně do toho, hoďte si po mně prasetem. ()

david141474

Je to skvělý film, ale u mě pořád vede No Way Home. Určitě to není nejlepší Spider-Man film, ale pořád je skvělý. Všichni Spider-Mani jsou skvělý, ale válcuje to Spider-Man Noir kterýho nadaboval Nic Cage. Děj skvělej. Postavy skvělý. Soundtrack dobrej. Dabéři skvělý, ale Nic Cage válí. Jak se říká Into the Spider-Verse je nejlepší Spider-Man film, ale já nesouhlasím, já mám pořád radši No Way Home. 9/10 Skvělý Spider-Man film, ale není nejlepší. ()

Ymbecill

Vynikající adaptace spidermana nabitá vtípky a vícero menšími poselstvími. Celkový tón se hodí ke zhlédnutí o letním večeru. Nejzajímavějším prvkem je nekonzistentní animace, která nese prvky 2D kreslených animáků, stejně tak 3D CGI, dokonce i stop-motion animační techniky... což nejen, že dává smysl vzhledem k prolínání několika dimenzí, ale také zaručuje skvělou podívanou. 9/10 ()

VktrCZ

To není možný, to není možný, že za 86 let, co tu máme animované celovečeráky se může objevit něco takovýho, co celý animovaný žánr otočí vzhůru nohama. Smekám všem co se na tom podílely. Smekám ()

Bestfan112

Ten film Spiderman Paralelní světy je krásně naanimovaný animák, Miles Morales je taky borec, stejně jako je Spiderman, tak i on, a já mu závidim tu další sexy kost Gwen Stacy, já bych ji hodně znásilnil, ( omlouvám se že tak mluvím, ale ona je tak krásná, že? ). Doporučuji všem. Shrnutí: Film je dobře udělaný, a líbí se mi ta Gwen Stacy a nejen kvůli ní je film tak sexy... Film 20/10 ()

Lendak

"Hey."____ Nikdy by mi nenapadlo, že ten najlepší spiderman film bude animák. A už vôbec by mi nenapadlo, že to bude od Sony. Toto je audiovizuálne porno, ktoré totálne prepísalo stanovený štandard animovaných filmov, ktorý v poslednej dobe dosť stagnoval. ()

Fajolo

Zmes amerického prorodinného pátosu a klišoidných motivačných kecov. To všetko zabalené do vizuálu tak gýčovo farebného, až mi bolo zle. ()

KukulienkaHO

Pre fanúšika superhrdinských komiksov, a teda hlavne Spider-Mana, čistý orgazmus. Film je postavený na multiverze, čiže paralelné svety sú jeho dominantnou témou. Preto to aj tak dobre funguje, ako celok. Nie, ako istý snímok spred 2 rokov. Príbeh moc komentovať nebudem - čistá superhrdinská jazda (kvalitná). Zastavil by som sa však pri hudbe, tá je vskutku zaujímavá. No a nesmiem opomenúť, samozrejme, úžasnú animáciu. Lordovi a Millerovi sa podarilo zas niečo výnimočné. Znova posunuli animovanú tvorbu a celkovo kinematografiu o krok vpred. Už teraz môžeme a vieme povedať, že nový animačný štýl sa bezpochyby uchytil. A je využívaný naplno, samozrejme, v drobných úpravách. Čiže smutný osud Lego filmov sa, našťastie, nenaplnil. Čo sa akcie týka, tá je dosť fajn, ale finále mi prišlo až príliš prestrelené. Tam si myslím, že sa mohli trochu krotiť. ()

Matei

Výborná práce po výtvarné stránce, kde se Spider-Man umisťuje na nejvyšší příčky všech animovaných filmů. Co se scénáře týče, tak zhodnotím tak, že pro děti paráda, ale pro starší publikum lehce predikovatelný děj a divák tak od začátku ví, co se asi stane a jak to dopadne. Pět hvězd tak za vizuální stránku, dvě hvězdy za příběh a celkově tak dávám tři hvězdy. ()

swenyx

Miles je prostě jednička. Miluju kombinaci Petera Parkera a Milese Moralese, už ve hrách mi spolu neskutečně sedli, vzájemně se doplňovali, stejně jako tady. Paralelní světy dávají Spidermanovi úplně nové možnosti a jediné co se mi moc nelíbilo byly některé nové varianty, třeba ta anime borka s botem. Animace je příjemná změna a kouká se na to moc hezky. Škoda Prowlera, úžasnej charakter, určitě bych ocenil více screen timu. ()

PTuranyi

Vizuálne dokonalý film neustále graficky odkazujúci na svoje komiksové korene ponúka príbeh Spidermana niekoľkokrát a stále inak, ale opäť hlavne vizuálne. Produkcia na tejto stránke tvrdo pracovala a tak farebným orgiám a vizuálne úchvatným scénam sa to tu hmýri nezabúdajúc na slušnú hudobnú podporu. Samotnému príbehu sa celkom darí vyhýbať komiksovým klišé a pokiaľ sa im nevyhne tak ich vizuálne znásobí tak, že perfektne zapadajú do nadupanej atmosféry, alebo ich zhodí nasledujúcou hláškou niektorého z hrdinov. A tí hláškujú až som mal pocit, že po oblekom Spidermana sa skrýva Deadpool. ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon