Dannyho parťáci

• USA Ocean's Eleven (více)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

MRPitivier

Steven Soderbergh stvořil dokonalý snímek ze zajímavého prostředí, kterého dokázal bez zaváhání využít a vložit do něj originální, trochu zamotaný, ale naprosto strhující děj. Zápletka nemá chybu, vykrást kasíno uprostřed pouště v Las Vegas! Nereálné?! Dannyho parta to dokáže, nejen díky zkušenostem, ale především díky skvělému naplánováním a dokonalému obelhávání nepřítele. Inteligentní humor, neotřepané fráze, vyspělost a vytříbený vkus hlavních hrdinů nás doprovází celým filmem a dokáže snad každého pobavit či zaujmout! Sympatický George Clooney, chytrost Brada Pitta, rozpačitost Matta Damona či arogantní Andy Garcia Vás baví na vysoké úrovni. Jedna z nejlepších komedií, kterou doporučuji! ()

Jacccob

Super komedie, která závisí hlavně na bravurně zahraných postavách a na promyšlenosti plánu, který je sám o sobě geniální. ()

Izz

Elegantnější film aby člověk pohledal.Skvadra hollywoodských hvězd si přišla k Sodherbergovi natočit pohodovku,pobavit se a užít si příjemné natáčení.Ta pohoda pronikla do filmu a díky tomu tady máme v podstatě novodobý kult a jeden z nejznámějších a nejpopulárnějších zlodějských filmů všech dob.Není sice naprosto ničím výjimečný,ale onu šablonu nonšalantní hollywoodské zábavy naplňuje až nečekaně dobře. ()

DadysGirl

Krimi-komedie se mi ukazuje jako dobrý žánr, který si zasluhuje ode mne další šanci,na čemž se výrazně podepsali právě Dannyho partáci. Zápletka, obsazení... Celé mě to nadchlo a baví stále... ()

sima275

S velkým očekáváním jsem usedl do mého domácího kina s tyčinkama a cookies. Před filmem jsem si řekl, že napíšu první dojem - na to kolik tam hraje filmových hvězd včetně mého oblíbence Matta Damona jsem čekal o hodně lepší (krimi)komedii.Některé scény tam podle mě byly nadbytečné, nebylo to ani zas tak hodně vtipné, v mnoha scénách dokonce i trochu trapné.Děj sám o sobě nebyl moc napínavý ani poutavý.Musím říct že to byla docela hezká oddychovka s hezkou hudbou takže dávám 65%. ()

kyLuke

Steven Soderbergh byl nejen komediální režisér.Pár jeho snímků byly i oscarové a pár hodně umělecké.Tentokrát si to všechno odpustil a natočil výbornou krimi komedii.Když sečtete skvělou hudbu,výborné obsazení,výborný scénář a dobré vtípky tak vyjde naprosto skvělá podívaná !!! ()

Snathoras

Jeden z mých nejoblibenějších filmů ever! Má všechno co by podle mě měl skvělý film mít...nenudil jsem se u něho ani vteřinu a konec byl velice překvapivý...prostě parádní film, který neomrzí :) ()

Rimland

Vtipné, elegantní, vkusné. Luxusní pohodová záležitost v atraktivním prostředí Las Vegas, okořeněná navíc zajímavým hudebním výběrem. Herci si role viditelně užívají a vytvářejí na plátně skvěle sehranou kontrastující partičku. Julia Roberts výjimečně neotravná, Clooney a Pitt nepřekonatelní. Navíc jeden z mála (pokud vůbec) remaků, co předčí originál. ()

Stanix

Klasická naivní akční komedie, které se dá věřit asi tak jako našim politikům. Podobných snímků už jsem viděl dva kýble, není v nich nic co by mě ohromilo či výrazněji pobavilo. Prostě to jen tak nějak šikovně odsejpá, toť vše. ()

Shitonit

Výbornej Danny. Nejlepší na tomhle filmu je...Že Danny má sestru která někdy v budoucnosti, po Dannyho smrti... Je mnohem lepší než Danny.. ()

ŠpetaMarek

Jsou tam zname ksichty, je to barevne a hybe se to. Ze by to byla ale nejaka rachanda se rict neda a vsechno jsme uz nekde videli lepe. ()

papadoce

83% je podľa môjho názoru mierne nadhodnotená žánrovka. Niežeby šlo o zlý film, to určite nie, navyše na Soderbergha to malo veľmi slušný spád, ale až takto vysoko by som to nehodnotil. Čo sa určite podarilo na výbornú, je zlepiť takýto hviezdny herecký arzenál a ukočírovať ho. Žiadny z hercov nevytŕčal, nikto nezaostával, každý dostal tak akurát priestoru. Je to taká odpočinková veľmi ľahká záležitosť ku kýblu pukancov a diétnej cole. A rozhodne s vtipnými momentami, i keď paradoxne o všetko vtipné sa podľa mňa postaral malý Číňan. A ako už býva zvykom, mne chýbalo ženské sexi osadenstvo. Z Julky nie som ani zďaleka namäko a teda sexi element som postrádal. To ženy, si asi v tomto filme prišli hodne na svoje. Som rád, že som videl, teším sa na pokračovania a beriem to ako ďalšiu povinnú jazdu filmového fanúšika vidieť celú Oceánovu ságu. Do toho Danny, ukradni im všetko. ()

Meescha

Idealni film pro chvile, kdy si chcete u televize oddechnout. Proste takovy lepsi prumer, slaboucky dej a mozna par povedenych vtipu, herci (podle jmen hvezdy) podali prumerne vykony, ale s tim scenarem to asi o mnoho lepsi byt nemohlo. Proste je to prumer (ne nijak ve zlem) jako vysity. ()

HanSolo

Vydařená zlodějská komedie se skvělými pohodovými výkony hollywoodských hvězd a pečlivou režií Stevena Soderbergha. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Zemřel herec Henry Silva

Zemřel herec Henry Silva

17.09.2022

Gosling a Robbie opět spojí síly

Gosling a Robbie opět spojí síly

20.08.2022

Hvězdy chystané Barbie Margot Robbie (Vlk z Wall Street) a Ryan Gosling (Blade Runner 2049) se znovu shledají. A to vlastně už velmi brzy, Gosling se totiž podle všeho čerstvě upsal chystanému… (více)