Next (2007)

Nuda na entou. Cage .... to ani nemá cenu něco psát. Moore je fajn a Biel je "jen" krásná - což mi u ní stačí. Efekty předpotopní a ten nečekaný, fantastický, úžasný zvrat na konci... ale notak. Proč jsem tomu vubec dal tolik hvězdiček?!

Jumanji (1995)

Dětská klasika! Kdo z vás by tuhle hru někdy nechtěl najít a zkusit. Naví to není přihlouplá pohádka a má to svoje drsné a temné momenty.

Tohle je Sparta! (2008)

Bezduché, prázdné a ubohé, ale za pár fajn scén (taneční souboj a .... už si na další ani nevzpomenu) nedám odpad. PS: ten vtip o mámě a wookiích byl dobrej

Hrdinové (2006) (seriál)

Zprvopočátku velmi zajímavé. Dobře načrtnuté postavy, do značné míry temný příběh, ale už v první sérii místy zbytečně uměle natahovaný. Druhá série už jede z kopce (ať už kvůli stávce, nebo něčemu jinému) a ve třetí jsem to definitivně zalomil. Přitom je to škoda, veliká inspirace komiksem je patrná a seriálu slušela. Postavy nápadité a většinou vkusně obsazené. Tohle mohla být veliká pecka, o které by se mluvilo spoustu let a mohla získat i kultovní status. Místo toho vyšel "jen" pár měsíční boom a dnes už si na ně nikdo nevzpomene.

Sin City - město hříchu (2005)

Forma vítězí nad obsahem .. bla a bla a bla. Komiksy mám rád a tuhle stylovou jízdu jsem si sakra užil (až na moje koule, které při konci Žlutýho parchanta chtěli utéct z kina)! Výborně obsazeno a výborně natočeno, že je to přesné jako okénka komiksu? GFYS!

Barbar Conan (1982)

Fantastická hudba, režie i Arnold. Krutopřísné drsné fantasy. Ať se jde LOTR vycpat, tenhle barbar se jmenuje Conan a nestojí ani o volnost, vítr ve vlasech nebo rychlého koně, ale o naporcování nepřátel, jejichž krví uhasí žízeň.

Únos (2006)

Velmi vtipné, originální a velmi vtipné a originální! Je to Pixar :)

Joey (2004) (seriál)

Celkem slušné pokračování Přátel, ale rozhodně ne víc a možná ještě o něco míň. Druhá řada pak ztrácí ještě víc. Asi u mne hodně boduje láska k Přátelům. Když dokoukám těch 10 řad, ještě rád si to pustim, tak čert vem...

Pomáda (1978)

Na tomto snímku jsem vyrůstal. Výborné písně a krásně jednoduchý a přímý dvoubarevný příběh. Krásná Olivia, kanec Travolta, tele Lamas. Taneční čísla vynikající, navíc humor a styl.

Sbohem, pane Christie (2012)

Osobitý humor, zajímavá vizuální stránka a hlavně celková šílenost, s ďábelským příběhem, která je po všech stránkách utržena ze řetězu.