Orel Eddie (2016)

Naprosto povedný zoufalý týpek. Z Egertona jsem naprosto nadšený. Ono napodobyt skutečného Edwardse asi prostě nejde, ale tady to bylo ukrutný. Super film, doporučuju

Matky na tahu (2016)

Hrozná prdel, fakt úžasně natočené, dokonalé pro pobavení. Já teda úplně nejsem bad moms, ale awesome dad, nicměné jsem se i tak bavil. Slušná odreagovačka. Bod dolů za ten trapnej konec, ale zbytek, zvláště začátek byl suprovej

Kniha džunglí (2016)

Moc krásný příběh, který neurazí ani písní. Člověk mluvící zvířecí řečí, zpívá, vtipkuje, běhá a skáče jako vlk, nebo spíš opice, ale svou myslí předčí sebeotravnější havěť.

Tajemství jejich očí (2015)

Vůbec se to nepovedlo, na to jaký herci tam hrály tak tuplem zklamání. Tajemství jejich oči by si měla nechat pro sebe a vůbec to nikomu neukazovat

Prvních 100 (2014) (seriál)

První série byla průměrná s pěknýma holkama a testostoranama přesicenýma pitomcema. Ve druhé se zamilujete do osob co jste v první nesnášeli a začnete nesnášet ty co jste milovali. Jedna z nejhlavnějších postav Eliza Taylor vypadá dobře, ale neumí moc hrát a ty její pohledy do "neznáma" jsou místama k smíchu. Herecky zdařelejší jsou "Octavia a Raven" tak snad jim to vydrží

Warcraft: První střet (2016)

Hru jsem sice nehrál, ale jestli to byla taková slabota jako film, tak toho ani nelituju. Člověko to mě vtáhnout do děje, ale místo toho jsem u toho usínal. Každý to opěvuje jako nejlepší film všech dob, ale sorry, to je víc než přehnané. Asi to bude pro někoho srdcovka, zvlášť kvuli hře. Pro mě to byli jen namakaný zelený mužíčci.

Sebevražedný oddíl (2016)

Asi jsem čekal víc než čeho se mi dostalo. Plne akce to bylo, vtipné taky, ale tak nějak bez lepšího nápadu. Možná to je tím, že jiné fantazi hrdinské filmy nastavili ladku o moc víš. Ale rozhodně uznávám Margot Robbie, předvedla naprosto dokonalou vylízanou joker girl. Fakt se klaním

Polednice (2016)

Anna doznala do vyšších kvalit a pochybuji že by předvedla něco lepšího. Už je na svém maximu a líbí se mi tak jak hraje teď. Bylo by fajn ji vidět v nějake hodně záporné roli, ale třeba se dočkáme. Jinak film je průměrně dobrý se zajímavými momenty. Není to však něco, co by si člověk pouštěl stále dokola

Půlnoční dítě (2016)

Dobrý road movie, špatný sci-fi a naprosto příšerný konec. Docela pěkně zahrané a pěknou atmosférou. Ono to zas tak hrozný vážně není. Jen tomu dost chybí. Ale to se stává.

Lovec: Zimní válka (2016)

Líbilo, líbilo, mlátička, milenka, bylo to barevný, hýbalo se to. Co víc si přát