Rec 2 (2009)

Povedené pokračování, navazující plynule na předchůdce. Avšak dle mého názoru nemá v sobě takovou sílu jako předchůdce. Ale rozhodně by byla škoda to nevidět!! 7/10

Grindhouse: Don't (2007)

Vyrvat si vlastní oči? To se vám nejspíš nebude chtít. :-) Pro mne až srandovní úlet. ;-)

Misery nechce zemřít (1990)

Tak tuhle tu rošťandu by doma snad chtěl jen opravdu odvážný sadomasochysta. Už nejspíš nikdy nebudu důvěřovat cizí ženě s kladivem v ruce. Oskara si paní domácí zaslouží. Snad s ním nedostala přez hlavu... :-) 8/10

2012 (2009)

Ta obrovská tsunami málem spláchla vše dobré co jsem si o režísérovi myslel... Šanci mu dám i příště, ale vše ná své meze.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Nečekal jsem od tohoto filmu takovou sílu a čékání na to, co bude dál... Páni herci předvedli brilantni vykon a já byl překvapen a šťasten jak nanásilně umí pomocí ironie řežisér vtipkovat. Na čemž bude mít velkou zásluhu scénarista. Díky toho mi v hlavě zůstane věta: "Blíží se bouřka...". Dokonalý filmeček pro partnerku a velice kvalitní film pro zbytek obecenstva. Smekám, 9/10...

Symptom Pandorum (2009)

Zajimavý počin.. Co se týče vesmírné scifi, tak je to paráda. Jen kdyby tam nebyly ty divné, až směšné potvůrky. Dokud nejsou na plátně, tak funguje díky všudypřítomné tmě napětí, jenž by se dalo krájet. Nejlepší by bylo, kdyby tam vůbec nebyly. Režisér se moc snažil, aby vypadaly hrůzostrašně, ale nezvládl to. No každopádně na nudné večery doporučuju! 6/10

Bitch Slap (2009)

Tákže, ženy mají dvě nohy, dvě ruce, dvě prsa... A režisér seděl asi na dvou židlích, že mu to nedovolilo přemýšlet nad tím co vytvořil. Osobně dávám ty dvě hvězdičky za výsledek příkladu: dohromady 6 prsou, lomeno 3 ženskými. :-)