Strážce duší (2005) (seriál) odpad!

Slabomyslně zpracované "tajemno", kterému by mohli uvěřit (ale rzhodně ne se bát či s napětím sledovat) leda začínající čtenáři...takže ve filmu odpad!

Prďoši (2002) odpad!

Natočit flm o tom jak někdo prdí (a tím si snad zdraví tvrdí) je ubohost nad ubohosti...A hraje v tom Simon Callow, no běs

Crash Road (2007) odpad!

ach bože, kam až jsou lidi ve snaze a pošetilé naději, že o sobě mohou říkat "jsem herečka", klesnout

Kameňák 3 (2005) odpad!

za 5* jako obraz českého "lidového" vlusu. Pro pocity studu jsem viděla jen pár minut

Requiem za sen (2000)

Kdybych měla na výběr, dala bych hvězdiček víc jak 5...viděla jsem film v pátek a teď, v pondělí, jsem ho ještě nevydýchala...nejlepší film co kdy byl - na téma drogy a závislost - natočen. V "zajímavostech" jsem četla, že film od čtenářů Premiére dostal nálepku jako jeden z 25 "nejnebezpečnějších filmů" a mě se to zdá přesně naopak - jeden z nejlepších způsobů jak maximálně působivě (a bez moralit) naservírovat lidem do jakého že nebezpečí se pouští když s drogami začnou. K vlivu, jaký na mne film udělala kromě tématu přispěli všichni herci, a nejvíc mne vzala Jennifer Connelly.

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

K seriálu patří jedno slovo NEZAPOMENUTELNÝ. Jakýkoli pokus tohle natočit znovu je nesmysl jak hrom. Nikdo nenahradí ani Danu Medřickou, ani Marii Rosůlkovou, ani Zdenka Řehoře, ani Petra Cupáka. Všichni jmenovaní už bohužel nežijí, což je - v tomto jediném případě - pro ně dobře. Nedožili se toho trapného pokusu...

Morgiana (1972)

Jekyll a Hyde po žensku. Výborně vystavené napětí, pamatuju si jak jsem se -jako malá -bála. Herz tohle prostě umí. A Iva Janžurová je v dvojroli naprosto skvělá.