Mission: Impossible (1996)

Hodně svižná špionážní akce s excelentním hereckým obsazením, která má všechno, co má správný akčňák mít a jako bonus ještě zajímavý a zamotaný příběh. Herci jsou skvělí, hudební doprovod vynikající a závěrečná scéna monstrózní (i když možná zbytečně přehnaná). Jako oddechovka ideální.

Let vetřelce (1991)

Hodně slaboučký film, který nesmíte brát vážně, jinak ho vypnete hned po první scéně. Škoda, že nebylo záměrem tvůrců natočit komedii, protože občasné zasmání bylo jediné, co ve mě tento snímek vzbuzoval. Film jako celek působí docela trapně, ale s trochou nadhledu se to dodívat dá.

Air America (1990)

Ze začátku to vypadalo na velký průšvih, ale postupem času získal film na svižnosti a zábavnosti. Nebýt IMHO dost nepovedeného konce, mohly to být i 4*.

Amélie z Montmartru (2001)

Krásný film s neuvěřitelně nádhernou a skvělou Audrey Tautou, jejíž postavu Amélie musíte buď milovat nebo nenávidět (mě se stala ta první věc :). Hodně netradičně natočený milostný příběh, doprovázený velice originální hudbou, který přesto že je vlastně o ničem, dokáže zaujmout, pobavit i dojmout.

Python 2 (2002) odpad!

Nutno říct, že čistokrevnější odpad jsem v životě neviděl :)

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Neobyčejné příběhy neobyčejných lidí s famózním Ivanem Trojanem v hlavní roli a několika pěknými melodiemii (mohlo jich být víc). Možná je trošku škoda slabší druhé poloviny filmu, protože ta první je čistě na pět hvězdiček. I tak se jedná o skvělou zábavu...a nejen to.

Vojákova dívka (2003) (TV film)

Tak to byl úlet...velice odvážný film s neuvěřitelně silným koncem, který ještě umocňuje fakt, že se to ve skutečnosti opravdu stalo. Původně jsem chtěl dát 4*, ale ten konec mě opravdu dostal=90%

Mazaný Filip (2003)

Tak trochu nemastná neslaná parodie na všechno. Plejáda slavných herců, několik skvělých průpovídek hlavně v podání Tomáše Hanáka a slušný konec ještě nedělají nadprůměrný film. Pro mě docela zklamání.

Noční letec (1997)

Dle mého názoru skvělý, atmosférický film s hororovými prvky a dobře zvolenou hudbou. Miguel Ferrer je vynikající a stupňující napětí, které je zakončeno brilantním finále se taky IMHO povedlo. Nechybělo moc a dal bych 5*. Snad po druhém podívání :)