Esmeralda (1997) (seriál)

Sorry ale tohle byla moje nejoblíbenější telenovela :-) Možná to bylo tím, že to byla jakoby první populární telenovela uvedena na naší tv stanici ale mě to bavilo. V tomto jdu proti proudu a slovo odpad si to nezaslouží ani náhodou. Znám daleko více sraček i telenovel, které stáli za starou bačkoru a hodnotit to odpadem jenom skrz toho, že se o tom navykládalo plno vtipů a posměšků je nesmysl!

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Viděl jsem snad 90% všech dílů a podle mě to byla rozhodně jedna z těch nadprůměrných telenovel.

Pretty Woman (1990)

Americká Popelka. Nejromantičtější ze všech amerických romantických filmů. Rád se na to občas podívám znova a znova a stejně neomrzí. Několik scén, jako např. při nakupování atd. atd. jsou nezapomenutelné, stejně jako hlavní song.

Planeta opic (1968)

(mírné spoilery) Přes 40 let starý film a pořád má svoje kouzlo i po té dlouhé době. Nejlepší dílo s "opičkama" ve filmu. Film je poutavý už od prvních minut co tři astronauti, včele s Charltonem Hestonem, přistanou na planetě Zemi,... nebo spíše opic :) Přilepený v gauči jsem s napetím očekával, co se bude dít dál a úvodní honička po polích, kde opice jako vládci planety, honí nemluvíci lidé mně dostala. Planeta opic má ale i daleko více nezapomenutelných sekvencí, když například jediný přeživší astronaut Taylor spolu se svým krásným doprovodem zjiišťují, že jsou vlastně na zemi a objevili podzemní metro. Na scénu se sochou svobody jsem se díval s vypadlýma očima. btw. líbilo se mi jak chodila Zira s Kornéliem, až jsem je musel napodobovat :)) Celkově na svou dobu nemá film konkurenci a ani novodobá Planeta opic mě nepřesvědčila o opaku, ikdyž jsem rád, že se Burton toho zhostil trochu jiným způsobem. Tuhle atmosféru už ale nic nepřekoná. 100%

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Baby a kozy, dudy a zadky, cecky a vemena. Budeme toho mít regulérně plný brejle. Seberte se, kluci. Trochu života. To bude kurevská paráda! Tohle je absolutně nejlepší teenegerovská komedie jaká byla! Aspoň co se týče srandy. Stifler má zde nejvíce prostoru a táhne celý film svýma hláškama skoro pokaždé kdy se objeví na scéně. Tenhle film jsem si jednu dobu pouštěl každý pátek odpoledne abych se příjemně naladil na víkend :-) Sean William Scott už asi nebude mít nikdy lepší postavu, ikdyž bych to hodně chtěl. Pro mě hodně film na pohodu ;-)

Sexbomba od vedle (2004)

Miluju tu holku :) Trochu jinak natočená teen comedy a Elisha je neskutečně sexy. Není to jenom o sexu, zvracení atd. ale má to pohodový příběh. btw. je tam myslím jeden oceněný polibek :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Romantická komedie, která mně naprosto dostala. Netradičně pojata, super odvýpravěná. Milující manžel Gerard Butler provádí sympatickou Hilary Swank, ještě nějakou dobu po své smrti svými 10ti dopisy, které film pak trochu posouvají do malinko nudnější prostřední části filmu, takže o par minut by se hodilo to zkrátit, ale celkově pro mně jedno s největších překvapení roku 2007. Film od kterého jsem nic nečekal a vyklubalo se z toho toto. Děj se začne odehrávat i v malebném Irsku, kde se krásné prostředí nestačí obdivovat a celý film je doprovázen melodickými pisničkami, které utvořili pro mně jeden s nejlepších soundtracků. Pokud na to jdete do kina s partnerkou, případně se s nějakou slečnou dívate na DVD nebo v TV tak hvězda navíc. 100%

Tanec s vlky (1990)

Když slyším o tomto filmu, tak se mi hned vybaví Kevin Costner a perfektní příběh indiánech. Nejlepší novodobý western, který si každopádně všechny ty ocenění do jednoho zaslouží. Film o člověku, jenž se sžil s indiány a započal svou přeměnu z bělocha na Siouxe, který bude bránit území před svými (kdysi) "vlastními" lidmi a skoro po celou dobu doprovázen svým přítelem vlkem. Scéna, kdy Indiáni zaútočili na bílé vojáky, aby osvobodili Dunbara byla geniálně natočena. Ikdyž má film přes 3 hodiny, stále si udržuje po celou dobu stálou kvalitu a je vhodný snad pro všechny kategorie filmových diváků. Kdo tohle neviděl, přichází o hodně. Jsem rád že vlastním originální dvd tohoto velkolepého dojemného díla. Tatanga.. 100%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Pro mě zklamání... Akce povedená (s náklaďakem, atd.) a Kristanna hezká, ale na to, že se film jmenuje Terminátor, je to slabší.... 65%

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Hasta la vista, baby! Kultovní film a nejlepší z celé trilogie. Celý film tvoří především osobnost Arnolda coby už hodného Terminátora a film dotváří místní atmosféra střídající se záblesky z apokalyptické doby. Jako malý jsem to žral pokaždé, když to dávali v televizi. Hláškující Arnold vs. "nezničitelný" T-1000. Pro mně nejlepší sci-fi. 100%