Rosalinda (1999) (seriál)

Spolu s Esmeraldou a Ošklivkou Betty to patřilo ještě mezi mé oblíbené jako výplň volného času. Thálie krásná, příběh ucházející a v rámci těch telenovel, které se potom začali vynořovat jako houby po dešti, je to stále vyšší nadprůměr.

Futurama (1999) (seriál)

Good news everyone. Když tohle slyším, tak vím, že na ně profesor chystá nějakou kulišárnu :D Pro mně nejlepší animovaný seriál jaký jsem zatím viděl. Simpsonovi klasika ale tomuto se asi nemůžou rovnat. Každý díl je nabouchaný vtípkama. Postavy dopodrobna vykresleny. Bender ala bez citový robot nejlepší postava :)) nad jeho poznámkama se musím neustále usmívat. doktor Zoidberg, který vlastně ani neni pořádný doktor taky skvělý. Když běží nebo vrtí svýma "ustníma ocáskama" nedokážu se nesmát :D. Sluha Kif je nej sluha :D na jeho vzdechnutí při skoro každé poznámce Zapa Brannigana nic nemá! hh..:)) Ve jménu všeho dobrého a logického, děkujeme ti za energii, kterou vstřebávati budeme. Jak řekl prorok Jerematik: "1-0-0-0-1-0-1-0-1-0.... 1-0-1-0-0-1-2". Amen. (hodnocení za 1. - 6. sérii)

Crossroads (2002)

Britney Spears je herečka asi jak já astronaut. Všechno to bylo od začátku trapné a zaujmout to mohlo snad jen čtenářky Brava. Přesto odhodit k odpadům déčkových filmů si to nezaslouží.

Cesta do pravěku (1955)

Nesčetněkrát viděno ve školní družině, při vystřihování skládaček z Abecéčka a přesto bych si to pustil kdykoliv znova. Na svou dobu trikově hodně povedené. Celou jízdu pravěkem mi trochu kazí konec, ale nižší hodnocení si film u mě jistě nezaslouží.

Prokletí domu slunečnic (2007)

Horor s dobrou atmosférou. Nemám moc v oblibě filmy tohoto žánru, kde vystupujou nadpřirozené věci, ale tohle mě zaujalo. I díky tomu, že se to neodehrávalo v nějakém tmavém domě v noci ale ve dne, v dobrém prostředí slunečnicové farmy. Po shlédnutí DVD a bonusů hvězda navíc. Film má sice krátkou délku ale vůbec jsem se nenudil. Při filmech s Kristen to ale stejně nejde :))

60 sekund (2000)

60 sekund mám daleko radši, než celou pozdější sérii Rychle a zběsile. Soundtrack opravdu našlapaný.

Transformers (2007)

Nejvíc trhák roku. U Bayových skoro nejde čekat ani nic jiného 8-). Transformers je pro mě megafilm nabouchaný skvělou akcí, parádními triky, poutavými songy a krásnymi slečnami :). Přesně takový film mi tady chyběl. Stačí se podívat na trailer, který musí milovníky akční sci-fi uchvátit. Doporučuju cinestar + popcorn, případně plazmu s 5.1 zvukem naplno puštěným :) Než se do kin dostane dvojka, tak mi nezbývá nic než si pouštět tuhle pecku dokola. Na uplnou dokonalost to sice jinak není, ale díky okouzlující a nejvíce sexy Megan nejde dát méně než ***** Jeden povedený klip http://www.youtube.com/watch?v=O7NYY0sPMp8

Rebelové (2001)

Nejlepší - nejoblíbenější - muzikál a to je co říct... Muzikály vůbec nemusím a české filmy taky ne...

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Perfektní rodinná komedie v čele s bláznivým tatíkem, v podání Robina Williamse, který pro svou rodinu udělá vše. Už ani nevím kolikrát jsem to vlastně viděl, ale klidně se na to podívám znova. Vtipných scének nad míru, ať už šlo o chlupaté nohy, večeři, nebo úklid na Aerosmith music.