3 dny na zabití (2014)

Tak čekal jsem trochu jiný typ filmu. Sice se zde misi několik žánru, ale celkově to působí divně. Chvíli se člověk dívá na dialog mezi agentem CIA a prodejcem limuzín, kdy se směje a ve chvíli se musí přeladit na padouchy, kteří v tu chvíli nepůsobí věrohodně a je to celé takové jakoby parodické na filmy, dejme tomu, Bournova žánru. Je zde pár hlášek, sem tam se tu zastříli ale v tomhle ohledu nejde o nic, co by v jiných filmech s hlavou nahoře spolehlivě nepřechcali. Líbila se mi hudba, Amber Heard věděla co si vzít na sebe, ale celkově slabší 3*.

Pompeje (2014)

Podobně jako u Pearl Harboru, je zde ona katastrofická událost jen jaksi ve stínu romance a příběhu jednotlivců. Naštěstí to není až tak na škodu. Já se bavil, škoda jen, že jsem neviděl 3D - mohl to být o to větší zážitek. Při jiném rozpoložení lze film lehce zařadit k béčkovým záležitostem... Navíc hvězdu přihazuji za konec.

Wolf Creek 2 (2013)

Pecka :-) Po prvním dílu, který se jevil ještě jakš-takš nemastně neslaně, je dvojka pětková záležitost. Vidlák je perfektní, nechutný a skvěle hláškující. Scény mají koule hned od začátku. Tenhle film jsem si užil a ve svém žánru ho hodnotím hodně vysoko. "Welcome to Australia, cocksucker!"

Maniak (2012) odpad!

Jak poznamenává POMO, já si po půl hodině cestu k filmu nenašel a jako naprostou nudu a film, který mě absolutně nebral, musím ohodnotit odpadem!

Zimní příběh (2014)

Sladký kýč, který mi ale nijak nevadil, jelikož se jednalo o valentýnské kino a se svou polovičkou jsem si ho užil a nějak nemusel uvažovat nad nelogičnem, apod. Pár fakt dojemných scén a jedna, u které mě zamrazilo. Takže i kdybych se díval sám, nemůžu jít s hodnocením níže. Vůbec mi nevadilo, že Farrell bulil apod. co tady někteří zmiňují. Hudba skvělá a Findlay milá. Dialog mezi ni a Farrellem při prvním setkání skvělý. Nepřekvapilo mě, že se zdejší hodnocení zvedlo.

Machři 2 (2013) odpad!

Po konci filmu jsem sám sebe poplácal po rameni a zároveň jsem si sám se sebou dal "high five" za to, že jsem dokoukal do konce... Naprostá sračka, kde jsem se nestačil divit, jak trapné scény se můžou vůbec ve filmu objevit. "Film", kde mi rozum zůstal stát nad tím, že někteří herci se tohohle dementního pokračování vůbec zúčastnili...

Přestupný rok (2010)

Předvídatelné, ohrané, neoriginální. Nevadí. Oddychovka o svátcich ideální. Příjemné že filmaři přemístili děj aspoň do Irska, které je vždycky nádherné.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Ujeté ale tak zábavné. Napadnout tohle nějaké béčkaře, tak bych se asi nedodíval, ale to co Rogen naservíroval mě zabavilo bez problému na celých 107 minut. Herci si film očividně užívají. Cera je magor, Hermiona drsňačka no a Hill se mi dokázal hezky zprotivit :-D Spoiler: Ve filmu fajn potvory a ďábel, který příjde o cennou věc... (pozornému divákovi neunikne o jakou :-) )

Čertova nevěsta (2011)

Hold, české pohádky už asi nikdy nebudou pojmem, jako kdysi...

Po zániku Země (2013)

Ty 3 hvězdy jsou hlavně za vizuál, kterým mě film uchvátil. Hezky se jím kochalo. Will zde jen dřepí v rozpadlé lodi a dřista malému Jadenovi do ucha co a jak. A propo, z Jadena roste taťkův nástupce. Dalo se z námětu vytřískat více. Zároveň bez újmy nebo usnutí jsem se v pohodě dodíval.