Spring Breakers (2012)

Opět se ukázalo, že trailer není film. Nudná sračka, které dávám tu jednu jen za ty holky.

Lesní duch (2013)

Klasický horor, klasické schéma i klišé... Lesní duch je film, který se spíše vyžívá v nechutnostech (ale to mi nevadí) než v nějakém strašení a lekání (což mi u hororu naopak vadí, když to nedostanu). Na podívání fajn, herci v pohodě, ale v tuto dobu, kdy po nějakém čase píší koment, si ani pořádně nevzpomenu, že bych z něčeho nemohl...

Vítejte v KLDR! (2008)

Od tohohle dokumentu jsem čekal více. Vidíme prakticky jen skupinku turistů, kteří projíždějí přístupnými místy a asi nic navíc se nedovíme... I přesto je to celkem zajímavé sledovat a nelituji že jsem si udělal čas na ČT 2.

Stážisti (2013)

ČSFD projekce. Stážisti jsou velkou službou Googlu. Film je typickým průměrným americkým filmem. Když je člověk neuvidí, tak o nic nepříjde. Vyzvednul bych dvojici Wilson + Vaughn, která je sehraná a film táhne. Pár scén stalo za to (pařba v baru) ale jinak, jak jsem už psal se jedná o čistý průměr. Za hudbu palec hore.

Našrot (2013)

Film mi docela připoměl Projekt X, u kterého jsem se dost bavil. Je to podobné, rozdíl je v tom, že v "X" se vše odehrávalo na párty v domě a na zahradě, kdežto zde, se jedná o nahánění zkaleného asiata po městě. K tomu si připočtěte moře zážitku a různých událostí při onom nahánění. Za mě 4 hvězdy. Bavil jsem se a užil jsem si to.

Mrtví a neklidní (2013)

Originální, jednohubkovské, zvláštní... Když jsem šel do tohohle filmu, očekával jsem více srandy. Což se mi nesplnilo. Jedna se spíše o jakesi podivné drama, které je sem tam prošpikováno humornými scénami. Příjemně překvapen jsem byl z Nicholase Houlta, kterého jsem snad ještě neviděl a o to více se mi líbilo jak zvládl zahrát zombíka. Teresa Palmer bez debat kočka.

Lovci stínů (2007)

Bohužel, i poté, co jsem se na film docela těšil, velké zklamání. Lovci stínů jsou podprůměrný film, který nezachrání ani hvězdné obsazení a zajímavé lokace příběhu. Velká škoda, že film podle skutečných události u mě dopadl takhle...

Arrow (2012) (seriál)

Tak Arrow mě jednoznačně pohltil od prvního dílu. Komiksové náměty jsem si v poslední době, hlavně díky velkým "blokbástrum" oblíbil. Postavy jsem si od začátku oblíbil, jak klaďase, tak i záporáky a vůbec všichni kolem fasli roli na tělo. Líbí se mi prolínání děje kdy v jednu chvíli jsme ve Starling City a hned na to se octneme na ostrově, kde se nám odhaluje něco z minulosti Olivera... Postupem času šla kvalita dolů a některé nové postavy bych úplně ze seriálu vypustil. Štvaly mě i stejné, stále drsné výrazy některých postav, jak kdyby šlo o drama s hodnocením 90% plus. Postupně to padalo stále víc do béčkové propasti...

Mládeži nepřístupno (2013)

Kruci písek... Od traileru jsem si sliboval fakt nářez, ale chvílemi to bylo tak ujeté a trapné, že se mi to chtělo vypnout. Nakonec jsem se dodíval a po zvážení, kdy se zde nacházejí i docela slušně vtipné scény, dám tomuhle "filmu" dvě z pěti... Mimochodem koule na krku Wolverina jsem fakt nedával. Nevím jestli to bylo na kosu nebo na chlamec... No a Butler jako skřítek se povedl :-)

Nespoutaný Django (2012)

Tarantinovka jak se sluší a patří. Hned od začátku, kdy "dentista" Waltz získává Djanga mě to chytlo a nepustilo... Líbil se mi přerod z otroka v borce, který později jedná pudově a nezaobírá se věcmi, jako jestli zastřelit otce od syna nebo ne. Celý film táhne dvojka Waltz (který je opravdu výborný jako vždy) a Foxx. Ve chvíli, kdy se na scéně ukáže DiCaprio, se to rozprostře mezi tyhle tři. Líbilo se mi, že Tarantino nesjel z cesty a opět by jeho film šel poznat na hony daleko. Podobný styl jako Hanebný pancharti. Ve filmu nechyběly hlášky a u scény s radoby ku-klux-klanem sem se div nepoch*al. Délka mi vadila minimálně. Přestřelka v domě na konci na jedničku. Hudba padnoucí. Zatím ale zůstanu při zemi a nechám na 4 hvězdách.