Dítě z Marsu (2007)

Na film jsem se chtěl podívat spíše kvůli sympatiím vůči Cusackovi. Ale ani on tomu extra nepřidává, je to docela nudné. Taková vata všedního odpoledne. 4/10

Krakatice (1996) (TV film)

Film patří rozhodně k tomu lepšímu, co se v týhle branži vyprodukovalo. 5/10

Odpočívadlo 2: Neohlížej se (2008)

O něco lepší, než prvotina, přesto opět trpí na nelogičnost, což sráží hodnocení. Konkrétně - běhali byste si vesele potom, co vám někdo vrtačkou nadělá do kolínka a nožiček dírky? Taky to bylo celkem zmatené (alespoň ten závěr). Škoda, potenciál to mělo solidní. 6,5/10

Odpočívadlo (2006)

Za předpokladu, že by se hlavní protagonistka nechovala jako úplný idiot (a stejně tak pan motorizovaný policista), bylo by to velice povedené, tímhle je to sražené na 6/10. Pro lepší pochopení, o co vlastně ve filmu kráčelo není na škodu zhlédnout druhý díl.

Bez úniku (2008)

Nuda, bez vysvětlení (či snad aspoň bez silnější pointy). Tohle že mělo nabídnout něco nového oproti SAW? 2,5/10

Krásná mimozemšťanka (1988)

S těma vtípkama se tam místy až moc tlačilo na pilu, jinak film na relax, pohoda. 4,5/10

Noční vlak (2009)

Film není špatný má spád i atmosféru, ale podle mě trpí na zasazení do divné kombinace retro-moderního prostředí vlaku (btw ta jeho animace se mi líbila). Každopádně slečna LL je fakt kus. 6/10

Vyděrači (1997)

Fim napohodu. Benicio i Alicia byli sympatickou dvojkou, Walken v neobvykle pozitivní roli. Několik kvalitních hlášek, navíc pěkný soundtrack. 7/10

I Love You Phillip Morris (2009)

No, jasnej důkaz, že abyste třikrát zdrhli z lapáku, není nutné mít tetování na 90% těla. 7,5/10

Oněgin (1999)

Těžko hodnotit bez přečtení knihy. Snad to jednou napravím.