Bruno (2009)

Borat je při poměru s tímhletím procházka růžovou zahradou, o Diktátorovi nemluvě. Totál zvrácenost. Nechápu, jak mohl Saša ukecat Bona, Snoopa a spol. k tomu závěru. Saša je blázen. Čtvrtá hvězda za jedinečnost - ale asi za nic víc. 7/10

Kašpárek (1980)

Pár vtipných scén se najde, ale občas je to tak nějak příliš tlačeno na vážnější notu a to se mi moc nelíbilo. 6/10

Švindlíři (2003)

Dobrý film s (pro mě) nečekaným koncem. 7/10

Dlouhý víkend (2005)

Standardně vyměšovací "sranda". Ale ty videovložky jsou docela dobrý. 4/10

Výprodej (2006)

Pár gagů docela vydařených, jinak film docela o ničem. Takže devizou nakonec je, že to není zbytečně natahované. 4/10

Appaloosa (2008)

Kvalitní herecké obsazení a příjemně realistické ztvárnění. Na druhou stranu je to docela jednoduchý příběh, moc se tam neděje. Ale proč ne, mně se ten western líbil. 6,5/10

The Raven (2010)

Pohyby robotů mi přišly jak z nějakýho odpadovýho TV filmu, ale chápu - na 5k rozpočet se asi víc kvalitky vymáčknout nedá. Naopak, o to víc by se to asi mělo docenit. 6/10

Závan smrti (2007)

Je škoda, že to nemělo nějakou hlubší pointu. Včetně většího dovysvětlení, jak píše J*A*S*M .. 4,5/10

Město Ember (2008)

...aneb jak zdrhnout z Vaultu. Skutečně - tohle vám připomene starý fallouťácký časy. Pozitiva: film dost těží z gradující atmosféry (alespoň tak vnímám soundtrack). Negativa: chybí jakékoliv indície, které by ozřejmily, co a proč se stalo, proč se kvůli tomu udělalo zrovna tohleto, proč to, co se stalo, mělo takové a onaké důsledky apod. To, že fungování města bylo extrémně nerealistické (např. oproti Sionu z Matrixu), se dá odpustit z hlediska cíleného publika (rodinnej/dobrodružnej film tyhle věci řešit nemusí). Ale přijde mi to jako škoda, já to cítím jako kupu nevyužitýho potenciálu. 6/10

U-Turn (1997)

Skvělá atmosféra příšerného bláznivého vyschlého maloměsta kdesi v Arizoně, stejně tak vynikající řetězec eskalujích událostí, dobří herci.. a závěr. Trochu na způsob Volného pádu. 9/10 SPOiLER! Zařve podle vás Bobby v tom autě v předposledních záběrech nebo ne? Pište do pošty :-)