Hon na čarodějnice (2011)

Moc jsem si od toho nesliboval, navíc nejpokleslejší éru lidských dějin opravdu nemusím. Ale nakonec mě to opravdu překvapilo - místo očekávaného řešení nějakých morálních otázek (myslel jsem, že půjde čisto o historický film) se tam na způsob Constantia posílaj obludy zpět kam patří a čarodějnice jsou fakt čarodějnicema. Krátká stopáž, žádné zbytečné kulisy, celkem svižná akce a hlavně Ron Pearlman. Jen lituju nekvalitního .avi, z kterého jsem to viděl. 7/10

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Bylo to v několika určitých aspektech nedokonalé. Ale jak se říká - nedokonalost je znakem jedinečnosti. Navíc se film nedrží očekávané šablony a je tedy docela překvapivým. Před lety jsem hodnotil za průměr, po opakovaném zhlédnutí však měním své úvahy a dávám takřka plný počet. 9/10

Armáda jednoho (2009)

Nevýrazný film (o co v něm vlastně šlo?), nevěrohodný Gooding (nálepky komika se u mně nezbaví). 4/10

Monstrum (2008)

(S)Prostá vykrádačka Cloverfieldu. No snad bych to v jiném případě i bral jako variaci či adaptaci bo tak. Ale ty dvě tupé krávy "já jsem Američanka a hledám americké centrum", to bylo nesnesitelný. Doufal jsem, že co nejdřív zdechnou. A ty prej "dokumentaristky" .. na co to proboha nahrávali? A jakým stylem? To bych vymáčkl lepší video i z 3310tky. Myslím že kamera při poruchách dělá tak maximálně čtverečky a ne všechny možný filtry či jak to nazvat. Ale to jen tak mimo. A ještě závěrem, obludu nahrála jediná kamera z potenciálních osmi milionu tokijských držitelů tohoto záznamového zařízení? Ani nevim, proč dávám tak vysoko za 3,5/10...snad vzhledem k tomu, že už mám s odpadama své zkušenosti a tohle beru ještě jako zuby nehty záležitost.

Nebezpečný útěk (1990)

Film rozhodně neurazí, GH standardně nezklamal. Mimoto mě jako amatérského nadšence do železnice velice nadchly scenérie, vůbec by mi nevadilo se drncat den vlakem skrz rozlehlou monumentální přírodu.

Obří sopka (2011) (TV film) odpad!

Být to klasickej katastrofák, tak bych i přes všeobecnou tragičnost dal alespoň tu jednu. Ale za to, co stálo za zdrojem řešení..no to mě poser.

Gulliverovy cesty (2010)

Nějaká místa srandovní jsou, to ano. Jinak je to v první řadě zhola nevyužitý potenciál, v druhé pak mohutné zprznění knižního podkladu (no, sice jsem ho nečetl, ale řekl bych, že tohle se nedá nazvat ani bláznivou adaptací - je to myšmaš všeho možného, na detaily se tu kašle). Škoda. 3,5/10

Ochránce spravedlnosti (1985)

Vcelku přijatelná akční-krimi s několika kvalitními (ale tentokrát ne bláznivými) souboji. 5,75/10