Kouzelníci (2013)

Živě si představuji do role kouzelníků Willa Ferrella a Johna C. Reillyho. Jako dvojka už jsou sehraní. To se ale o dvojíci Carell, Buscemi rozhodně říct nedalo. Fulci by měl z vrtačkového čísla Carreyho velkou radost :-) Olivia Wilde a její svůdné oči....

A co Bob? (1991)

Cítím se fajn, je mi báječně. Cítím se fajn a pomalými dětskými krůčky dávám pěkné hodnocení....

V hlubinách země (2013)

.......Je třeba vykašlat uhelný prach. Prostředí, kde se těží černé zlato mi není cizí. Tady sice do jámy nesjížděli v kleci, ale došli po svých. Co se dělo pak, už je těžko vysvětlitelné - jak by řekla dcera štajgra, jenž jediná přežila. Horory v dolech se až tak moc netočí, ale zase máme jeskyně, různé katakomby apd. Je zřéjmé, že ten stísněný pocit funguje. To hledání cesty, pravdy, kamošů, kolegu.. kde všichni jsou? Buď je zavalil kámen, nebo se nakazili zmutovaným virem a jsou pěkně nasraní.

Rivelazioni di un maniaco sessuale al capo della squadra mobile (1972)

Památní a trochu zakopané giallo plné příjemných žen a morderca v tradičním plášti a klobouku. Zdejší inspektor mi trošku připomínal Joe Spinella, což mi skvěle zpříjemnilo zážitek z filmu. Svým šablonovitým a tradičním pojetím to patří mezi Dallamanové produkce. Opět skvělá hudba, ale to se není čemu divit.

La polizia chiede aiuto (1974)

Ústřední melodie je velice chytlává.. Brom, brom, brom, brom... Motorkář na mě zapůsobil příjemným dojmem. V tomto období žlutého teroru si snad "každý " režiser musel projít tímto žánrem. Některé snímky jsou až na samotném vrcholu, některé zase pod vrcholem. Motorkář každopádně nepatří mezi ty, ketéré jsou až na samém dně.

Kámoši až na dno lahve (2013)

S Oliwií Wilde bych si moc rád zašel na pivko. Kdyby byl na čepu Radegast, vůbec bych nebyl proti.

Tulpa - Perdizioni mortali (2012)

Hned úvodní mord je obalen do Argenta. Poklona musí být :-) Erotické kapky v klubu Tulpa přináší velkou rozkoš pro návštěvníky. Připadalo mi to, jako by se film rozdělil do více částí a nesoustředil se na vraha. Bez policejní složky to taky nebylo ono. Ale chápu, že toto giallo je pojato úplně jinak. Gore prevedení je samozřejmě solidní, ale jako celek to spadlo do jámy. Ten Kiran byl převtělený Jim Morrison:-)

Would You Rather (2012)

Nevinný začátek nám pěkně odtikal jak ta ručička stopek z tohoto coveru. Bravůrní výkon pana Combse. Nemohl jsem od něho ani na chvíli odtrhnout pozornost. Razantní dialogy a krutost jsou zde silným kafem. Vy ovšem nic podobného nezkoušejte. Nebo.... chtěli byste raději pořezat žiletkou vašého šéfa? Nebo dát do pusy jedovatou ropuchu majiteli RPG bytů?

Almost Human (2013)

Když se v září 2012 objevil tento unikátní cover a následně trailer, byl jsem hodně v očekávání. Jsou to nadšenci do starých časů VHS a jejich práce na tomto filmu to jen jen potvrdila. Skvělé napětí, mimozemská agrese, vražedné nářadí z šopy a v pozadí temná hudba. Přesně můj styl :-)

Urban Explorer (2011)

Podzemní prohlídka pod Berlínem nemusí dopadnout dobře. Krom netopýrů a uhořů tady taky můžete natrefit na zubatého magora co žije pořád ve válečném stavu. Nebýt právě této postavy, tak se tento snímek asi nadobro stratí v útrobách onoho podzemí.Tři momenty, které mě fakt dostaly jsou zcela jistě - gulášová hostina, brutální sůl a revize jízdenek v metru. Es war ein interessanter Film.