Krvavá neděle (2002)

Jedinecne natoceny snimek a drsne drama s az nesnesitelne autentickou atmosferou krveproliti, z ktereho se zveda zaludek.

Kameňák 2 (2004) odpad!

Jak muze TOHLE jit do kin, se ptam?

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Gouryello, obcas se mi zda, ze ty komentare sekas jak bata cvicky a ani nevis k jakym dilum je pises...

Hořící Mississippi (1988)

Drsný film s excelujícím Genem a Willemem, o opravdu hrozivé, ale z části pochopitelné stránce americké společnosti.

Na pokraji slávy (2000)

Zajimavy a netradicni film, zpracovany nadmiru dobre a se skvelymi hereckymi vykony, ale podle me ztacel trochu stavu ke konci. Presto nadmiru kvalitni podivana.

Blbec k večeři (1998)

Opravdu vtipna hricka s hereckymi vykony, ktere cloveka nadchnou a "poucnou" zapletkou. Tento ponekud kratsi snimek dokazuje, ze Francie je opravdovou kolebkou komedii.

Enigma (2001)

Film, ve kterém se toho hodně namluví, ale mnoho nestane. Spousta zbytečně prodloužených dialogů výplňových scén, ospalé tempo a beze spádu. Ergo facto zklamání.

Frajer Luke (1967)

Paul Newman je v tomhle filmu prototyp tvrdeho chlapa jak ma byt. Podava zde opravdu strhujici vykon a primo elektrizujici atmosfera nedonuti nikoho odejit od tohoto vytecneho snimku.

Vražedné alibi (1995)

V prvni puli je clovek jeste napjaty a zajima se o vyvoj deje, v druhe puli uz lehce usina a finale je mu dosti jedno. Lawrence Fishburne vytecny, Sean Connery toporny. To je asi tak vse, co se da k tomuto prumernemu dilu rici.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Pouze prumerne a typicky americke zpracovani krasne anglicke legendy. Kevin hraje dobre, ale pribeh je moc vyumelkovany a scenar nedotazeny.