Průměrňákovi (2009) (seriál)

Moc příjemný a úsměvný seriál, pro ty, co žijí v rodinném životě a mají děti, to platí dvojnásob! Po shlédnutí druhé série dávám plný počet!!

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Asi po sto letech zábavný pořad, který mě bavil. Myslím, že tohle Nova opravdu vychytala! 2.série ještě lepší, mnohem objektivnější hodnocení a výběr finalistů, prostě spokojenost. Tak jak mě v 1.sérii šokovala Holišová, tak tady mě dostal svým talentem Cina, bravo!!!!! Bohužel třetí řada nedosahuje už takových kvalit,velké to zklamání a přestal jsem pořad sledovat.

Padesátka (2015)

Sic to není žádná bomba, ale taková odvázaná horská komedie, která mě vlastně pobavila a když tu nelze dávat 3 a půl, tak musím dát za čtyři. Hodně dobré byly flashbacky ze 77 roku a vůbec občasné seky, humor spíše pro dospělé, ale prostě občas prdel. Bohužel jen na jedno podívání vzhledem ke scénaři.

Muž na laně (2015)

Pro mě obrovské překvapení. Původně jsem od toho moc nečekal, ale postupně byl příběh velmi napínavý a finále bylo mistrovsky-adrenalinové. Když vezmete v úvahu, že to bylo vše dle skutečné události, tak vše sledujete právem se zaraženým dechem a žaludek se Vám houpe........Zemeckis prostě nezklame a umí!

Most špiónů (2015)

Už je to dávno, co dva světy žily rozdělené studenou válkou a atomová hrozba byla ve vzduchu cítit jak připálené topinky, které si někdo dělá před výplatou. Tento příběh je právě z této doby a na základě skutečných událostí, jenž vedly k tomu, že jistý americký právník se smyslem pro čest a spravedlnost se zasloužil o výměnu amerického letce spolu se zajatým americkým studentem za ruského špióna, kterého rozkazem předtím obhajoval. Začátek je vláčný, ale od 2.třetiny se story krásně rozjížďí a velmi šťavnaté scény jsou ve východním Berlíně, jenž naaranžovali velmi dobře a užíval jsem si každý záběr z toho prostředí. Chtělo by to více takových filmů s napětím studené války, špionismu, hlídanými hranicemi a podobnými lahůdkami.

Saulův syn (2015)

Zdařilý film na vážné téma. Ve filmu bylo použito mnoho reálných faktů, jenž se v Osvětimi skutečně staly. Kamera snímá téměř neustále jen první osobu, na což si po chvíli zvyknete a máte tak pocit, že vnímáte to hrůzné okolí vlastně jako byste to byli vy(alespoň z pohledu hráče). Podobný a velmi zdařilý film je Šedá zóna.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Pro mě docela zklamání, dávám za dvě a to jsem hodně vstřícný... Představit si, že na to jdu do kina, vyhodím poctivě vydělané peníze za tuto rádoby komedii, tak jsem hooooodně na.....

Husí kůže (2015)

Příjemná fantasy - strašidelná komedie pro celou rodinu. Vůbec to není zprasené, normální dialogy, dobré kostýmy, triky, vše šlape jak má k tomuto žánru.

Legendy zločinu (2015)

Tenhle zbytečný příběh nezachránil ani Tom Hardy, je to upjaté jak kšandy na starém páprdovi.