Spása (2014)

Tak od Nesmířitelných jsem viděl hodně westernů, ale tento byl ten Nej!

Nirvana Unplugged In New York (1993) (koncert)

Nádherný koncert, úplná slast pro uši! Vzpomínám si, že to dávala poprvé Nova den před Silvestrem v polovině devadesátek. Nirvana forever....

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Bohužel pro mě trochu zklamání, čekal jsem lépe strukturovaný dokument, režie totálně o ničem. Alespoň člověk viděl některé autentické nahrávky, různé rozhovory atd. Tento hudební genius si zasloužil lepší dokument, skvělá to nesmrtelná muzika, díky Kurte.

Jurský svět (2015)

Tak jsem se po 14 letech opět dočkal :-) Toto volné pokračování mě nezklamalo, ba naopak předčilo mé očekávání. Filmaři si i v případě dnešního počítačového světa zachovali laťku svých triků s mírou a v normě a jen okořenili počáteční pompézní tvář nového Jurského parku. Samotné akce nevybočují v ničem, na co jsme zvyklí a napětí vzápětí spojené s útěkem je na denním pořádku. Tento 4.díl jsem si moc užil a zatím u mě boduje na první příčce v desítce mých nejoblíbenějších filmů z tohoto roku 2015!

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Sice na jedno shlednutí skrz moment překvapení a rozzuzlení, ale velmi podařené a herecky výborně zahrané.

Sabotáž (2014)

Čekal jsem tuctovou arnie-střílečku a dostal jsem kvalitní krimi-thriller, kde se to zamotávalo čím dál více, zdejší vydavatelé si dávali dlouho na čas, než film oficiálně vyšel na DVD.

Jupiter vychází (2015)

Shlédnutí této scifi-pohádky pro dospělé předčilo mé očekávání, byť průměr zdejšího hodnocení je nižší, ale já se bavil.

Nezlomný (2014)

Velmi dojemné drama o jednom vojákovi, když bojoval proti Japončíkům v Pacifiku.

Hacker (2015)

Nevím, co všichni čekali, já se bavil, vyvážený thriller na úrovni, který přišel s něčím novým a Chris nezklamal.

Greenberg (2010)

Druhá půlka filmu je krapet lepší, ale mám rád jiné filmy se Stillerem.