Transformers: Poslední rytíř (2017)

První hvězda za odvahu pokračovat, druhá hvězda za Hopkinse, třetí hvězda za ponorkové scény a ta čtvrtá za pouhých, ale úžasných 30 vteřin z ww2 :)

Smrtihlav (2017)

Nejlepší byl asi Himmler, ten jediný neměl chybu :)

Resident Evil: Vendeta (2017)

Pro fanoušky herní série Resident Evil povinnost! Každopádně mocc pěkné a rozhodně mnohem lepší a nadupanější než animák z 2012 (Zatracení). Příběh je dobře a napínavě namixován, člověk tam pozná mnoho známých postav z her jako Leon, Chris, Rebecca apod.

Bába z ledu (2017)

Vysoké herecké nasazení Krónerové a Pavla Nového, přesvědčivé role všech hlavních postav, perfektní vypjaté rodinné scénky a hlavně vše přirozené - ze života. Slámovy kousky mám moc rád, tady hodně zabodoval!

Baby Driver (2017)

Jak už název vypovídá, tak se jedná o adrenalinovou jízdu v autě, kde je mladý hrdina - řidič ujetý více než je zdrávo na hudbě. Spacey i Foxx výborní, příběh a občas husté napětí vyvolávané především Jamie Foxxem výborné, bohužel výběr songů na můj vkus velmi ubohý. Akce a honičky v autě mi hodně připomínaly herní sérii GTA.

Zámek Nekonečno (1983)

Docela takovej příjemnej pasťáckej film, kde uvidíme v hlavní roli známého básníka - Pavla Kříže spolu se známými firmami jako Kendy - David Matásek a také, tehdy ještě mladí - Scuhařípa, Roden, Tofi, Vetchý, Jandák atd.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Na můj vkus se Hřebejk po 5 letech zase dostává do formy a film jsem si moc užil! Dokonce přemýšlím kvůli mé netrpělivosti, že bych další díly shlédl i v kině. Snad budou natočeny ve stejném duchu a osolí to pořádnými zvraty vzhledem k době 50.let. Zdejší hodnocení nechápu, ale pomalu si na to zvykám a přestávám se tím řídit.

I dva jsou rodina (2016)

Začalo to jako příjemná nevinná komedie, ale poslední půlhodinka mě emocionálně rozervala na kusy.....