Evropa 1945: Stěhování národů (2015) (TV film)

Stalin opravdu válel - " Etnický problém v Evropě, to je vlastně jen dopravní problém" . Perfektní dokument s mnoha fakty, na které se zapomíná a které nás bohužel neučili ve škole.

Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)

Výborný seriál z druhé světové války zachycující sabotážní plán na výrobu těžké vody v Norsku, kterou Německo potřebovalo pro vývoj jaderné energie aneb - Kdo první ovládne atomovou energii, ten ovládne celý svět a bude přepisovat dějiny! Něco z tohoto tématu jsem už znal z dokumentů, ale tento seriál mi to z historického hlediska přiblížil nejvíce!

Zakladatel (2016)

Po shlédnutí filmu nemám chuť na hambáče z Mekáče, ale mám chuť podnikat :) Počkat, vlastně žiji v České Republice, tady americký sen neplatí :/, tady by už dávno Ray Kroc bydlel jak potkan na ubytovně se štěnicemi, měl by desítky exekucí a chodil by raději kanálem, aby nepotkal vymahače :P

Spravedlnost pro mou dceru (2016)

Smutný, ale velmi kvalitně natočený dramatický příběh plný zvratů, beznaděje a touhou po spravedlnosti.

Příběh počítačové hry (2007) (seriál)

První tři díly naprosto famózní, každý si tam najde to svoje z herní tématiky, poslední dva díly už ujíždějí hodně do filozofie ať skrz armádní či virtuální světy. Vzhledem k tomu, že takových dokumentů je jako šafránu, rozhodně doporučuji shlédnout.

T2 Trainspotting (2017)

Já jsem si to užil a Robert Carlyle v roli Begbieho to drží na vyšším levlu, bohužel si myslím, že mladší diváci a hlavně ti, co neviděli první díl, budou toto pokračování vnímat spíše průměrně. Jelikož už patřím do toho staršího železa, tak jsem se bavil :D

Monster Trucks (2016)

Hodně příjemný rodinný film, užili jsme si to!

Video Games: The Movie (2014)

Fascinující dokument o herní tématice, každý si tam najde to svoje :)

Manžel na hodinu (2016)

Najlepšie scénky boli pre mňa zo sídliskového bytu v Bratislave: D

Všechno nebo nic (2017)

*** a půl, protože je to o kapku lepší než jiné průměry, ale když vezmu v úvahu ten pohádkový scénář, kde jen chybí vyhrát několik mega v loterii a fakt, že se někdo chová tak, jako bychom neměli kvalitní české herce, tak je to velmi zaslouženě z mého pohledu. Několikrát jsem se zasmál, ale je to spíše film pro ženské no.....Sokol i Hřebíčková perfektní, škoda, že měli jen vedlejší role :(