• Krátkometrážní

Dveře dokořán (2006)

Nevravím, že sa mi to nepáčilo. Ale bolo to až moc rozprávkové.

Dvojka (2009)

Herecké výkony sú priamo uspôsobené scenáru resp. dialógom, ale myslím si, že režisér je na dobrej ceste. Mám rád takéto filmy začínajúcich tvorcov. Takže prečo nie.

Odpočítávání (2010)

Toto nehodnotím. S ohľadom na súčasnú situáciu, reálie a tento film, ktorý o nich pojednáva mi to príde zvrhlé. Nezastávam jednanie ani jednej strany, ktoré tu proti sebe stoja. Obe sú totiž, nech sa to vezme akokoľvek, nelegitímne. A točiť film, vynášať v ňom nejaké súdy, polemiky o vojne, ktorá v podstate stále prebieha a my sme jej súčasťou, mi príde pritiahnuté za vlasy.

Mother and Child (2009)

Veľmi smutný film, ktorý ťahajú hore najmä herecké výkony zúčastnených matadorov.

Jezero Tahoe (2008)

Tomu, kto obľubuje pomalú naráciu, ktorá má hĺbku, musím jednoznačne len odporučiť. Je tu veľké množstvo odkazov a symboliky, ktoré však každý a jeden majú svoj presne určený význam. Vďaka ním je tento film ľahko čitateľný. Za zmienku stojí aj strih, ktorý využíva dlhé čierne predely. Všetko by mohlo ľahko skĺznuť do nudy, avšak v tomto prípade sú všetky ingrediencie dokonale namiešané.

Smrt čeká všude (2008)

USA friendly...to snáď nemyslia vážne...aspoň som to skúsil:)...

Počátek (2010)

Tak kreatívna myšlienka tu už dlho nebola. To je to, čo drží film tak vysoko. Pretože na druhú stranu je to až moc `pre - akčnené`. Inak tie scény na lyžiach kdesi v horách...okamžite sa mi vybavil neohrozený agent 007, rovnako neskutočné a vtipné:).

Muž ve stínu (2010)

Tvári sa to ako sofistikovaný thriller, avšak to, čo sa linie z plátna je jedna absurdita za druhou. Má to dobrú atmosféru, herci hrajú dobre, ale čo z toho, keď je to celé založené na úplne infantilnom scenári.