Sucker Punch (2011)

Já jsem ten film nepochopil. Zřejmě proto, že mi zcela chybí emociální citlivost pubertálních děvčat. Jinak celkem dobré triky, ale Zacka bych raději viděl ve společnosti nějakých nových žravých zombií.

Loď duchů (2002)

Další italský výletní parník v průseru. Tentokrát to ale kapitán pěkně přehnal. Vzít na palubu bandu duchů, kteří z cestujících i posádky udělají řezanku, to vůbec nebyl dobrý nápad! A pak to vylepšit partou lovců pokladů, kteří rychle začnou hledat, kde nechal lodní tesař díru! Nakonec je z toho celkem nekomplikovaná strašidelná pohádka, na kterou se dá dívat.

Gorgoroth: Black Mass Krakow 2004 (2008) (koncert)

kvalitní black metal, vynikající stage look a pohoršení papeženci - co víc si můžu přát?! Jen škoda, že na DVD chybí Carving the Giant!

Tsjuder - Norwegian Apocalypse (2006) (koncert)

nejlepší pivo je v Čechách, nejlepší whisky ze Skotska, a nejlepší black metal mají v Norsku! A Tsjuder patří mezi nejlepší norské BM smečky! Koncert je vynikající - zběsilý nářez kytar podporovaný kulometem bicích Anti-Christiana Svendsena. Oblíbené skladby - Ghoul a Malignant Coronation.

Komando (1985)

Konec 80.let, po půlnoci na strahovské koleji - banda pospávajících studentů sleduje na videu nějaký nudný film. Pak někdo vloží do přehrávače Komando a během pár minut jsou všichni vzhůru, napjatě sledují a hlasitě povzbuzují Arnolda, ani mizerná kvalita obrazu a zvuku nikomu nevadí. Super!

Na východ od ráje (1955)

v knize je přece matka cala a arona démonicky zlá, ale ve filmu to nějak úplně chybí?!

Čtyři přátelé (1981)

nejsem znalec ani milovník tance, ale Isadora Duncan je mi sympatická díky Čtyřem přátelům.

Stáhni mě do pekla (2009)

zdá se, že Sam Raimi si práci na tomto filmu velmi užíval. Dokonalá směsice lekaček, humusu a legrace s překvapivě špatným koncem a velkopopovickým kozlem ve skvělé kondici !!

Attila (2001) (TV film) odpad!

podle dávných kronikářů, byl Attila malý ošklivý, výrazných asijských rysů - prostě typický Mongol. Tak co tam dělá modrooký Butler ? Navíc žil ve stepích Asie a východní Evropy - a ve filmu je to samý les a řeka ?!? Hrůza!