Chaos (2005)

Dalsia z kopii klasiky "nepeknych" filmov The last house on the left len o poznanie modernejsia, lepsie vyzerajuca s vydarenymi gore efektami akurat, ze este aj stupen blbsia.

Žádné boží zprávy (2001)

A to som si vzdy myslel, ze Spanieli su veseli, ale ak je toto podla nich komedia nechcem vidiet akoby natocili vojnovu dramu z koncentraku.

Agenti nula nula (2004)

Tento film je tak dementny, ze sa na nom urcite par krat zasmejete a ked k tomu priratam dementny cesky dabing tak to na 2 hviezdy nebude.......by nebolo keby tam nepobehovala horda zenskych v nohavickach:)

Noc patří nám (2007)

Tak za ten uvod s Evou Mendes sa hadam ani da dat horsia znamka ako tri:))) len som si nie velmi isty, ci mam pridat este jednu hviezdu alebo nie. Film bol skvely, atmosfera vacsinou pekne dusna, Joaquin Phoenix hral neuveritelne a ani Mark Wahlberg sa nedal zahanbit. Pravda je, ze dlho som sa necitil tak zle ako pri automobilovej nahanacke alebo teda hlavne po. Ale neviem, nieco tomu proste chybalo. Tak za tri. Urcite sa k filmu este vratim

Schindlerův seznam (1993)

Silna tema, silny film. Nadherna cierno-biela kamera, ktoru len podtrhavala skvela hudba. Neviem co napisat, titulky stale bezia...dufam, ze sa uz nikdy podobne zverstva nezopakuju...

Chci to! (2007)

Komedia o porne bez nahoty. Funguje to? Mohlo by ak by to bolo vtipne.

Svůdné zombie (2008)

Strasne:))) ale uchylne vtipne plus same kozy a prdelky:)))krasa. Teda nie ze by tie zenske boli krasne ale nahota je presne to co takyto druh filmu potrebuje. A pri drsom suboji stripterok som si fakt cvrkol:))

Harry Brown (2009)

Davam 5 hviezd pretoze takych retardov je v Anglicku (nie len tam) privela a Harry ani jeden - respektivne o nijakom neviem. Ze to bolo pritiahnute za vlasy? Zijem v Birminghame v UK a verte ci nie su tu stvrte, do ktorych by som nikomu neradil chodit ani cez de. Strelba je tam sucastou beznych zvukov mesta. Film skvely po kazdej stranke.