Hele vole, kde mám káru? (2000)

Dvaja najvacsi blbci teenagerskych komedii sa stretli a rozhodli sa natocit komediu. Stiffler a Kelso si myslia, ze hlupost a trapnost je vtipna. Vtipna bola mozno tak scenka so pstrosmi. Dokonca ani "inteligent" Kutcher v tom nechcel povodne hrat, ale potom sa zacital do scenar a rehotal sa ako maly. To hovori za vsetko.

Spiklenci slasti (1996)

Urcite je to originalne, uchylne...neviem, mozno skor divne. Ale hlavne nekonecne dlhe.

Záchrana (2009)

Maly anglicky survivor horor so slusnou atmosferou a minutazou, ktora nedovoli hlave prevziat kontrolu.

Paranormal Activity 4 (2012)

Slubny zaciatok, nudny stred a nakoniec 5 minut hororu. Nic sa nevyriesilo, nikam sa to neposunulo, pribudli len stovky skaredych zien. Proste sklamanie. Tri vernostne hviezdy lebo som charakter.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Detske az trapne. Keby som mal 10 rokov tak mam mozno prvu erekciu. Na pokracovanie/predchodcu filmovej legendy je to jednym slovom bieda.

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Zda sa, ze podla hotnotenia sa mi jednotka pacila. A jasne vidim, ze dvojka sa snazi hrat na rovnkej vlne ale poraza ju syndrom pokracovania. Snazi sa to byt vtipne, ale nie. Snazi sa to byt cool, ale nie je. Nie je to nic viac ako pokracovanie.

Duch boje (2008)

...pretoze som pred tym videl Ip man 2 a cela chocolate je trapna a pateticka ako cokoladova fontanka niekde na zabijacke na samote u lesa.

Avengers (2012)

....pretoze je to prvy komixovy film, ktory za nieco stoji a pretoze po fiasku s migrenovym batmanom sa konecne aspon jeden nehanbi za svoje kreslene korene. Mozno to ma trosku pomaly rozjazd, ale od polovice uz drtia vsetci vsetko, vsetkych viac nez Thorove kladivo Mjolnir. A k tym komixovym zakladom len pridam, ze som sa tento rok tolko nenasmial pri ziadnej komedii. Dvojecka na ceste?

Adam a Paul (2004)

Trainspotting v realu alebo ako sa Laurer a hardy fetakmi stali. Par gagov, trochu skecov - absolutne nevtipnych. A najtrapnejsia bola scena o imigrantoch a hlupych irlancikoch. Adept na cenu stereotyp roka. Ale potom je tu druha rovina zobrazujuca bezutesnost a bezcielnost zivota s drogou. A ta je tak zivo depresivna ako len zivot na ulici moze byt. Cele to vrcholi v zavere typu Knockin' on Heaven's Door. Smutne.

Absurdistán (2006)

Zijem na ostrove s nazvom Great a zda sa mi, ze ta vzdialena buducnost je mozno niekde hned za dverami. Inak film bol obcas vtipny, obcas menej. Herci mi nesadli, okrem prezidenta USA Terry Crews. Slusny priemer.