Něco jako komedie (2010)

Je to drama, komedialne prvky su skor smiechom cez plac. Film kde nikto nie je hrdina ani looser. Film o tom, ze aj ked mate sebevrazedne sklony este to neznamena, ze musite byt psycho. Znamena to len, ze ste pekne v prdeli. Skvele herecke vykony plus potesujuca muzicka. A preco 5? Pretoze: Mayby we can go together? And who should we see? U2:)))

Komando (1985)

If you want your kid back then you gotta cooperate. Right? Wrong! Baaaang!!!....myslite si ze Arnolda stvoril Terminator? Wrong! Bolo to Commando. Strasna beckovina, v ktorej sa nachadzaju najslavnejsie hlasky z Terminatora. Aby bola zaujmavejsia? Wrong!! Pretoze ono to vie, ze je to becko a nehanbi sa, pysne ukazuje svoje naolejovane pomalovane svaly, opakuje zabery na umelych pandrlakov stojacich v tesnej blizkosti vybuchujucej budovy ako aj predvedie par umelych koz. Klasika. Nie len filmova ale cesko-slovenska veeehaaaeskovaa....until the next time. No chance!

Záskok (1994)

Na komediu je to nevtipne, na romantiku blbe. Jediny kto tam stoji aspon za nieco je Newman drsnejsi nez kaktusovy toaletak.

Americký zločin (2007)

Pozeral som to a videl som toho ovela viac aj ked asi nie uplne to co som chcel. Ale urcite je to skvely film

Po přečtení spalte (2008)

No, im sorry. I dont know the number to my savings account because believe it or not i dont spend my entire day sitting around trying to memorize the fucking numbers to my fucking bank account. Moron

Vodní svět (1995)

Dont you just stand there. Kill something......podla informacii nazbieranych rokmi vyhybania sa tejto veci som cakal daleko vatcsi pruser. Mozno aj vdaka tomu, ze milujem vodu a som velky fanda falloutu (posapokalypticka hra) nerobilo mi problem presediet-prelezat viac ako 2 hodiny pre telkou a vraj to malo mat o 40 minut viac:))) ok uznavam to by som uz mozno potreboval nejaky ten energy drink a uterak:) Kevin Costner odpadlik/mutant/nechceny hrdina mi dokonale sadol a hoci, ako vravia vsetci, zaver bol fakt trochu pruser tak voda bola proste skvela.

Odplata (1999)

Do not shit where you live..if you dont understand it, get rid off it ....takto si predstavujem cistu testosteronovu gangsterku. Chlapi v oblekoch, cierny limuziny, nohate blondsky, drsne keci, nejaka ta love story a ...na co som zabudol...aa Mel Gibson - zly chlapes s prilis velkou hrdostou a kurva malym pudom sebazachovy. Samotny film ma chladny modry vizual, hra v nom muzicka v podani americkych klasikov (James Brown, Jimi Hendrix, B. B. King) a so skvelou minutazou budete nanajvys stihat pocitat mrtvoly. Po dnesku ho definitivne zaradujem medzi moju klasiku....Where to? Just drive, baby

Ryba jménem Wanda (1988)

Lahko nadpriemerna komedia so svojimi momentami a celkom sexy Jamie Lee Curtis.

Disturbia (2007)

Teenagerska komedia na zaciatku sa pribizne v polovici prehupne na poctivy triler. Pokial sa najprv nudite pri smirovani sexy blondsky Sarah Roemer, tak neskor budete vdaka skvelej gradacii len cumiet a slintat. Mozno tema nie je originalna ale spracovanie je vyborne hlavne vdaka vykonom Shia, sexy blondsky a charizmatickemu badass Mooreovi.

Coffy (1973)

Cele to stoji a pada na Pam Grier aj ked skor to stoji ako pada, pretoze Pam je cely film sexy tak ako len cierna zena moze byt. A ze nam z tej krasy Pam pre radost muzskeho publika aj dost predvedie. Je to akcne, je to sexy, ma to wtf momenty a keby to malo par nezabudnutelnych hlasok tak si od stastia prilepim Pamin poster nad postel:)