G. I. Joe (2009)

Viděl jsem nejdříve G I Joe 2 a až poté jedničku čímž se mi mnoho věcí ujasnilo. Musím ale říci, že dvojka se mi líbila o něco více, je jakoby precizněji natočený, taky hlavní příběh se mi líbil více Bruce Willis ve dvojce je už jen třešnička na dortu.

Lidská stonožka 2 (2011)

Ehm asi nejnechutnější film co sem kdy viděl, nový Lesní duch je podle toho pohádka vhodná pro školkaře. Osobně bych tento film za žádných okolností nedoporučoval ke shlédnutí průměrnému divákovi a už vůbec ne nastávajícím matkám, hrozí samovolný potrat!!!

Lidská stonožka (2009)

Super záporák v hlavní roli, zajímavá myšlenka.

Raubíř Ralf (2012)

Ouuuuuuuu tak tohle se vyplatí vidět, už dlouho jsem nebyl u animáču tak dojatý. Fakt hodně pěkné-- Vanilopka go go go :)

Český žurnál - Spřízněni přímou volbou (2013) (epizoda)

Dokument poměrně zdařile podává obrázek o souboji Zemana se Schwarzenbergem. Dokazuje to jak byla kampaň pana Schwarzenberga kupodivu negativně ovlivněna umělci a známými osobnostmi.

Přátelé (1994) (seriál)

Za 10 dní jsem shlédnul všech 10 serií, to jé téměř 100 hodin což jsou přesně 4 dny v kuse, myslím, že to mluví samo za sebe :)

Tereza Dratvová, nar. 1989 (2012) (studentský film)

Pobavilo, hezký černý humor, ale přišlo mi to trochu natahované, což je u kraťasu trochu chyba ne?

Office workers (2012) (studentský film)

Více než zajímavý počin, stojí za shlédnutí.