Zloba - Královna černé magie (2014)

Pro mě i značně hluboký film, jak může lidská ješitnost a ego vyhrát nad rozumem a láskou ( i když ta je někdy od rozumu dosti vzdálená. SPOILER! Můj zážitek z filmu je takový že král Stephan je natolik posedlí sám sebou, že mu nevadilo ani tak že mu Zloba zaklela dceru, ale spíše to že tím že se objevila na veřejnosti (křtu) tak vlastně prozradila to že ji "mocný král" Stephan nezabil a jeho sláva je tedy postavena na lži. Od té chvíle tedy jeho snaha je směřována jen proti Zlobě a i proto prakticky vyžene Růženku do vyhnanství lesa a tří vyšinutých víl, aby se mohl 100% koncentrovat na svou odplatu Zlobě, která vlastně vyzradila jeho lež a možná hlavně slabost, jelikož jí nedokázal zabít i když mohl...KONEC SPOILERU. Jinak skvělá Angelina Jolie, která by si zasloužila oskara a má milovaná Elle Fannig, která by si zasloužila kryogenicky zmrazit protože tak pozitivní a sluníčkový (v dobrém slova smyslu) člověk je prostě pro Holywood škoda a bojím se o ní

Rivalové (2013)

Miluji Ferrari a všechno kolem nich, takže se nemůžete divit, že nemůžu jinak :D

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

Je to super pořád, rozhodně to nej na streamu a musím se pochlubit - díl s Johanem Muehleggem (španělský běžec na lyžích co na OH v Salt Lake City dopoval) byl zpracován dle mého námětu (podnětu) :)

Vyfič! (2009)

Velice koukatelné, + má krásná inteligentní Ellen Page :)

2 $ocky (2011) (seriál)

Super, ale jen v původním znění a doporučuji znalost angličtiny protože jen z titulků vám spousta vtipů unikne

Pozemšťané (2005)

Pouze dva dny jsem nejedl maso......................jsem hajzl.

Temný rytíř povstal (2012)

Pro mně spíše zklamání, pompézní to jistě, ale stále jen zklamání.