Muž v pozadí (1995) (seriál)

Nádherné a nadčasové, František Pavlíček byl opravdu machr! Za každý díl jednu hvězdičku a za poslední díl dvě.

Clona (2014) (seriál)

Po 2. dílu to vzdávám... Připadá mi to pitomé, děravé a "umělecké" v tom nejhorším slova - navíc mne autoři mají za debila, který nepozná strahovský stadion... rychle pryč, jedna hvězda za Kryštofa a druhá za odmontovaný svodidla...

Baader Meinhof Komplex (2008)

Přehledka událostí. Sice precizní, působivá, dostatečně v některých scénách masová, ale pouze přehledka.

Dvojník (2013)

Výborné, až na to, že mi tam neustále probublával Brazil a Krátký film o lásce. A také se forma s obsahem nějak nesešly - i když obojí bylo takřka dokonalé. Pátá hvězda proto nebude. Ale "Moss" má do budoucna moji naprostou důvěru!

Rodina je základ státu (2011)

Výborná expozice. Povedené finále. A to mezi tím kolísalo mezi dobrým a lepším - Vyorálek jak obvykle super. Ten člověk je schopen zahrát kohokoliv!

Michael Clayton (2007)

povedené, uvěřitelné, efektní, chytré a především působivé. SPOILER! Pátá hvězda ale nebude - mám osobní problém s tímto výchovným klišé: Když je nejhůř, tak ti tvoje rodina (zde bratři) pomůže.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Jak pana P.N. ohodnotit? Necelá hodinka strávená v jeho "přítomnosti" stačí na dlouho dobu, hned jsou mi všichni ostatní lidi sympatičtější, a to tak, že o hodně. A že je nejlepší? Asi jo... Ale i ten nejlepší mezi s*ačkama, zůstává s*ačkou. Nemůže být každej Matka Tereza nebo Marek Eben, že.

Kouř (1990)

nejen arnoštěk je boží!

Den zrady (2011)

Nejsmutnější film o demokracii. Kdo byl vlastně padouch? Že by Systém?