Gamer (2009)

Nápad vynikající, ale zpracování otřesné. Neveldine a Taylr usli a celé zpracování filmu prospali na režisérkých stoličkách??!!! Co se dá vypíchnout je "velmi dobře vypadající kameru" s velice dobrým tanečními kreacemi obsazeny konec.

V (2009) (seriál)

Pilotní díl má slušně našlápnuto na 5*, rozhodně mě to chytlo. Ještě se tam nachází pár chybiček, ale doufejme, že to scénaristé dopilují. Už je těším na další díly.

2012 (2009)

Po efektní stránce bezkonkurenčně nejlepší, není snad nic co by se tomu vyrovnalo (možná tak Den Poté, ale to je taky film od Ronalda Emmericha - takže vlastně nic:-) ), ale moc moc emocím záýběru na lidi jak jsou v depresi ze smrti a zničení celé planety. Rozhodně to ale stojí za shlédnutí. Vřele doporučuji.

Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Stále dokola to samé, nudné, slabé...atd. Hvězdička jen dobrý začátek, kdy vidíte jací "idioti" tam jdou a Vy se jim u obrazovky smějete, pak už můj zájem úplně upadl...

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Jednička byla lepší, mnohem lepší scénař. Děj Okrsek 13 Ultimátum je hodně ale opravdu hodně utaženo za vlasy. Ještě že to je vyváženo velmi dobrými a ještě neohranými parkuristy. Dal bych průměr 3 hvězdičky.

Polojasno (2009)

Příběh o jednom obláčku a jeo čápovi co nosí dárečky do rodin.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Myslím, že jedno shlédnutí mi bude stačit. Vichni umírají, ale ten kdo pije Kolaloka tak ne...jediné co jsem si odnesl. Krom toho, že se nakonec celá rodina setkala:)

Zápisník jedné lásky (2004)

Romanticky film nabitý láskou, nadějí, emocemi. Když pár chce prožít krásný večer a chce si pustit film vyhovující oběma, není lepší volby než Zápisník jedné lásky. Trochu je to místy nadsazené, ale to se stává (možná to je tím, že režisér má v příjmení slovo Cassanova).

Dvojčata (1988)

Danny DeVito Vás bude velmi bavit, Arnold Schwarzenegger taky tak, ale moc mu to nejde hrát slušňáka. Rozhodně to ale stojí za shlédnutí a nejen jednou.

Křtiny (1981)

Klasický film z dob komunistické éry s velkým hereckým obsazením ale velmi průměrným výkonem.