Tři přání (1958)

Pěkná pohádka, taky budu teď pouštěn dědečky sednout v trolejbuse:-)

Agent v sukni (2000)

Klasická komedie s dobrý koncem, hodně humorných akcí a vždy hlavní hrdina hrdina nakope všem prdele - "klasika amerika". Co si ale zaslouží hvězdičku je docela dobrý převlek Martina Lawrence, to chce pochvalu.

Avatar (2009)

Tak tomuhle se říká velkofilm s velkým "V". Tak mi to vyrazilo dech, že na to jde říct jen jedno: "To se Cameronovi povedlo - *****."

Náhradníci (2009)

Trošičku nedotažené, ale rozhodně ne k zahození. Náhradníci byli možná až moc umělí a vše bylo až moc utažené za vlasy. Rozhodně Vám ale bude běžet mráz po zádech, jestli někdy v budoucnu bude něco takového, tak to nebude moc dobré....

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

Spousta nelogičností, kdyby aspoň ty byly odstraněny tak se na to dá koukat.

Roboti (2005)

Sand nejhorší animovaný film co jsem prozatím viděl... Dostala mě věta: ...je to to nejlepší co jsem chtěl pro člověka udělat...." ale tam jsou samí roboti!!! a další věta: "Dámy a roboti...."....chce se mi plakat.

Nezvratný osud 4 (2009) odpad!

To si nezaslouží ani jednu hvězdičku.... Absolutně nedotažené, připadá mi to jako by to dělali na poslední chvíli a museli to zvládnout za víkend. Děj je tak stupidní až místama máte šílené křeče v břišní oblasti. Neviděl jsem teda 3Dčko, ale myslím si, že ani to nestálo zato.

Stepfordské paničky (2004)

Trošičku ujetý nápad, ale komedie dobrá, k nedělnímu obídku či pečení a nechat to jen tak v pozadí běžet to je perfektní.

Zombieland (2009)

CSFD premiéra co stála opravdu zato. Nejlepší hororová komedie se zombie co jsem kdy viděl. Dech beroucí odreagovačka;)