Mazel (2012)

Docela banální příběh vztahu matky k synovi a obráceně. Velice chytlavé, ikdyž děje si moc neužijete, hlavně postava není ani moc výřečná, ale stejně jste na její straně a v hloubi duše mu fandíte. Rozhodně stojí za shlédnutí. P.S. Dánský jazyk je velmi divný ;-)

Marley a já (2008)

Život je někdy pod psa nebo jak tento film naznačuje spíš pro psa. Herecké výkony Owena Wilsona a Jennifer Aniston mohly být mnohem lepší (byly rozhodně pod psa), takové hvězdy s takovými zkušenostmi, ale výkon byl jen místy standard. Co tomu dodávalo atmosféru a sem-tam dohnalo k malým slzám je pes Marley (neboli zlobivé štěně). Doporučuji.

Kamarádova holka (2008)

Já jsem se rozhodně bavil, dobrý film na zpestření;-) Dane Cook bavil jedním coulem a Alec Baldwin se teda uměl odvázat;-) trošku to kazil Jason Biggs - zkrátka a dobře, buď se na každé natáčení špatně vyspal nebo neměl své dny.

Orel Deváté legie (2011)

Obě dvě hlavní role to pojali velmi realisticky a odveli dobrý výkon, ale ty nudné pasáže, kdy cestovali, utíkali, kecali o cti, věrnosti a dalších sračkách byly tak nudné, že jsem to musel posouvat dopředu. Shrnuto podtrženo 70minut čistého děje;-)

Kazatel (2011)

Čekal jsem více, Paul Bettany se tvářil až moc drsně, což v některých momentech mi přišlo směšné. Taky chyběl trošku více promyšlený děj mezi upíry a lidmi. 2* s odřenými ušima.

Návrat Re-Animátora (2003)

To byla hovadina!!! Hvězdička jen za sexy Elsa Pataky, jinak bych se na to ani nedodíval a skončilo by to v tom nejhlubším odpadě!!!

Květ pouště (2009)

Tak tomu se říká vydřít si svůj život;-) Velký obdiv modelce Waris Dirie;-)

Maska (1994)

Na tehdejší dobu, kdy efekty byli v plínkách a musel řadu grimas a obtížných scén odehrát herec, patří Jimimu Carreymu velký obdiv;-)