Poldové (2010)

Se divím že se po přečtení scénáře ještě vrátil Bruce na natáčení.

Predátoři (2010)

Trošku to postráda starou šťávu....

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Po stránce 3D - dobrý, až na to, že Vás to po 20 minutách přestane totálně bavit a usnete!! Když už Vás přestanou bavit akce (styl střílej co to jde), snažíte se nalézt nějaký děj, ale ten tam není. Jakmile naběhne nápis Resident Evil Afterlife spustí se salva kulek končící až konečnýma titulkama. Stopáž filmu je určitě delší než hodina a půl, ale škoda, že ji osekali o to nejdůležitější - nějaký děj, nějaké to nabíjení zbraní či nějaké logické akce nebo nějaké smysluplné konverzace. Potrženo sečteno - ODPAD na plné čáře!

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Logicky je tam spousta mezer a některá akce jsou tak nereálne, ale mě se takhle akční komedie líbila a proto hodnotím 3*.

Solomon Kane (2009)

Dobrá středověká mela, kdy svět je ponořen do temnoty a je to tady jako v pekle. Mimochodem, můžete si i všimnout českého obsazení - Marek Vašut:-)

Bez soucitu (2010)

Trošku zmatený, ale udrží vás to u obrazovky až do konce. Travoltu jak ho znáte, ho v From Paris with Love nepoznáte, je to prostě nářez. P.S. Wax on, Wax off ;-) Enjoy

Kick-Ass (2010)

Opravdu nakopané;)

I Love You Phillip Morris (2009)

Super herecké výkony, po stránce filmové není co vytknout, ale má to jeden háček, ne že bych nesnášel gaye, ale je mi proti srti se na jejich líbání, hlazení, soulož....atd. dívat, proto jedna hvězdička dolů

Ninja Assassin (2009)

Byl vůbec režisér tohoto filmu u natáčení? Tuto a mnoho dalších si kladu. Děj je otřesný, scénař stojí taky za velké h... Hvězdičku si to zaslouží za dobré ninjovské efekty a za docela slušně vypracovanou hlavní postavu Naonie Harrise. Jen by mě tak naokraj zajímalo, kolik by z něj muselo vytéct krve až by byl opravdu tuhej, protože co 10 minut krvácel jak vůl na pořážce?!

Ctihodný občan (2009)

Myšlenka velmi dobrá a hlavně pravdivá. Jen škoda, že nás není více takových "Butlerů" a že dobro musí vyhrávat nad zlem v reálnem světe jen velmi těžko...a to jsme mohli vidět v Ctihodném občanovi. Dokázat pravud je opravud fakt těžké a je někdy třeba svět nakopnout těžkými věcmi...